امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام
با سلام و ادب بر شما دوستان و بزرگواران
احتراما اینجانب در اسفند ماه 94 طی یک وکالت بلاعزل ( موکل ضمن عقد خارج لازم ، حق عزل وکیل را تا خاتمه انجام مورد وکالت از خود سلب و ساقط نمود ) ، سه دانگ مشاع از شش دانگ یک آپارتمان را از یکی از دوستان خریداری کردم و ثمن معامله را هم کامل به ایشون پرداخت کردم .

شایان ذکر هست که بنده همزمان ، بعد از اخذ وکالت بلا عزل از فروشنده یک اقرار رسمی به شرح متن ذیل از فروشنده گرفتم ( بتاریخ متن سند حاضر گردید در این دفتر آقای 1 با مشخصات مقدم الذکر و بعد الحضور در کمال صحت و سلامت روح و روان و با رضایت و اختیار کامل و بدون اجبار و اکراه اقرار و اعتراف صریح و صحیح و بی قید و شرط نمود که بر اساس سند وکالت بلاعزل شماره 1 تاریخ 1 تنظیمی این دفترخانه که بر مبنای فروش قطعی ( عقد بیع ) آپارتمان پلاک ثبتی ( مورد اشاره در وکالت لاعزل ) واقع در بخش 1 تهران است کل ثمن معامله را که از بابت سه دانگ از ششدانگ بصورت نقدی و کامل و یکجا دریافت نموده ام و هرگونه ادعا و اعتراضی را در این خصوص از خود سلب و ساقط نمود .

حالا طرف ( فروشنده ) با من در یک موضوع دیگه که ربطی به این معامله نداره داره گرو کشی میکنه و برای من اظهار نامه فرستاده که پیرو وکالت نامه ( فوق الاشاره ) خودم شش دانگ آپارتمان رو فروختم و خودم موضوع وکالت را انجام داده ام و به موجب ماده 683 قانون مدنی وکالت شما منفسخ گردیده است ( یه رو نوشت هم برای دفترخانه فرستاده )

آیا حق من ضایع میشود ؟؟ نظر شما چیست ؟ لطفا کمکم کنید ممنونم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان