امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رای دادگاه در مورد تصادف جرحی
با سلام و سپاس از دوستان
اینطوری که من متوجه شدم به جز جریمه در حق دولت،من باید به بیمه پولی پرداخت کنم?چرا?مگر بیمه نباید تمام و کمال بپردازد بدون هیچ دریافتی از من?
الان با توجه به این رای،دیگر من لازم نیست به دادگاه مراجعه کنم?(اعتراضی ندارم نسبت به رای،فقط میخواهم زودتر تمام شود)لطفا باقی مراحل رو توضیح اجمالی بدید، اینکه فقط به بیمه گر رجوع کنم کافیه?
با احترام
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
باتشکرازپاسخ های عالی دوستان ارجمندم
درتائید وتکمیل پاسخ ها،شما به 22/5میلیون تومان محکوم به پرداخت شده اید که با مجوز شما همانگونه که جناب آقای کامیاب وخانم دادخواه فرمودندبیمه ظرف15روز مکلف به پرداخت کامل آن میباشند اما پس از پرداخت بیمه باید به مسب حادثه درحقیقت جنابعالی جهت دریافت فقط 1 درصدبدنی مراجعه نمایدکه آنهم طی دادخواست خواهد بود حال اگربیمه گرمخالف قانون بگوید شما بایددرصدمارابپردازید تا ما هم دیه رابه محکوم له پرداخت کنیم بحث علیحده وقانون خودساخته بیمه ها میباشدناممکن نیست ممکن است وجودداشته باشد که بنده مطلع نیستم پس از تجارب آقای کامیاب استفاده نموده وفرض رابرپرداخت شما قرارداده که باید225000تومان به بیمه پرداخت نمائید(البته قانون بیمه شخص ثالث ولازم الاجراء میباشد)
ضمنآ قبلآ با توجه به تخلف حادثه ساز ،شما مکلف به پرداخت جریمه ای درموقع تمدید بیمه نامه بودیدکه الزامات خلاف قانون بودودیوان عدالت اداری مصوبه بیمه را باطل نمود ودر این مورد به نفع شما واز قاعده تهاتر خواهد بود.
اینکه شمارابا این دیه دادگاه محکوم به پرداخت 2500000تومان جزای نقدی محکوم نموده به نظر بنده دادگاه با شما مساعدت نموده زیرا درقانون مجازات اسلامی جدیدماده 19ازمجازات های تعزیری جرم شما درجه 7میباشد که حداقل جزای نقدی1000000وحداکثر20000000تومان میباشد که تابحال بنده زیر400000تومان جزای نقدی ندیده ام آنهم برای دیه500000تومانی بوده است.
بپردازید ومشکل درست نکنید؟

بگذارید از نظر حادثه دیده رای قطعی شود یا اینکه اگر شماره تماس ایشان رادارید تماس گرفته وبا هماهنگی به اتفاق به بیمه گر با رضایت کتبی ورسمی ایشان حهت دریافت دیه بروید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام خدمت دوستان بنده ابان ماه یه تصادف داشتم که طرف مقابلم مقصر بوده و من صدمه جانی هم دیدم چن تا حارصه و کبودی ... . در کمتر از 1 هفته مبلغ خسارت بیمه ماشینو گرفتیم و کارای پزشکی قانونی رو هم انجام دادیم تمام و کمال اسفند ماه احضاریه رسید که مبنی بر شکایت من از طرف مقابلم و بیمه ایران که حاظر بشیم حالا میخاسم بدونم این اخرین مرحله هستش ؟ (نزدیک 5 ماه گذشته از این قضیه خیلی طولانی شده) و اینکه کی میتونم خسارتمو از دیه بگیرم همون روز نمیتونم بگیرم ؟ و اینکه صدمات من بدین شرح بوده Sadخراشیدگی زیر چشم (حارصه) - کبودی تیغه بینی سمت راست - کبودی مخاط لب بالا - ساییدگی قسمت فوقانی میانی پیشانی (حارصه) - ساییدگی قسمت قدامی میانی ساق و قسمت تحتانی قدامی ران چپ (جمعا 2 حارصه ) - متالم بودن کتف و گردن که معاینه مجدد نمیخاد) میتونید حدودی بهم بگید چه مبلغی میشه این صدمات ؟
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام. با عابر پیاده در داخل شهر که ادامه کمربندی میباشد و این کمربندی از داخل شهر میگذرد و 4 باند نیز دارد با عابر پیاده حدودا 70 ساله تصادف کردم.حدود 150 متر عقب تر و 200 دمتر جلوتر پل هوایی عابر پیداه وجود داشته است. سرعت من هم زیر 40 کیلومتر بوده است به طوری که هیچ خط ترمزی نداشتم. عابر بینایی ضعیفی دارد. موقع تصادف عابر تا باند وسط امده بود ومن انرا مشاهده کردم و وقتی دیدم که ایستاد به گمان این که برای من استاده تا رد شوم با سرعت کم از اخرین لاین داشتم رد میشدم که عابر از بغل به من برخورد کرد و شیشه جلو من شکست. و من به سمت چپ امدم و کمی به جدول وسط بلوار مالیده شدم.هیچ خطی روی ماشین من نیفتاده است. عابر هیچ جراحتی به جز شکستگی پا برنداشته. مامور من را مقصر اعلام کرده. مگر عابر تا فاصله 200 متری نباید از پل استفاده دکنتد. لطفا راهنمایی کنید ممنون.
پاسخ }
سپاس شده توسط
سلام
1- کدام عابر 70ساله عصا به دستی را میتوانید پیدا کنید که بتواند با ضعف بدنی وبیماری های مختلف خصوصآ آرتروز از 60پله پل عابر پیاده ببرید بالاو60پله پائین بیاوری حتی باعصا؟
2-همان شکستگی پا دراثرکهولت سن میتواند موجب نقص کامل مجروح مسن مستوجب دیه کامل یا نصف دیه کامل گردد بنده نمونه داشته ام
3- پرسش خویش را درتایپیک دیگران مطرح نموده اید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مورد عجیب در بازپرسی پرونده...انتقال پرونده به دادستانی تهران robert 3 5,499 ۴ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۵ : ۰۸
آخرین ارسال: arazco
  نظرتون در این مورد .. !؟ h_dev 2 4,674 ۴ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۵۶ : ۰۷
  انچه در مورد داوری حقوقی باید بدانیم arazco 0 105 ۱ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۱۶
  مراحل رسیدگی به تصادف جرحی zohamasadi 2 3,945 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۱ : ۱۲
آخرین ارسال: zohamasadi
  اعتراض به کروکی تصادف unnamed 3 22,518 ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۵ : ۱۶
آخرین ارسال: amir877

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان