امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ضرب و جرح توسط عوامل بسیج
با سلام و احترام
بنده چند روز پیش در یکی از پارکهای شیراز توسط عوامل بسیج که مسئول اردوی بسیج دانش آموزی بودند و به من پیر بیخود دادند و با من درگیر و با اسپری به صورتم زدند دست و پای مرا بستند و تا حد مرگ به طوری که بیهوش شدم مرا زدند .من با دوستم بودند او نیز به شدت کتک خورده وقتی بهوش آمدم تنها بودم و مرا به دره سی متری پرتاب کرده بودند به زحمت خودم را کنار جاده رساندم و به پلیس و اورژانس زنگ زدم . درست دو ساعت قبل از آن دندانم را پر کرده بودم(در درمانگاهی که متعلق به خود سپاه میباشد و مدارک موجود است)که بخاطر استفاده از بیحسی و اینکه پلیس 110 خواست امضا کنم و من خواستم توضیحاتی به گزارش اضافه کنم چون از شدت مجروحیت ناحیه چشم میترسیدم ازینکه چیزی علیه من نوشته شده باشد پلیس گزارش را ازمن گرفت که بعدا دیدیم نوشته اند چون در حالت مستی بوده امضا نکرده.خلاصه اورژانس من را برد .برای شکایت به دادگاه عمومی مراجعه و پزشک قانونی رفتم الان به بنده گفتند بهتر است از طریق دادگاه جزائی شکایت کنم
افراد بسیجی خیلی زیاد بودند . باید اسم همه را بیاورم یا چند نفر اصلی
چون دست و پایم را بستند میتوانم علیه آنها به عنوان آدم ربایی شگایت کنم
کلا خواهشمندم و تقاضا دارم در صورت امکان با وجودی که فردا یکهفته ازین موضوع میگذرد در اسرع وقت راهنماییهای لازم را به بنده بفرمایید
با تشکر فراوان
پاسخ
سلام
به جرائم سوء استفاده از مقام وموقعیت شغلی-آدم ربائی-ضرب وجرح عمدی از بسیجیان واز مامور ناجا به جرم گزارش خلاف واقع دردادسرای عمومی وانقلاب میتوانید شکایت نمائید جرب شرب خمر با اقرار متهم یا شهادت دومرد عادل قابل اثبات است که چنانچه مامورین کلانتری ابهام داشتند باید شمارا به پزشکی قانونی ارجاع میدادندچون پزشکی قانونی شیراز با چندین ناحیه دادسرا باید پزشک کشیک داشته باشد نه اینکه مستنکف از امضاء را گزارش نمایند مضروب مست بوده وامضاء ننمود فرض را اگربرمستی بگذاریم شخص مست امضاء مینماید چون فاقداراده میباشد که این موضئع میرساند شما مست نبوده اید

ضمنا کاروجان ومال وناموس مردم بنابراصلی از اصول قانون اساسی از تعرض مصون است مگر به حکم قانون که در قضیه شما حق تعرض نداشته اند تا چه رسد به آدم ربائی؟

اگر نام بسیجیان را میدانید درشکایت ذکر نمائید انهارا که نمیدانید از سایر اشخاص استفاده نمائید باز پرس مکلف به تعقیب وشناسائی سایرین میباشد

نظر بنده چنین بود قطعآدوستانم خصوصآ جناب کامیاب نظریات بهتری دارند
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
ممنون از لطف حضرتعالی.آیا جناب کامیاب متن بنده را ملاحظه میکنند یا اینکه امکان اینکه برای ایشون فوروارد کنید هست
بازهم تشکر بنده را بپذیرید
پاسخ
ضمن عرض سلام خدمت جناب حکمت و بیانات ایشان مخاطب محترم به نظر شخصی بنده بارها در پستهای مختلف گفتم بحث اصول و قواعد کیفری دستخوش سیاستهای کلی نظام بوده و کلیه مردم بازیچه دست تفاسیر مختلف و به نفع متهم قضات بوده لذا به نظر بنده هرگونه شکایت کیفری به دلیل سیاستهای فرا قانونی نظام بیهوده بوده فقط چند جرم قابلیت شکایت داشته (سیاسی،امنیتی،آدم ربایی،سرقت در موارد اندک )بقیه شکایات متاسفانه محکوم به رد بوده بنده قانون کیفری کشور را کشک و دوغ تفسیر میکنم چون در آمدو فایده ای برای نظام نداشته اصولاً همین است چون با توجه به مصوبه نمایندگان و خصوصی سازی فعلاً شرف نظام به کسب درآمد از طریق نمایندگان مجلس بوده لذا شکایت شما جز علافی و در آخر جز سرخوردگی هیچگونه منافعی چه مادی و چه معنوی نخواهد داشت این نظر شخصی و برداشت بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
ممنونم جناب کامیاب و خوشحالم که میتوانید به صراحت اینطور حقایق را به زبان بیاورید
لکن شخصیت بنده بطور آمیانه زیر بار نرو پرورش یافته هرچند قضاوت عقل بیانگر دوری از دردسر باشد اما من مهدی افراسیابی نمیتوانم با رها کردن این موضوع شرمنده وجدان و زندگی و غرورم شوم وتا آخر پیگیری خواهم کرد. به نظر کار دشواری باید باشد اما سخت تر از آن شب که بیست نفر مسلح به یک نفر بود نیست.
از آشنایی با شما سروران و اساتید گرامی بسیار خوشحالم و برای تک تک کسانی که این متن را میخوانند آرزوی فقط خوشبختی را میکنم
با احترام فراوان
پاسخ
سلام وعرض ارادت حضور استاد کامیاب با صراحت بیانات ایشان
مخاطب محترم بنده به نظر جناب کامیاب احترام گذاشته لیکن مورد شما اگر به فرض که نتوانید اعمال مجرمانه را ثابت نمائید در یک مورد قابل اثبات میباشد آنهم ضرب و جرح رااز موارد لوث بدانیم واثبات آن با سوگند میباشد که متهم باید دیه شما ودوستتان را پرداخت نماید.
قطعآ اگر نظریه پزشکی قانونی را اخذ نموده باشید هریک چندین جراحت حارصه ومتلاحمه داشته اید که هرحارصه1950000تومان میباشد
ما بیشتر،
پاسخ
با سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای حکمت عرض ادب من را پذیرا باشی
از راهنمایی شما سپاسگذارم
به پزشک قانونی مراجعه کردم و بیشتر از پانزده مورد آسیب دیدگی ذکر شده
انشا الله در صورت پیدا کردن متهمین شمارا در جریان کم و کیف قرار خواهم داد
امیدوارم بتوانم محبتهای شمارا جبران نمایم
با احترام فراوان
پاسخ
سلام حضور همگی
امروز توانستم بالاخره یکی از آن افراد را پیدا کنم ، لکن با وجودی که خودم اورا شناسایی کردم ولی قاضی دستور اخضار اورا داده نه جلب
بهر حال پیگیر موضوع هستم هم از دادسرای جنایی هم از دادسرای نظام هم دادسرای عمومی
دوهفته بعد از موضوع از بسیج که به بازرسی آنها مراجعه کردم تماس گرفتند و گفتند پیگیری کردیم و آنها بسیجی نبودند
امروز وقتی به فرد مذکور احضاریه داده شد گفتم از کدام بسیج بودید ( در حالی که حتی دانش آموزانی که به همراه آنها بودند را از طریق عکسی که از دوتای آنها بطور اتفاقی گرفته بودم را با نشان دادن به همه بچه های هم سن و سالشان شناسایی کردم )
طرف سریع و از قبل آماده گفت که بسیج نبودیم!!!
ولی باز امروز ازش مدرک معتبر دیگری بدست آوردم
پیگیر قضیه هستم
آرزو میکنم دنیا وفق مرادتان بچرخد...
پاسخ
سلام
احسنت به این جدیت وجذمیت
اگرازارکان بسیج نباشند جعل عنوان وهم برجرائم اضافه میشود مضافا اینکه به استناد بند -ت- ماده12قانون مجازات قاچاق اسلحه و مهمات و دارندگان سلاح و مهمات غیرمجاز مصوب ۱۳۹۰/۷/۱۶ 6ماه تا2سال جرم انگاری شده است.
موفق باشید
ما بیشتر،
پاسخ
سلام
ممنونم استاد
فردا جمعه ساعت یازده در کلانتری مواجهه حضوری داریم
حتما شمارا در جریان جزییات میگذارم
صمیمانه از شما ممنونم که وقت خودتان را جهت کمک به بنده میگذارید
همیشه شاد و سلامت باشید
پاسخ
سلام خدمت تمامی سروران و اساتید گرامی

خداوند حق است

امروز با احضار فرد مذکور بعد از بیست و پنج روز تمامی افراد آمدند و همگی آنهارا شناسایی کردم
تعدادی افراد قلچماق با ریشهای بلند و لباسهای مشکی مثل طالبان
البته چند نفرشان نیامده بودند که نمیدانم اگر پرونده را با معرفی افراد بیشتر شلوغ کنم به نفعم خواهد بود یا نه
کلانتری زیاد موضوع را کش میدهد
دوباره گفتند فردا شب ساعت ده جهت مواجهه حضوری مراجعه کنیم

فکر کنم به حضور یک وکیل در پرونده ام نیاز باشد
از اساتید محترم خواهشمندم اگر وکیلی خوب در شیراز میشناسند به بنده معرفی یا راهنمایی فرمایند که چطور وکیلی را انتخاب کنم که به موضوع پرونده بنده تسلط کامل داشته باشد
ممنون میشوم

....امروز یکی یکی وارد کلانتری میشدند و همگی چپ چپ نگاه میکردند و به نشانه تهدید سر تکان میدادند
اصرار دارند که بسیجی نیستند و از کانون فرهنگی میباشند ولی بسیجی هستند
یکی از آنها با چهره بر افروخته داد میزد و میگفت مگه شهر هرت هست که یک نفر در ملا عام مشروب بخوره و هیچکس کاری نکنه. من هم بسیار جدی به او گفتم به تو چه که ساکت شد
که دیگر افسر پرونده به من گفت برو بیرون و نیم ساعتی از آنها بازجویی میکرد
خیلی افراد کثیف و بی فرهنگ و تمدنی هستند
برای خودشان صورتجلسه ای تنظیم کرده بودند و میگفتند ماهم شکایت داریم و......

برای شما آرزویم اینست با چنین افرادی هیچوقت در زندگی برخورد نکنید

یا حق
پاسخ
سلام
بگذار توی کلانتری سرصدا کنند حق با شماست
درمرحله دادسرا وکیل شاکی میتواند بدون حضور شاکی تحقیق راادامه دهدلیکن متهم صرفآ میتواند وکیل همراه خودداشته باشد وکیل متهم حق مداخله در تحقیق راندارد
جهت معرفی وکیل با شماره46 30 92 66 - 021 آقای خدائی فذ مدیر محترم موسسه حقوقی هامون تماس بگیرید

اما اینکه متهمان همگی چپ چپ نگاه میکردند و به نشانه تهدید سر تکان میدادند

فکر نمیکردند اینبار با کسی مواجه شوند وپیگیر ماجرا باشدخصوصآ اینکه دادسرا نیز مخالف قانون گریزی باشد .کلانتری نیز پیگیر ماجرا باشد

اگراشخاص دیگری نیز میشناسیدکه در اعمال مجرمانه حضرداشه اند معرفی نمائید
ما بیشتر،
پاسخ
ممنون از راهنمایی شما جناب استاد حکمت

عذر میخوام چطور میشود این موضوع را رسانه ای کنم
مثلا در صفحه حوادث روزنامه
آیا میشود یا خیر
بابت همه چیز از شما سپاسگذارم
پاسخ
رسانه ای کردن موضوع در حیطه اختیارات دادگاه میباشد پیشنهاد میکنم موضوع را تا تحقیقات کامل دادسرا ومحکومیت دردادگاه حتی از دوستانتان مخفی نگه دارید
ما بیشتر،
پاسخ
سلام
بعد از مدتی قرار است چهارم مهر همگی به دادگاه برویم
آنها گفتند من میخواستم بچه هارا .......چه بگویم لواط کنم
قاضی هم بچه هارا خواسته
چهارشنبه گذشته جلسه دادگاه داشتیم قاضی نبود
چهارشنبه اینهفته کلانتری میخواست مارا به دادگاه احضار کند
طی نامه ای به قاضی به دلیل مشغله کاری نزد او رفتم تا جلسه را به تعویق بیاندازد
گفت صلح و سازش کنید ، آنهل مدعی هستند اگر ثابت شد همه تان را بازداشت میکنم
گفتمشمن دروغ نمیگویم
گفت اگر دوستل هم طول بکشد روشنش میکنم
گفتم شما تجربه داری و آخر ماوجه میشوی
دوستان عزیز من تا آخرش میروم ببینم این مملکت ا رزش ماندن دارد یا خیر
نه پول حرامی دارم که از دستم برود نه حق کسی خوردم
توکل کردم به خدا
خدا یار همگی شما

دوسال
متوجه
پاسخ
سلام

با مطالعه برو بازجوئی ، شنبه شکایت افتراء نیز بکنیدچون جرم افتراء از جرائمی است که توام با شکایات مطروحه در همان شعبه دادسرا مورد تحقیق قرار می گیرد
مطلبی دراینخصوص جهت مطالعه به حضور ارائه مینمایم
هرچند مستندات مطلب مربوط به قانون مجازات عمومی قدیم است اما قسمت اخیر آن به رای هیئت عمومی دیوانعالی کشور استناد نموده است
http://www.ghavanin.ir/PaperDetail.asp?id=1003
موفق باشید
ما بیشتر،
پاسخ
با سلام
پرونده جهت تحقیقات به آگاهی ارجاع شد
ضمنا با وجودی که بسیجی ها اضهار میکردند که بسیجی نیستیم و مدیران یک موسسه فرهنگی هستیم به طور اتفاقی در لباس بسیج جلو پایگاهشون اونارو دیدم
پاسخ
به نظر من در چنین مواقعی چه در دادگاه چه در کلانتری بسیار خونسرد و بسیار راحت صحبت کنید
و اصلا هم با آنها در گیر نشوید گر چه به شما فحش ... بدهند و ... چون اونها الان دنبال بهانه ای هستند که از شما مدرک و جرم در بیارند و بگن این فرد همان شب درگیری هم اینطوری بوده است!
مثلا همین که شما بهشون گفتید "به تو چه" من جای شما بودم نمیگفتم!
البته به نظر من شما نباید خودت با یه جماعت درگیر میکردی! مگه همین قضیه اسید پاشی ها نبود هیچ نتیجه ای هم تا بحال نداشته معلوم نشد چی شد کی بود!
به نظر من شما خودت نباید درگیر میشدی گر همه که فرار میکردی! من بودم که اصلا درگیر نمیشدم!
موفق باشید
پاسخ
با سلام خدمت اعضا گرامی
به خصوص اساتید و مدیران گروه جناب آقای حکمت عزیز و جناب کامیاب
پس از حدود شش ماه رای صادر شد
جهت اطلاع همگی و همچنین راهنمایی از سوی اساتید رای را به نمایش میگذارم
پاسخ
سلام چطور میتونم عکس رای روگیری بفرستم، اخطار داده میشه که حجم عکس بالاست
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدر دادن پول توسط مدیر ساختمان به بهانه تعمیرات hamedm 0 1,336 ۲۴ تير ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۹ : ۰۹
آخرین ارسال: hamedm
  گم کردن وصیت نامه توسط دادگاه soooot 2 5,753 ۲۴ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۹ : ۱۳
آخرین ارسال: کامیاب
  پرداخت نکردن سهم هزینه تعمییرات اساسی آپارتمان توسط صاحب خانه Amir_B 3 5,952 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۰ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  فسخ اجاره توسط مستاجر ahdcomp 2 5,172 ۲۶ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۲ : ۱۳
آخرین ارسال: کامیاب
  فسخ قرارداد اجاره توسط مالک leily 3 8,521 ۲۱ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۳ : ۱۵
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان