امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به تعهد عمل نکردن
باسلام
در معامله ای بین فروشنده و خریدار اختلاف حساب بوجود میاد و که تنها شاهد ماجرا یکنفر مشاور دفتر املاک میباشد (بظاهر متدین و امین مسجد محل میباشد)، بعد از گذشت ده ماه مشکل بین خریدار و فروشنده حل نشده باقی ماند که تصمیم به شکایت از خریدار نمودم و قبل از آن به مشاور املاک اطلاع دادم چون چکها پیش مشاور املاک بود گفت صبر کن ببینم چی میگه بعد از چند روز گفت لج کرده میگه بره شکایت کنه یا ۱۵ میلیون از ۴۰میلیون چکها بیشتر نمیدم و ندارم بدم، که در آخر گفت بهش  گفتم ۵میلیون از طرفت من میدم بعد ازت میگیرم که قبول کرد و به من گفت از ۴۰میلیون ۲۰میلیون الان بگیر ۵میلیون داریی و شهرداری میشه و ۱۵ میلیون باقی مانده رو خورد خورد ازش میگیریم شما اینجور قبول کن بنظر من بهتره چون دنبال شکایت بری بضررت تموم میشه، منم به حرف مشاور املاک اعتماد کردم و قبول کردم و مبلع چکها رو عوض کردن شد ۱۵ میلیون دادن و پاس کردم حالا بعد یکسال دور سر چرخوندنم به مشاور املاک میگم حاجی من حرف شما روکردم شما گفتی حرف منو گوش ضرر نمیکنی حالا میگی من اینو نگفتم و خودتون توافق کردین، سوال اینجاست که من صدای مشاور املاک موقعی میگفت من با خریدار صحبت کردم و شما بحرفم گوش کن ضرر نمیکنی و روزس که مبلغ چکها رو عوض کردن و به خریدارگفت ۵ میلیونم  من میدم بعد ازت میگیرم این صداهارو ضبط کردم آیا دستم به چیزی میرسه اگه شکایت کنم ؟
با تشکر
پاسخ
سلام
1-شما مجاز به ضبط صدای اشخاص نمیباشید مگر به دستور قضائی به نظربنده شما مرتکب جرم شده اید هر چند ضبط صدا و تصویر قابل استناد در دادگاه به جهت آسان بودن ساخت آن توسط دستگاه های رایانه ای نیست علی ایحال محاکم ضبط صدارا نمی پذیرند.
2-پیشنهاد بنده به شما این است حضورا با ارائه قرارداد با یک وکیل مشورت نمائید تا پس از ملاحظه قرارداد وورود به ماهیت آن بتوانید الزام به ایفای تعهدات قراردادی را از مرجع قضائی بخواهیدبنده در خصوص قراداد ها تا قرارداد را ملاحظه ننمایم نمیتوانمدرخصوص آن اظهار نظر نمایم
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
به نظر من هم از طریق گرفتن وکیل اقدام کنید بهتر به حق خود می رسید و وکیل بهترمی دونه که از اون فایل ضبط شده استفاده کنه یا نه ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تعهد پرداخت اقساط وام pooryasad 3 6,034 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۱۲
آخرین ارسال: pooryasad
  پرداخت نکردن سهم هزینه تعمییرات اساسی آپارتمان توسط صاحب خانه Amir_B 3 5,952 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۰ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  تعهد به نفع شخص ثالث مـــدافـــع عـــدالـــت 4 9,750 ۶ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۴ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
Sad عمل نکردن به قرارداد از طرف کابینت ساز majidazad 1 9,941 ۱۶ بهمن ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۰ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان