امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟
با سلام و خسته نباشید

عزیزان وقتتون زیاد نمی گیرم. ما تو یه مجتمع ساکن هستیم که حدود پارکینگ ما مشخص هست و کاملا در ند هم قید شده ولی چون ماشین نداریم پارکینگ خالیه. حالا یکی از همسایه ها ماشینشُ می ندازه تو پارکینگ ما. من باید چی کار کنم ؟ قانون چه حمایتی از من می کنه ؟ ضایع کردن حق و تجاوز به مال غیر تابلو تر از این ؟ به طرف اعتراض می کنم خیلی محترمانه میگه همینه که هست برو هر غلطی می تونی بکنی بکن.

خیلی شاکیم چند بار خواستم درگیر بشم یه بلایی سر ماشینش بیارم بی خیال شدم.

منتظر نظراتتون هستم.
پاسخ
سلام به فرض که همسایه مرتکب تخلفی شود شما هم باید مثل اورفتارنموده وبرای خودتان گرفتاری ایجادنمائید؟

بهتر که درگیر نشدید
پیشنهاد میکنم اظهارنامه ای برای همسایه ارسال نمائید وتصرف وی در پارکینگ خودتان را مزاحمت وتصرف عدوانی بیان نموده وخواستار رفع تصرف گردید اگر قبول ننمود با طرح دعوی حقوقی تامین دلیل میتوانید با حضور کلانتری محل موضوع را صورتمجلس نموده وبراساس آن طرح شکایت کیفری مزاحمت ممانعت از حق رفع تصرف عدوانی نمائید اما چون همسایه است بهتر است پس از ارسال اظهارنامه دادخواست حقوقی تقدیم دادگاه نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجازات داشتن مشروب در ماشین hortash 19 55,359 ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷
آخرین ارسال: پونه تندرو
  حق پارک دو خودرو در پارکینگ اختصاصی AAM_535815 0 1,631 ۸ دي ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۳ : ۰۳
آخرین ارسال: AAM_535815
  پارکینگ مزاحم میلاد افشارزاده 2 8,527 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۵۲ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  پارکینگ مزاحم Armin671 0 2,202 ۲۹ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۲ : ۰۰
آخرین ارسال: Armin671

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان