امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توقیف اموال درشکایت مهریه
با عرض سلام

میخواستم بدانم وقتی زنی مهرش را به اجرا گزارد ایا تمام اموال ثبتی همسر توقیف وبه نفع وی مصادره میشود یاخیر
در ضمن بنده هیچ مال ثبت شده محضری ندارم الا یک ماشین وانت که به صورت لیزینگ ودررهن ایران خودرواست و سند به نام ولی تابایان اقساط غیر قابل انتقال میباشد از انجاعی که بنده بنابه مساعلی راضی به برداخت هیچ مالی به همسرم نیستم ایا درصورت گرفتن حق تملک ماشین از من ایا میتوانم ادعا کنم این وسیله کار ومنبع درامدم میباشد
درضمن توضیحی مختصر درباره اعصاردرمهریه وشرایط اولیه ان را میخاستم یا درچه شرایطی زن میتواند همسرش را به زندان بیندازد
[/i]
با سباس فراوان
پاسخ
(۱۰ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۰۵)نجف زاده نوشته است: با عرض سلام

میخواستم بدانم وقتی زنی مهرش را به اجرا گزارد ایا تمام اموال ثبتی همسر توقیف وبه نفع وی مصادره میشود یاخیر

در صورتی که جزء مستثنیات دین نباشد، بلی توقیف می شود .

(۱۰ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۰۵)نجف زاده نوشته است: در ضمن بنده هیچ مال ثبت شده محضری ندارم الا یک ماشین وانت که به صورت لیزینگ ودررهن ایران خودرواست و سند به نام ولی تابایان اقساط غیر قابل انتقال میباشد از انجاعی که بنده بنابه مساعلی راضی به برداخت هیچ مالی به همسرم نیستم ایا درصورت گرفتن حق تملک ماشین از من ایا میتوانم ادعا کنم این وسیله کار ومنبع درامدم میباشد ؟

بلی میتوانید . اگر با وانت کار میکنید و منیع در آمد شما می باشد ، جزء مستثنیات دین به حساب می آید .

(۱۰ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۹ : ۰۵)نجف زاده نوشته است: درضمن توضیحی مختصر درباره اعصاردرمهریه وشرایط اولیه ان را میخاستم یا درچه شرایطی زن میتواند همسرش را به زندان بیندازد ؟
با سباس فراوان

اگر شما توانایی پرداخت مهریه را نداشته باشید ، میتوانید با شهادت 4 شاهد که از زندگی شما مطلع هستند اعسار خود را ثابت نمائید . پس از اثبات، تقاضای تقسط بدهید تا قسط بندی شود . اگر اعسار خود را نتوانید ثابت نمائید همسرتان به استناد ماده 2 قانون محکومیت های مالی میتواند تقاضای جلب و زندانی شدن شما را بنماید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعمال محكوم به(شركت با مسئولیت محدود)از اموال منقول نزد شخص ثالث smsalehimazandarani@gmail.com 1 5,174 ۳۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  خودرو دزديده شده كه شامل اموال ورثه اي مي باشد Scinty 1 4,815 ۲۰ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  درخواست طلاق با دریافت حق و حقوق و مهریه مددی 6 9,632 ۲۰ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۲۳ : ۲۰
  توقیف منزل ملکی کیومرث بتیانه 3 5,502 ۷ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۳ : ۱۴
  ایا مهریه ابراء شده قابل رجوعه؟ hadim 3 12,865 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۳ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان