امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امیرعلی
با عرض سلام خدمت شما سرور گرامی و تشکر بابت راهنمایی شما.بنده مدت ۸ ساله که برای خانمی که پزشک متخصص می باشد بصورت پاره وقت کار میکنم و از اول قرارمون بر این بود که در قبال کاری که براش انجام میدم حقوقی دریافت نکنم و ایشون هم بعد از کذشت ۸ سال یک قطعه زمین رو با قیمت خیلی پایین تر از قیمت روز به بنده واگذار کنند که در تاریخ ۹۴/۶ نامبرده بصورت مبایعه نامه با کد رهگیری ملک فوق را به بنده فروختند و با حضور دو شاهد و بنگاهی اقرار و انشاء نمودند که به قیمت عادله مبیع در زمان انعقاد قرارداد آگاه بوده و با صحت عقل و جسم ملک فوق را به خریدار واگذار میکنم و در مبایعه نامه متعهد شد که به تاریخ فردای قرارداد در دفترخانه حاضر شوند و وکالت فروش بلا عزل ملک فوق را به بنده واگذار نمایند بنده نیز مبلغ ثمن را به حساب ایشان واریز نموده و رسید گرفتم و ایشان به تعهد خویش عمل کردند و وکالت فروش بلاعزل را به من دادند و یکماه بعد من سند تک برگ گرفتم حال سوال من از محضر حضرتعالی اینه که چون بچه هاش در خارج از کشور زندگی میکنند و چند سال یکبار به مادرشون سر میزنن اگر از موضوع مطلع بشن میتونن که مادرشونو پشیمون کنن که معامله رو فسخ کنه و سند رو باطل کنه البته ایشان هنوز به کار طبابت مشغولند و هزینه های زندگی بچه هاشونو تا حدودی تامین میکنن. بی نهایت از صبوری شما سپاسگذارم.
پاسخ
سلام
قانون کسی رامالک میشناسد که سند ثبتی به نام او ثبت شده باشد برفرض فساددرمعامله ذینفع باید دادخواست بطلان عقد بیع وبه تبع آن ابطال سند به دادگاه تقدیم نماید که محاکم ما در خصوص ابطال سند با احتیاط عمل میکنند.
پس نگران نباشید خصوصآ اینکه طرف معامله پزشک میباشد ودر حال طبابت و حتی درخصوص وضعیت جنون اشخاص اظهارنظرمینماید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان