امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا بايد طلاق بدم؟ خواهشاً راهنمايی کنيد.
با سلام
خسته نباشيد
من و زنم زندگی آرومی داشتيم ، الان حدوده 2 سال و نيم از زندگی ما می گذرد
خونه ، ماشين و .. هيچ کمبودی نداشتيم
تقريباً 10 روز پيش با يک بهانه کوچک رفته و ديگه نيومده ، و ديروز وکيلی به من زنگ زد و من
تعجب کردم و کل خانواده ما در تعجب هستيم که چرا قضيه به اينجا کشيده شده است.
چنتا سوال داشتم تو رو خدا راهنمايی کنيد ، ممنون

1- وکليلش به من زنگ زده گفته که همسرتون در يک صورت ميخواهد با شما زندگی کند ، که يک
حق طلاق رو به ايشون بديد و محضری کنيد که ديگه هيچ ارتباطی با خانواده شما نداشته باشه!

2- آيا همچين چيزی امکان دارد که من برم امضا کنيم که ايشون خونه پدر و مادر من نياد يا اونا نيان؟

3- اگه من نخواهم طلاقش بدم ، چی کار ميتونه بکنه؟چون وکيلش گفت که شما ايشون رو زديد و آثار کبودی
در بدنشون وجود داره ولی من همچين کاری نکردم ، اگه خودش اين کارو کرده باشه - آيا اين دليل محکمه پسندی ميتونه باشه ، که طلاق بگيره؟

4 - باور کنيد ، همين الانش که اين سوالا تو درام ميپرسم ، هنوز در شک هستيم که چرا؟

5- لطفاً راهنمائيم کنيد که اگه بره مهريش رو اجرا بزاره - قضيه چه جوری ميشه؟
مهريه ايشون 114 تا هستش به انضمام يه سفر. يعنی بايد يهو بديم؟
قسط بنديش چه جوريه ؟

6- کسی که همچين کاری ميکنه ، چرا ديگه ميخواد برگرده بياد سر خونه زندگيش که از من تعهد هم بگيره که ديگه نياد خونه پدر - مادرم؟ کمی مشکوک نيست اين قضيه ؟ خيلی سادست که اون نمياد خونه ما - منم ديگه روم نميشه برم خونه پدر مادرش - خوب اين که زندگی نمی شه.

7- چون وکيل گرفته ، پروسه اين که طلاق بگيره چه شکلی ميشه؟ چقد زمان ميبره؟

ممنون ميشم ، جوابه منو بديد.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چرا بايد طلاق بدم؟ خواهشاً راهنمايی کنيد. - توسط pctpc - ۱۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۸ : ۰۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان