امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضم وکیل
با سلام
من در دفتر اسناد رسمی حق طلاق را به همسرم داده ام و حالا از طرف من وکیل گرفته و از طرف من دادخواست طلاق داده است ( در دادخواست نوشته توافقی) و از هزار سکه مهریه 850 را هم مطالبه میکند.
ایا من میتوانم وکیلی بگیریم ؟ شنیدم اگر من وکیل بگیرم باید این دو نفر وکیل باید به توافق برسند تا رای صادر شود ایا درست است؟
پاسخ
(۱۵ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۳۸ : ۱۲)saman نوشته است: با سلام
من در دفتر اسناد رسمی حق طلاق را به همسرم داده ام و حالا از طرف من وکیل گرفته و از طرف من دادخواست طلاق داده است ( در دادخواست نوشته توافقی) و از هزار سکه مهریه 850 را هم مطالبه میکند.
ایا من میتوانم وکیلی بگیریم ؟ شنیدم اگر من وکیل بگیرم باید این دو نفر وکیل باید به توافق برسند تا رای صادر شود ایا درست است؟

سلام
دوست عزیز شما میتوانید برای خود وکیل اختیار نمائید ولی زمانی به توافق رسیدن آنها شرط می باشد که حق مراجعه انفرادی از هر دوی آنها سلب شده باشد . اما بهترین راه ، عزل همسرتان از وکالت است که به تبع آن وکیل انتخابی ایشان نیز عزل می شوند . البته اگر شما حق عزل را از خود ساقط نکرده اید . بهتر است جهت راهنمائی دقیقتر نزد یک وکیل بروید و وکالتنامه را نیز همراه داشته باشید تا بر اساس متن وکالتنامه بتواند شما را راهنمائی نماید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تخلیه ملک مسکونی | روش گرفتن دستور تخلیه | وکیل تخلیه ملک yaghobilawyer 0 900 ۱۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۸ : ۰۰
آخرین ارسال: yaghobilawyer
  انصراف وکیل مشهد99 1 5,709 ۱۱ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۵ : ۱۹
آخرین ارسال: حکمت
  اقدام همزمان وکیل و موکل juristprudence 2 7,802 ۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۱۲ : ۰۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان