امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی
با سلام
ضمن عرض تشکر بابت راهنمایی های مفید و کاربردی، یک سوال از حضورتون داشتم:
بنده حدود سه سال قبل از شرکت پیمانکاری که در اون به مدت 2 سال کار میکردم استعفاء دادم. امروز متوجه شدم که این شرکت از مدرک تحصیلی که در زمان شروع بکار جهت رزومه بهشون داده بودم جهت امتیاز آور بودن شرکتشون ازش سوء استفاده کردن و کماکان نیز دارن ازش به عنوان مدرک امتیاز آور شرکتشون استفاده میکنن. میخواستم بدونم که چطور میتونم ازشون شکایت کنم.
باتشکر از وقتی که میذارید.
پاسخ
قبلاً پاسخ داده شده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با تشکر از راهنمایی مفیدتون.
بنده از این نظر اطمینان دارم که همچنان دارن از مدرکم استفاده میکنن به این دلیل که چند روز قبل برای شرکتم می خواستم با مدرکم رتبه بگیرم که بهم گفتن داره از مدرکت توی یک شرکت دیگه استفاده می شه و تو نمیتونی رتبه بگیری و همین عامل باعث شد که من از این لحاظ هم متضرر بشم و تا زمانی که اون شرکت اسمم رو از لیستشون خارج نکنن من نمیتونم برای شرکتم رتبه بگیرم.
پاسخ
ضمن سلام و تسلیت عاشورای حسینی به کلیه کاربران محترم مخاطب محترم شما همانگونه که بیان شد تا زمانی که مشغول به کار بوده اید در مقابل مدرک و کارتان دستمزد میگرفتید حال همانگونه که قلا بیان شد شما اقدام به تامین دلیل در شورای حل اختلاف جهت اثبات استفاده از مدارک تحصیلی خود را ارائه نموده و شورا با استعلام از نهاد استفاده کننده مشخص مینماید آیا مدرک شما از سابق در آن نهاد بوده یا در زمان حال و همچنین مشخص مینماید آیا از مدرک شما از زمان اخراج یا اتمام قرارداد استفاده شده یا خیر لذا به صرف وجود مدارک شما در یک نهاد دولتی یا خدماتی دلیل استفاده نبوده استفاده یعنی انتفاع مالی چون دارنده مدرک تحصیلی به عنوان کارمند یا هر عنوان دیگر قطعاً دارای بار امضایی توسط دارنده مدرک بوده لذا به صرف ادعا و وجود مدرک دلیل نبوده لذا همانگونه که قبلا بیان شد هر ادعایی ابتدا باید اثبات و سپس مدعی حق بود شما به فرض درست بگویید شما در این حالت مکلفید یک اظهار نامه رسمی جهت ارگان و نهاد استفاده کننده با این مضمون که شما در فلا تاریخ از آن شرکت خارج و شرکت استفاده کننده خلاف قانون از مدارک استفاده نسبت به ابطال و سوء استفاده اقدام و در صورت عدم ابطال با توجه به قانون مسئولیت مدنی عواقب آن آزاد سازی مدرک و صدور مجوز جدید به عهده شخص خاطی و نهاد دولتی مذکور بوده قطعاً مشخص میشود آیا ادعای شما قانونی بوده یا خیر اگر قانونی باشد که هیچ اگر غیر قانونی باشد علیه شرکت و نهاد دولتی بعنوان ممانعت از حق اقدام و دادخواست مطالبه اجرت المثل و خسارات وارده خواهید داد و توضیحات دیگر که از حوصله بنده خارج است این نظر و برداشت شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با سلام
با تشکر از راهنمایی مفیدتان.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مالیات و مسئولیت های استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی masoudfn 3 1,565 ۱۳ بهمن ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  راهكار قانونی در وضعیت موجود بعد از اثبات حجر افراد smsalehimazandarani@gmail.com 1 4,005 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  سو استفاده از مدارک و اطلاعات و سیمکارت و تعویض ان بدون اختیار و اط amirdiba 1 4,939 ۱۲ دي ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۴ : ۱۷
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده از مدرک دانشگاهی اینجانب جهت رتبه بندی بدون اطلاع اینجانب erfaan28 1 4,130 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۰۹
آخرین ارسال: حکمت
  استفاده غیر قانونی از مدرک تحصیلی saman.sistan 1 3,983 ۲۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۲ : ۰۸
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان