امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازمون
سلام
من ترم ششم حقوق هستم الان من اصلا نمیدونم که بعد ار کارشناسی باید چیکار کرد منظورم اینه که توی چه ازمون هایی میشه شرکت کرد و برای کارآموزی باید چیکار کرد ؟ ایا ازمونی هست که از ترم اخر بشه شرکت کرد یعنی نیمسال اول سال 91
ممنون
پاسخ
(۷ دي ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۰۱ : ۰۲)sara22 نوشته است: سلام
من ترم ششم حقوق هستم الان من اصلا نمیدونم که بعد ار کارشناسی باید چیکار کرد منظورم اینه که توی چه ازمون هایی میشه شرکت کرد و برای کارآموزی باید چیکار کرد ؟ ایا ازمونی هست که از ترم اخر بشه شرکت کرد یعنی نیمسال اول سال 91
ممنون
سلام

شما بعد از اتمام دوران دانشگاه میتوانید در امتحانات :
1- کارشناسی ارشد
2- وکالت
3- سر دفتری
شرکت نمائید . اگر پسر باشید در امتحان قضاوت هم میتوانید شرکت نمائید . اما اگر دختر یاشید در همان 3 مورد میتوانید ادامه دهید .
اگر شما خانم هستید کارتان راحت است و سربازی ندارید . در کلیه آزمونهای بالا میتوانید در ترم آخر شرکت نمائید . به شرطی که تا مهر همان سال فارغ التحصیل شوید . کار آموزی هم پس از قبولی در آزمون های مربوطه شروع می شود . اگر هم پسر هستید به شرط نداشتن اضافه خدمت میتوانید فقط ادامه تحصیل بدهید . بقیه موارد احتیاج به کارت پایان خدمت دارد .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
سلام
ممنون از جوابتون راستش من برای ازمون کاراموزی بازم متوجه نشدم یعنی یه ازمونی غیر از این ازمون ها که شما نام بردین هست و اگه اشتباه نکنم مدتش 18 ماه است و بعد از اون اگه تو امتحان مجدد قبول بشیم پایه یک دادگستری داده میشه و اینکه کارشناسی ارشد داشتن توی مدت کار اموزی تاثیری داره
ممنون
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان