امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بعد از صدور رای چیکار باید بکنیم
با سلام

مادر من پارسال تصادف کرد و روال کار دادگاه انجام شد و 45 روز قبل رای صادر شد.

الان باید دقیقا من چیکار کنم برای گرفتن دیه آیا خودشون با من تماس میگیرن یا نمیدونم

اونا بهم یک برگه دادن به عنوان رای دادگاه چهل و پنج روز پیش اگر بگین الان من چیکار باید کنم برای گرفتن دیه ممنون میشم
پاسخ
(۲۲ فروردين ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۰۰)fars4pic نوشته است: با سلام

مادر من پارسال تصادف کرد و روال کار دادگاه انجام شد و 45 روز قبل رای صادر شد.

الان باید دقیقا من چیکار کنم برای گرفتن دیه آیا خودشون با من تماس میگیرن یا نمیدونم

اونا بهم یک برگه دادن به عنوان رای دادگاه چهل و پنج روز پیش اگر بگین الان من چیکار باید کنم برای گرفتن دیه ممنون میشم

سلام
باید تشریف برید شعبه و تقاضای صدور اجرائیه بدید .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
باید برید به شعبه و بپرسید که به اجرای احکام ارسال شده یا نه؟ بعد اگه ارسال شده بود باید برید بپرسید کدوم شعبه و از اونجا برید درخواست بدید برای گرفتن دیه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست هزینه های دادرسی و... بعد از صدور حکم (درخواست در دادخواست ا soooot 0 7,147 ۲۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۴ : ۱۰
آخرین ارسال: soooot
Question وظایف مدیر دفتر پس از صدور رای دادگاه alghame 1 4,851 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۰ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب
  چه دعوایی باید مطرح شود؟ عسگری 5 9,163 ۱۰ مهر ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۵ : ۰۱
آخرین ارسال: کامیاب
Sad آیا صدور حکم جلب کارفرما منع قانونی داره ؟ nimrooz 3 9,827 ۱۰ تير ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۵ : ۱۱
آخرین ارسال: dadkhah
  تا نتیجه شکایت در وزارت کار چه باید کرد rezayeto 1 5,308 ۱۵ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۹ : ۱۷
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان