امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیه
سلام و خسته نباشید
بنده 7 ماه پیش تصادف کردم و دیروز دادگاه رای خودش رو اعلام کرد. شکستگی از ناحیه مهره ی گردنی داشتم که نوشته شده (جوش خورده است) و 10 درصد دیه کامل(ارش). ولی مهره ی من بنا به اظهار پزشک معالجم به طور کامل جوش نخورده است و احتمالا عوارضی خواهد داشت(عمل نداشته ام). و در تهران هم به بنده گفته شده که دو مهره شکسته دارم(پزشک معتمد ناجا). ایا ارزش این را دارد که درخواست معاینه مجدد بدهم؟ و حدودا چقدر طول می کشد تا صدور رای بعدی؟
من در ماه رجب تصادف کرده ام ایا 10 درصد 220 میلیون محاسبه می شود یا 160 میلیون؟
با تشکر
پاسخ }
سپاس شده توسط
با عرض سلام مخاطب محترم فقط ماههای حرام میباشد که دیه تغییرات داشته رجب ماه حرام نمیباشد که مشمول افزایش باشد و همچنین قاعدتاً پرداخت دیه 2سال پس از قطعیت حکم بوده و در ضمن قانون نظر پزشکی قانونی را قبول میکند نه نظریه پزشکان بیمارستانهای دیگر حتی بیمارستان دادگستری و همچنین هرگونه ادعا و یا اعتراض باید همان زمان که معرفی به پزشکی قانونی میشوید بیان کنید و همچنین رای یک بار صادر میشود نه چند بار در دادسرا قرار مجرمیت و کیفرخواست در مورد مجرمین صادر میشود و در دادگاه رای و نسبت به رای صادره اعتراض میشود و مراجع بالاتر یا حکم را نقض میکنند و حکم دیگر جایگرین حکم قبلی میشود و یا حکم را تایید میکند این نظر شخصی بنده میباشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان