امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیرعلی
با عرض سلام خدمت شما سرور گرامی و تشکر بابت راهنمایی شما.بنده مدت ۸ ساله که برای خانمی که پزشک متخصص می باشد بصورت پاره وقت کار میکنم و از اول قرارمون بر این بود که در قبال کاری که براش انجام میدم حقوقی دریافت نکنم و ایشون هم بعد از کذشت ۸ سال یک قطعه زمین رو با قیمت خیلی پایین تر از قیمت روز به بنده واگذار کنند که در تاریخ ۹۴/۶ نامبرده بصورت مبایعه نامه با کد رهگیری ملک فوق را به بنده فروختند و با حضور دو شاهد و بنگاهی اقرار و انشاء نمودند که به قیمت عادله مبیع در زمان انعقاد قرارداد آگاه بوده و با صحت عقل و جسم ملک فوق را به خریدار واگذار میکنم و در مبایعه نامه متعهد شد که به تاریخ فردای قرارداد در دفترخانه حاضر شوند و وکالت فروش بلا عزل ملک فوق را به بنده واگذار نمایند بنده نیز مبلغ ثمن را به حساب ایشان واریز نموده و رسید گرفتم و ایشان به تعهد خویش عمل کردند و وکالت فروش بلاعزل را به من دادند و یکماه بعد من سند تک برگ گرفتم حال سوال من از محضر حضرتعالی اینه که چون بچه هاش در خارج از کشور زندگی میکنند و چند سال یکبار به مادرشون سر میزنن اگر از موضوع مطلع بشن میتونن که مادرشونو پشیمون کنن که معامله رو فسخ کنه و سند رو باطل کنه البته ایشان هنوز به کار طبابت مشغولند و هزینه های زندگی بچه هاشونو تا حدودی تامین میکنن. بی نهایت از صبوری شما سپاسگذارم.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
امیرعلی - توسط ‌امیرعلی - ۲۶ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۰ : ۱۹

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان