امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حكم رابطه نامشروع
با سلام
من از يه خانمي كه 70 ميليون تومن طلبكار بودم و شكايت خيانت در امانت بنده تو دادسرا رد شده بود چون ازش مدركي هم نداشتم و قرار بود وام بگيريم اونو به نحوي كه خودش نفهمه به دفترم كشوندم و باهاش درگير شدم و ازش سفته گرفتم . بابت اين قضيه ازم شكايت كرد و من به زندان افتادم و بعد رضايت داد و من با قرار وثيقه آزاد شدم . اتهام هاي من گروگان گيري ، حبس در محل ، زورگيري ، تهديد با موكت بر و رابطه نامشروع به عنف و اكراه بود . از همه اتهام ها تبرئه شدم چون رضايت داده بود و در دادگاه راي نهايي كه صادر شد جرم رابطه نامشروع رو قاضي پذيرفت . من در دادگاه هم اعلام كردم هدف من از درگيري فقط اخذ سند مالي بوده و هيچ چيز ديگري نبوده كه خود شاكي هم قبول داشت و ولي قاضي منو به 70 ضربه شلاق تعزيري محكوم كرد . وكيل بنده گفته به نظر من حكم بي ربطي داده . درسته اون نامحرم بوده ولي تو رابطه اي باش برقرار نكردي مثل درگيري خيابوني كه ممكنه يه مردي با زن نامحرم درگير شه اون ديگه حكم رابطه نامشروع نداره . ميخواستم نظر شما رو بدونم .
ممنونم
پاسخ
مخاطب محترم از نظر من دلیل پرداخت چنین مبلغی معلوم نیست و اظهارانت شما و شاکیتان در زمان رسیدگی در دادسرا وجود ندارد ولی احتمالاً با توجه به اقاریر شما و اظهارات شاکی شما وجود رابطه نامشروع احراز گردیده زیرا چه دلیلی دارد آقائی بدون وجود رابطه کاری و یا مواردی که شما هنوز در طرح سوالتا مطرح نموده اید بدون دلیل و سند و مدرک پولی بدهد و شاید هنوز و کیل شما تعریفی از رابطه نا مشروع نمیداند ولی از توضیحی که شما داده اید به نظر من رابطه نا مشروع بوده و حکم صادره درست است زیرا شما قانوناً حق چنین کاری را برای دریافت طلبتان نداشته اید همانطور که خانم بعد از اعمال شما شکایت کرده شما هم قبل از هر اقدامی شکایت میکردید زیرا نداشتن سند مکتوب دلیلی بر عدم اثبات طلب نمی باشد زیرا راههای بسیاری جهت اثبات حقتان وجود دارد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
وقتي خود شاكي انكار ميكنه ديگه چه دليلي داره . قاضي از خود شاكي پرسيد و اونم وجود عملي از جانب بنده رو رد كرده .

شاگرد بنده تو محل جرم بوده و فقط پاشو با چسب بسته . مگه اون رابطه نامشروع مرتكب شده كه به 30 ضربه شلاق محكوم شده . اون چه رابطه اي با اون خانم داشته .
پاسخ
مخاطب محترم همانگونه که خدمت شما عرض کردم مسئله ای که شما طرح نموده اید نکات کنگ و نا مفهوم و تعریف نشده بسیار دارد و همانگونه که قبلاً گفتم این نظر بنده است و شما هم نظرات را خواستید و شما هنوز به سوالات بنده پاسخ نداده اید ولی استدلالشرعی و قانونی من در مورد سوال شما به جهت تایید حکم قاضی صادر کننده رای این است اولاً به چه دلیل شخصی بدون رسید و سند به یک خانم ناشناس چنین پول کلانی میدهد و از همه مهمتر دستگیری و یا زورگیری سفته و موارد دیگری که بیان فرمودید از یک خانم که هیچگونه نسبت فامیلی نداشته اید که همراه با زور بوده هم عملی خلاف قانون و خلاف شرع و هم خلاف عرف و عفت عمومی بوده و چگونه میشود شخصی که وکیل شما بوده و علم حقوق و فقه به اندازه قابل درک در دانشگاه خوانده چنین چیز بدیهی حقوقی و فقهی جاری را نتوانسته تشخیص دهد زیرا از نظر شرعی هم صحبتی یک خانم که با شخصی غیر از محارم خود رابطه نامشروع نباشد چه برسد به اینکه بدون دلیل و یا رابطه و بدون سند و مدرک چنین پول کلانی را هم آن خانم دریافت کرده باشد برادر عزیز همانگونه که گفتم یا شما مدرک داشته و یا نداشته دلیل پرداخت این مبلغ چیست؟ برادر یا شما و وکیلی که از او اسم میبرید قانون و قاضی پرونده را کر و کور و نادان فرض میکنید و یا واقعاً از بیانات و اظهارات موجود و اقاریر خود و طرفتان در پرونده اطلاع ندارید و من مشکل را از حضرت عالی نمیدانم زیرا شما بعنوان یک شخص که اطلاعات فقهی و حقوقی نداشته به این موضوع نگاه میکنید و بیانات وکیل خود را که اگر واقعیت داشته باشد که حتماً هم ندارد را وحی منزل میدانید بنده شخصاً خدمت شما عرض میکنم یا وکیل شما پول را گرفته و با بیانات صدمن یک قاض شما را سر کار گذاشته و یا وکیل شما واقعاً بیسواد است و یا شما نتوانسته اید ابتدا شرح ماوقع را داده و سپس اقدام به طرح سوال نمائید لذا خواهشمند است مجدداً طرح مسئله و سپس طرح سوال فرمائید و نسبت به قسمت آخر مطلبی که مگر شاگردتان رابطه نامشروع داشته که به شلاق محکوم شده اولاً حضرتعالی به مطالبی که بیان فرموده اید دقت کنید اصلاً از شاگردتا چیزی نگفته اید ثانیاً به نظر من با توجه به حتی حضور شاگردتا و به فرض عدم دخالت و هرچیزی که شما فرض میکنید به علت رویت اعمال شما و خود این عمل کلاً بنا به فروضات فقهی بسیار خلاف شرع و قانون بوده و هست و ذاتاً مشارکت در جرم بوده و هست و در آخر بنده در این سایت نه حضرتعالی را میبینم و نه میشناسم و نه اطلاعی از مورد و موضوع شما دارم و همانگونه که خودتان خواسته اید نظرم را بیان نمودم ولذا بالاترین محکمه وجدان است هرکس خود میداند در این دنیا و آخرت چه کرده است
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
(۱ دي ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۰ : ۰۰)mehran_moh2004 نوشته است: با سلام
من از يه خانمي كه 70 ميليون تومن طلبكار بودم و شكايت خيانت در امانت بنده تو دادسرا رد شده بود چون ازش مدركي هم نداشتم و قرار بود وام بگيريم اونو به نحوي كه خودش نفهمه به دفترم كشوندم و باهاش درگير شدم و ازش سفته گرفتم . بابت اين قضيه ازم شكايت كرد و من به زندان افتادم و بعد رضايت داد و من با قرار وثيقه آزاد شدم . اتهام هاي من گروگان گيري ، حبس در محل ، زورگيري ، تهديد با موكت بر و رابطه نامشروع به عنف و اكراه بود . از همه اتهام ها تبرئه شدم چون رضايت داده بود و در دادگاه راي نهايي كه صادر شد جرم رابطه نامشروع رو قاضي پذيرفت . من در دادگاه هم اعلام كردم هدف من از درگيري فقط اخذ سند مالي بوده و هيچ چيز ديگري نبوده كه خود شاكي هم قبول داشت و ولي قاضي منو به 70 ضربه شلاق تعزيري محكوم كرد . وكيل بنده گفته به نظر من حكم بي ربطي داده . درسته اون نامحرم بوده ولي تو رابطه اي باش برقرار نكردي مثل درگيري خيابوني كه ممكنه يه مردي با زن نامحرم درگير شه اون ديگه حكم رابطه نامشروع نداره . ميخواستم نظر شما رو بدونم .
ممنونم

سلام
دوست عزیز اگر شاکیه شما در پرونده اعلام رضایت کرده است دلیل رسیدگی و ادامه روند پرونده چه بوده است ؟ عموماً در پرونده های مطروحه کیفری در صورت رضایت شاکی خصوص ( در صورت نبودن جرائم عمومی ) پرونده مختومه می شود .
همانگونه که دوست عزیزم جناب تیموری فرمودند برای ارشاد کاملتر ، بهتر است موضوع را کامل و بدون سانسور نمودن مطرح نمائید تا بهترین راهنمائی به شما ایراد شود . چرا که با اطلاعات ناقص ، جواب های ناقصتری دریافت می کنید که بیشتر باعث سر در گم شدن شما می شود .
جهت اخذ مشاوره رایگان با دفتر مؤسسه تماس بگیرید : ۶۶ ۱۷ ۵۷ ۶۶ ۰۲۱ / ۴۳۴۹ ۸۵۷ ۰۹۱۲
پاسخ
با سلام
من خودم واقعا نميدونم چرا اينطور شده . من برا اخذ وام به حساب خانم دوستم مبلغ 70 ميليون پول واريز كردم . دليل واريز به حساب خانم ايشون هم چون ادعا مي كردند دايي خانم دوستم از افراد رده بالاي نظام بانكي هستندو اگه حساب به نام خواهرزادش باشه با دلسوزي بيشتري كار انجام ميده كه بعدا مشخص شد دروغي بيش نبوده . بعد از مدتي متوجه شدم برا اخذ وام دارن بهانه ميارن . منم با هماهنگي همسرم قصد دريافت پولم را داشتم . شوهر اين خانم مخفيانه با همسر بنده در ارتباط بودند از اين نظر كه ذهن همسر منو به اين سمت كشوند كه من با همسر ايشون در ارتباطم و از دست من هم شكايت كرد و دادگاه با بررسي مكالمات و اس ام اس من ، بنده تبرئه شدم . در روز اخذ پول خانم ايشون به بانك نيومد چون حساب به نام ايشون بود و همسرش و همسر من و بنده به بانك رفتيم و شوهرش چون ادعا ميكرد خيلي عجله داره به ما گفت كه قبل از اومدن همسر من يه رسيد تنظيم كنيم كه شما پولو گرفتين و هر وقت همسرم اومد پولو بهتون داد رسيد رو بهش بدين . من مخالفت كردم و تو همون دوراني بود كه از دستم شكايت كرده بود همسرم چون به اون اعتماد داشت به من اصرار كرد عيبي نداره بنويس ، در حالي كه با رئيس شعبه سر خارج كردن پول بحث ميكردم رسيد رو از همسرم به بهانه مطالعه برا بار آخر گرفت چون هي ميگفت من عجله دارم و با رسيد از بانك جارج شد و تازه اونوقت همسرم متوجه شد چه كلاهي سر ما گذاشته يعني پول نگرفته رسيد داديم . ما خواستيم از طريق يكي از اقوامشون كه كامل در جريان درگيريهامون بود و احترام زيادي اونا براش قائل بودند دوستانه حل كنيم كه بعد گذشت حدود يك ماه حل نشد و من شكايت خيانت در امانت كردم كه متاسفانه به خاطر همون رسيد قرار منع تعقيب صادر شد . انقدر حرفه اي بودند كه در شعبه اي افتتاح حساب كرديم كه دوربين مداربسته نداشت و هيچ شاهدي هم نداشتيم جز همين فاميل اونها كه اونم اومد اظهارات و اقرار هاي بسيار مهم اونها رو در دادگاه بيان كرد ولي قاضي قبول نكرد . منم بعد تقريبا 2 سال چون انقد اين مسئله اذيتم ميكرد و از نظر مالي تحت فشار بودم با هماهنگي شاگردم بدون اينكه بفهمه اون محل مال منه به بهانه استخدام اونو به دفتر كشوندم و اونجا باش درگير شدم و چون مدركي ازش نداشتم به زور ازش 70 ميليون سفته گرفتم و هيچ عمل ديگه اي انجام نشد كه خودشم تو دادسرا اقرار كرد . از دست من شكايت كرد و چون شاگردم اعتراف كرد كه چه اتفاقي افتاده برا همين من بازدداشت شدم و بازپرس اون شعبه كه معروف به سخت گيري خيلي زياده قرار 100 ميليوني صادر كرد و من به زندان افتادم . اونا با شرطي كه من ديگه مزاحمت براشون ايجاد نكنم رضايت دادن ولي جالب اينجاست كه بازپرس سند قبول نمي كرد و بعد اينكه يكي از دوستان ازش خواهش كرد و با اينكه رضايت هم داده بودند مقدار وثيقه رو بجاي اينكه كاهش بده 110 ميليون كرد يعني افزايش داد كه برا همه عجيب بود . من بعد آزادي رفتم دادگاه حقوقي از دستش شكايت كردم و پرونده خداروشكر نزد يه قاضي آگاه رفت و همون جلسه اول از تناقض گويي هاي خانم فهميد كه دارن دروغ ميگن . بعد 3 جلسه و اون شاهد اصلي كه از اقوام اونها بود و جلسه قبلي اومد و همه حقايقو گفت همه چي برا قاضي آشكار شد . اونا فكر ميكردن از من تعهد گرفتن كه من ديگه ايجاد مزاحمت نكنم و با اين شرط رضايت دادن كه من آزاد شم و فكر ميكردن من ديگه پيگير حقم نميشم برا همين وقتي پرونده كيفري درگيري من با خانم كه برا اظهار نظر و راي از دادسرا به دادگاه اومده بود قاضي هر سه نفر يعني من و شاگردم و اون خانم رو احضار كرد و پرس و جو كرد ، تو راهرو دادگاه قبل شروع جلسه وكيل شاگردم خيلي با اون زن و شوهر حرف ميزدن كه اونا به شاگردم پيشنهاد دادن همه تقصيرها رو بندازه گردن من و اينكه احتمالا بگه من برا درگيري غير اخذ سفته هدف ديگه اي هم داشتم كه همشون حتي خانم تو دادسرا قويا تكذيب كرده بودند . موقع اظهارات شاگردم قاضي منو فرستاد بيرون و اون خانم هم در جواب سوال قاضي اينكه هدف ديگه اي هم غير درگيري داشت با اينكه تو دادسرا گفته بود نه ولي وقتي فهميد كه رضايت داده و نميتونه رضايتشو پس بگيره و منم رفته بودم از دستش شكايت كرده بودم در جواب قاضي ميگه نميدونم شايد ميخواست كاري انجام بده مقنعه من از سرم افتاد پايين . اينو اضافه كنم جلسه دادگاه كيفري من زماني برگزار شد كه 3 جلسه از دادگاه حقوقي من كه بعد از رضايت اونها و آزادي من از زندان گذشته بود و اونا هم رفته بودند بعد شكايت من نسبت به رضايتشون اعتراض كردند كه پذيزفته نشد واسه همين تو جلسه دادگاه خانم اينبار برخلاف دادسرا اينجوري جواب داد . اين كل ماجراست . تعجب من از اينه وقتي رضايت دادند و من هم فقط به صرف اخذ سند باش درگير شدم و هيچ رابطه اي نبوده چرا همچين حكمي ؟ يه سوال دارم الان تو اين شرايط كه من اعتراض كردم به حكم و رفته تجديدنظر آيا من برا گرفتن پاسپورت مشكل دارم بحثم خروج از كشور نيست فقط اخذ پاسپورت و ديگه اينكه با توجه به رضايت شاكي هيچ راهي برا تبديل قرار از سند به جواز يا فيش حقوقي نيست آخه سند مال كسيه كه برا اخذ وام بش نياز داره . اگه كلا راهنماييم كنيد تو اين پرونده ممنون ميشم . هرچي كه بوده سعي كردم بدون سانسور و تقريبا كامل بيان كنم.ممنونم
پاسخ
ضمن سلام خدمت مخاطب محترم با تشکر از نحوه بیان شما بنده عرایض حضرتعای را خواندم و پاسخ به عرایض شما نیازمند خواندن بیشتر و تحلیل دقیقتر و همفکری داشته و همچنین نیازمند پاسخ به چند سوال لذا اگر اجازه بفرمائید بنده سعی میکنم طی فرداشب در صورت برسی و تحلیل پاسخ قانونی و شرعی و رویه غلب را خدمت شما ارائه نمایم و تا آن زمان شاید دوستان دیگر نظراتی داشته باشند که در پاسخ دقیق تر هم بنده و هم شما را بهتر ارشاد نمایند خواهشمند است پوزش بنده را بپذیرید زیرا پاسخ به سوالات کیفری بسیار سخت تر از مسائل حقوقی از نظر اینجانب میباشد زیرا رویه های کیفری اصولاً تفسیرهای خاص خود را دارد و نیازمند مشاوره و همفکری با دوستان متخصص کیفری میباشد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان