امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بايد طلاق بدم؟ خواهشاً راهنمايی کنيد.
با سلام
خسته نباشيد
من و زنم زندگی آرومی داشتيم ، الان حدوده 2 سال و نيم از زندگی ما می گذرد
خونه ، ماشين و .. هيچ کمبودی نداشتيم
تقريباً 10 روز پيش با يک بهانه کوچک رفته و ديگه نيومده ، و ديروز وکيلی به من زنگ زد و من
تعجب کردم و کل خانواده ما در تعجب هستيم که چرا قضيه به اينجا کشيده شده است.
چنتا سوال داشتم تو رو خدا راهنمايی کنيد ، ممنون

1- وکليلش به من زنگ زده گفته که همسرتون در يک صورت ميخواهد با شما زندگی کند ، که يک
حق طلاق رو به ايشون بديد و محضری کنيد که ديگه هيچ ارتباطی با خانواده شما نداشته باشه!

2- آيا همچين چيزی امکان دارد که من برم امضا کنيم که ايشون خونه پدر و مادر من نياد يا اونا نيان؟

3- اگه من نخواهم طلاقش بدم ، چی کار ميتونه بکنه؟چون وکيلش گفت که شما ايشون رو زديد و آثار کبودی
در بدنشون وجود داره ولی من همچين کاری نکردم ، اگه خودش اين کارو کرده باشه - آيا اين دليل محکمه پسندی ميتونه باشه ، که طلاق بگيره؟

4 - باور کنيد ، همين الانش که اين سوالا تو درام ميپرسم ، هنوز در شک هستيم که چرا؟

5- لطفاً راهنمائيم کنيد که اگه بره مهريش رو اجرا بزاره - قضيه چه جوری ميشه؟
مهريه ايشون 114 تا هستش به انضمام يه سفر. يعنی بايد يهو بديم؟
قسط بنديش چه جوريه ؟

6- کسی که همچين کاری ميکنه ، چرا ديگه ميخواد برگرده بياد سر خونه زندگيش که از من تعهد هم بگيره که ديگه نياد خونه پدر - مادرم؟ کمی مشکوک نيست اين قضيه ؟ خيلی سادست که اون نمياد خونه ما - منم ديگه روم نميشه برم خونه پدر مادرش - خوب اين که زندگی نمی شه.

7- چون وکيل گرفته ، پروسه اين که طلاق بگيره چه شکلی ميشه؟ چقد زمان ميبره؟

ممنون ميشم ، جوابه منو بديد.
پاسخ
سلام
اولاآ:اینکه حق طلاق صحیح نیست چون طلاق در شرع مقدس اسلام وقانون حق مرد است بالنتیجه وکالت درطلاق صحیح تر است و باارائه چنین وکالتی زوجه باید وکیل بگیرد و با دخالت وکیل با مطالبه تمامی حقوق قانونی اش از دادگاه طلاق بگیرد درحققت با این وکالت مردمضحکه دست وذهن زن قرارمیگیرد.
اصلا چنین وکالتی ندهید
ثانیآ :وکیل که نه بلکه شخصی که اصلا وکیل نیست با جنابعالی تماس گرفته به ایشان بگوئید طلاق نمیدهی ، همسرت رادوست داری؟دیگر مزاحم نشو؟
ثالثآ :اثبات ضرب و جرح دردادسرا به عهده زوجه میباشد که قطعا دلیلی نداشته که متوسل به تماس تلفنی شده است.
رابعا :دادخواست تمکین علیه همسرا به دادگاه خانواده ارائه نمائید

خامسا: دیگروارد جزئیات اینکه چقدر پروسه طلاق طول میکشد وووووو نشوید واینها که عرض شد طریق جنابعالی است
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
سلام
ممنون از پاسختون،
جناب بنده نميدونم چ کار بايد بکنم ، امروز خودش به محل کار من آمد و گفت شرايطی که من مگيم رو اگر انجام بدی با تو زندگی ميکنم بنده 30 سالم هستش ا صلا درک نمی کنم اين کار هايش
رو - شرايطی که گفت اين بود - باز همون حق طلاق و با خانواده من در ارتباط نباشه و همچين يک ليست از مهريه تهيه کنيم و امضا کنيم !
من گفتم که واقعا تو با همچين شرايطی ميتونی زندگی کنی ، گفت آره/
ديدم داره اصرار ميکنه و آبرو ريزی - گفتم برو کار های قانونی تو انجام بده اگه طلاق ميخوای!
اينا دنبال بهونه هستن ، اگه من درخواست تمکين بدم ، بهانه به دستشان دادم.
لطفاً مجد داً راهنماييم کنيد - ايشون مثل اين که تصميمش رو گرفته و منم تهديد کردن که اگه
با اين شرايط موافقت نکنی من مهريه خودم را اجرا ميزارم - با اجرا گذاشتنش ممکن هست تو ضيح بديد چه اتفاقی
می افتد؟
جالب هست اين را بدانيد ايشون از طرف مادر و پدرشان کوک ميشوند که خودشان هميشه
درگيری در خانه دارند!
پاسخ
سلام
درمورد قسمت اول پرسش من آنچه شرط بلاغست با تو مي گفتم تو خواه از سخنم پند گير و خواه ملال
اما قسمت اخر پرسش
پرسش:
با اين شرايط موافقت نکنی من مهريه خودم را اجرا ميزارم - با اجرا گذاشتنش ممکن هست تو ضيح بديد چه اتفاقی می افتد؟

پاسخ:
مگر جنابعالی به اندازه مهریه اموال دردسترس البته نه سرمایه کاردارید که ایشان دراداره ثبت آنرا به اجراء بگذارد؟
در صورت منفی بودن پاسخ ایشان بایددادخواست مطالبه مهریه به دادگاه ارائه نماید تعیین شعبه ووقت رسیدگی شود پس از رسیدگی فرصت تجدیدنظرخواهی دارید بعد از قطعیت او بایددرخواست اجرای حکم ارائه نماید وجنابعالی دادخواست اعسار وتقسیط به شرط نداشتن اموال ارائه نمائید این پروسه حداقل یکسال طول خواهد کشید

حال که نمیخواهیددادخواست تمکین به دادگاه ارائه نمائید پیشنهاد میکنم چند نفراز آشنایان را جهت ایجاد ذات البین به خانه او بفرستید که گواه عدم تمکین باشند زیرا شرایط این خانم نسبت به عدم تمکین محکمه پسند نیست اما 6ماه که بگذرد وشما دنبال ایشان نروید ایشان میتواند به جرم ترک انفاق جنابعالی را تحت تعقیب کیفری قراردهد

ضمنا در تکمیل عرایضم میتواید از تجارب دوستان با ورود به قسمت جستجو وتایپ هر آنچه خواستید استفاده نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
دست شما درد نکنه - مرسی که منو راهنمائی کرديد.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان