امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق
سلام
بنده (شوهر 40 ساله) سه چهار سالی میشه ازدواج کردم که حاصلش یک فرزند پسر هست (2.5 ساله)
ضمناً در این مدت سه چهار سال در منزلی که مادر خانمم در اختیارمون قرار داده بود بسر میبردیم و زندگی می کردیم.
مدت شش ماه هست که به خاطر (عدم تفاهم)، همسرم (زن 31 ساله) و فرزندم در خانه مادر خانمم زندگی میکنند و این مدت هم بنده از دیدن فرزندم محروم!
حال بعد از شش ماه همسرم درخواست داده که مهریه (514 سکه) و نفقه و اجرت المثل رو نمیخواهند و طلاق بگیریم به شرط حضانت کامل فرزند به مادرش و عدم دیدار از فرزند.
هنوز هیچ دعوی حقوقی و ... در دادگاه مطرح نشده تا جایی که اطلاع دارم همسرم هم اقدامی نکرده است!
حال سوالم از اساتید محترم:
به نظرتون چیکار کنم آیا به صورت کامل حق حضانت را به خانمم بدهم دیگه از لحاظ قانونی حق دیدار فرزندم را ندارم؟ و اگر ندارم تا کی و به چه شکلی هست
علت جدایی عدم تفاهم با همسر و عدم درک متقابل و دعوا و بحث های اقتصادی و عدم هماهنگی بین دخل و خرج که آخرش به ته خط رسیدیم و طی این شش ماه که تنها هستم از لحاظ اعصاب با اینکه از دیدار همسر و فرزند محرومم ولی از لحاظ اعصاب و استرس و دعوا و جنگ و جدل در آرامش به سر میبرم!
با سپاس
پاسخ
سلام
برادر گرامی بنده به شما پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدامی بالاتفاق نزد مشاور خانواده رفته وایشان با صحبت با طرفین راهنمائی خواهد نمود یا اینکه با کدخدا منشی وفرستادن ریش سفیدانی موضوع را ختم به خیرنمائید در صورت عدم امکان دادخواست مصالحه به شورای حل اختلاف ارائه نمائید در شورا شعباتی وجوددارد که واقعآ به این امر وصیانت از حقوق خانواده اهتمام می ورزند در صورتی که راه های مذکور به نتیجه نرسیدید

در دفاتر اسناد رسمی وکالت حضانت فرزند با درج الفاظ ناممکنی خاص و آماده دارند حتی برای یک کارگر بصورتی تنظیم میکنند که آه در بساط وکیل نماند به اینصورت که موکل به وکیل اختیار تام الاختیار میدهد که مورد حضانت را به دانشگاه های داخل وخارج بفرستد و هزینه آنر موکل بپردازد وووووووو

مورد بعدی میتوانید دادخواست ملاقات فرزند به دادگاه ارائه نمائید
در سایر موارد با جستجو در ستون جستجو وارد شده واز پاسخ های دوستان بهره مند شوید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ
(۱۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۱ : ۱۰)حکمت نوشته است: سلام
برادر گرامی بنده به شما پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدامی بالاتفاق نزد مشاور خانواده رفته وایشان با صحبت با طرفین راهنمائی خواهد نمود یا اینکه با کدخدا منشی وفرستادن ریش سفیدانی موضوع را ختم به خیرنمائید در صورت عدم امکان دادخواست مصالحه به شورای حل اختلاف ارائه نمائید در شورا شعباتی وجوددارد که واقعآ به این امر وصیانت از حقوق خانواده اهتمام می ورزند در صورتی که راه های مذکور به نتیجه نرسیدید

در دفاتر اسناد رسمی وکالت حضانت فرزند با درج الفاظ ناممکنی خاص و آماده دارند حتی برای یک کارگر بصورتی تنظیم میکنند که آه در بساط وکیل نماند به اینصورت که موکل به وکیل اختیار تام الاختیار میدهد که مورد حضانت را به دانشگاه های داخل وخارج بفرستد و هزینه آنر موکل بپردازد وووووووو

مورد بعدی میتوانید دادخواست ملاقات فرزند به دادگاه ارائه نمائید
در سایر موارد با جستجو در ستون جستجو وارد شده واز پاسخ های دوستان بهره مند شوید

ممنون
وقتی فکر می کنم دوباره با همسرم بخواهم زیر یک سقف زندگی کنم استرس شدید میگیرم چون باز هم میدونم گیچ بازی و عدم توجه و درک بسیار کمی که همسرم از محیط اطرافش داره مستقیم روی اعصابم هست و باعث جنگ و مرافه میشه و بچه ام باید به خاطر این مسائل بلرزه و ...
تو این شش هفت ماه جدایی هم یک بار رفتم دیدارش که مثلا آشتی کنیم که استرس شدیدی گرفتم و بعدش خیلی پشیمان شدم و منصرف شدم
در مورد حضانت فرمودید که اگه بخواهند میتونند هر چیزی رو به نفع خودشون بنویسند حتی خارج از کشور رفتن میتونند فرزندم رو ببرند اگه البته بنده امضاء کنم و از این جور چیزها اگه اینطوریه درست متوجه شدم یا خیر؟
یک نکته دیگه که الان به ذهنم رسید بنده کلا میخواهد برم وکیل بگیرم و از این حرف ها چون در وضعیت اقتصادی خوبی نیستم و یه جورایی خودمم الان پا در هوام!
در ضمن شش هفت ماه پیش درب منزل رو که صاحبش مادر خانمم هست قفل کرده و خیلی از وسایل بنده مثل تلویزیون و یه مقدار خورده ریز اونجاست آیا حقی دارم که اینها رو بگیرم یا خیر هیچ فاکتور خاصی هم ندارم آیا اونها میتونند این ها رو از من بگیرند و بگند اصلا چنین چیزی نداشته و به بهانه های دیگه که این حقمون هست و از این حرف ها؟ این نکته هم بگم که یه سری وسایلم رو دادند به آژانس برام آوردند درب منزل
متاسفانه بنده مهریه سنگین 514 سکه رو روز اول قبول کردم و الان حتی یک سکه اش هم نمیتونم پرداخت کنم و اونها هم میدونند که گفتند فرزندت رو حضانتش رو به ما بده و ما هیچی ازت نمیخواهیم (نه مهریه نه نفقه نه اجرت المثل) و الان سر دو راهی گیر کردم یعنی فرزندم رو دوست دارم ولی ناچارم کوتاه بیام و میدونم اگه برم امضاء کنم دیگه اونها قید منو میزنند و هیچ وقت نمیتونم ببینمش مگه اینکه عکسش رو برام بفرستند شاید هم نفرستند همسرم گفته میخواهد بچه رو بزرگ کنه و قصد ازدواج دیگه نداره که بعیده به نظر من دیگه بتونه کلا ازدواج کنه اونم با شناختی که من ازش دارم!
در ضمن اگه هیچ کاری نکنم و اصلا محل بهشون نزارم و توجهی نکنم چه اتفاقی می افته اگه اونها برند میتونند درخواست طلاق بدهند و مهریه بگیرند و نفقه و برام دردسر ساز بشه! البته این که الان از لحاظ فکری و ذهنی گیر کردم و مشکل خوردم ناراحتم اگه طلاق بگیرم فکرم آزاد میشه و فکر کنم از این حالتی که الان هستم بیرون میام و یه جورایی برمیگردم به دوران مجردی و تنهایی خودم
در کل اگه با این شرایط که عرض شد قبول کنم آیا تشریفات قانونی زیادی داره یعنی اگه بخواهم حضانت فرزند رو به همسرم و خانواده همسرم بدهم آیا کار راحتی هست و توافقی جدا شدن به این شکل آیا زمان بر و وقت گیره یا راحت و سریع انجام میشه یا باید مشاوره و از این جور چیزها بریم و ...
اگه هم حضانت رو به همسرم به صورت کامل بدهم و تو محضر یا هر جایی که قانونی هست امضاء کنم آیا بعد نمیشه زیر همه چیز زد و منصرف شد و از این جور حرف ها ... یعنی مثلا بگم میخواهم فرزندم را ببینم و روز اول که امضاء کردم اشتباه کرد!
در کل یه راهنمایی بفرمائید که بنده باید چیکار کنم ممنون میشم
شرمنده مصدع اوقات شما هم شدم
با تشکر و سپاس
پاسخ
عجب خانواده محترمی هستند ؟
منظورم خانواده همسرتان است.
چون اثاث البیت شمارا بامخارج شخصی برایتان با آژانس ارسال کرده اند حاضربه طلاق صرفآ با ارائه حضانت فرزند با بذل تمامی حقوق زوجه هستند بهتر است کمی عاقلانه فکر کنید چون اگر این خانم را طلاق دهید از چاله به چاه خواهید افتاد با شرایطی که فرمودید خانه مستقل ندارید چون خانه متعلق به همسزتان است ترک انفاق نموده ایدمیتوانند طرح شکایت ترک انفاق کنندبا صدور حکم ترک انفاق شرایط طلاق در اثر عسر وحرج فراهم خواهد شد .
میتوانید شرایط حضانت را قبل از رفتن به دفترخانه از یک دفترخانه سئوال نمائید یا با جستجو دراینترنت آنرا سرچ کرده وآنچه میخواهید وتوافق دارید دفترخانه ثبت نماید.
من حیث المجموع پیشنهاد دادخواست سازش میدهم البته درشورا چون همسر خوبی دارید قدرشناس باشید.
قطعآ دوستانم خصوصآ جناب آقای حمید 79 واستاد کامیاب نظرات تکمیل تری دارند؟
ما بیشتر،
پاسخ
(۱۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۳ : ۲۱)حکمت نوشته است: عجب خانواده محترمی هستند ؟
منظورم خانواده همسرتان است.
چون اثاث البیت شمارا بامخارج شخصی برایتان با آژانس ارسال کرده اند حاضربه طلاق صرفآ با ارائه حضانت فرزند با بذل تمامی حقوق زوجه هستند بهتر است کمی عاقلانه فکر کنید چون اگر این خانم را طلاق دهید از چاله به چاه خواهید افتاد با شرایطی که فرمودید خانه مستقل ندارید چون خانه متعلق به همسزتان است ترک انفاق نموده ایدمیتوانند طرح شکایت ترک انفاق کنندبا صدور حکم ترک انفاق شرایط طلاق در اثر عسر وحرج فراهم خواهد شد .
میتوانید شرایط حضانت را قبل از رفتن به دفترخانه از یک دفترخانه سئوال نمائید یا با جستجو دراینترنت آنرا سرچ کرده وآنچه میخواهید وتوافق دارید دفترخانه ثبت نماید.
من حیث المجموع پیشنهاد دادخواست سازش میدهم البته درشورا چون همسر خوبی دارید قدرشناس باشید.
قطعآ دوستانم خصوصآ جناب آقای حمید 79 واستاد کامیاب نظرات تکمیل تری دارند؟

ممنون
بنده فکر میکردم وضعشون خیلی عالیه ولی اشتباه کردم و دیدم اونطورها هم نمیتونند کمک کنند و فقط در حد خانه و یه چیزایی جزئی کمک کردند (چون خودم در وضعیت و موقعیت خاصی نبودم و آه در بساط نداشتم در حد مخارج عروسی هزینه کردم که اونم برگشت)
البته حمل بر غرور و گستاخی نباشه بنده برای زندگی بهتر و راحتی خودم و همسرم و فرزندم دنبال یه شرایط خوب بودم و اینطوری و با شرایط فوق جلو رفتم.
الانم بنده به خاطر کار و مشکلات اقتصادی به ته خط رسیدم و این جا هستم که ملاحظه میکنید
البته یک دستگاه تلویزیون LED و بخاری و پنکه و از این جور چیزها خونه همسرم هست که بهم نمی دهند که این ها رو خودم خریداری کردم
ولی چیزای شخصی و کامپیوتر و میز و لباس و این جور چیزها رو برام فرستادن درب منزل
بنده فعلا گفتم خبر می دهم اونام گفتند بعد از تعطیلات نوروز 14 فروردین بریم جدا بشیم
اگه سایر اساتید هم راهنمایی کنند ممنون میشم
با سپاس
پاسخ
دوست عزیز برای شما یک اعتبار به جهت صداقت اعطاء گردید
از دوستان تقاضای پاسخ تکمیلی را دارم
ما بیشتر،
پاسخ
خسته نباشید
البته از سر مصالحه و کوتاه اومدن و اینکه بخواهم وضعیت رو بسنجم بهشون به همسرم پیام دادم ولی دیدم بی فایده است و اینها تصمیم خودشون رو گرفتند.
امروز همسرم پیام داده که پیش وکیل رفتند و وکیل گفته وقتی تمام حقت رو ببخشی (همسر زن) که قیم کودک بشی پدرش دیگه حق دیدار نداره
یه سوال دیگه هم داشتم اینکه بنده برم یه منزل خیلی معمولی و حالا کوچک در حد وسع خودم تهیه کنم و بگم حالا همسرم برگرده سر خونه و زندگی آیا میتونم چنین چیزی مطرح کنم و اصلا زیر بار طلاق و حضانت و جدایی و ... نروم (البته خودم به ادامه زندگی با این همسر خوشبین نیستم)!
ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که بنده به خاطر قرارگرفتن در شرایطی که الان هستم یه حالتی گیجی و مبهوت شدن دارم و واقعاً نمیدونم درک کنم که چی درسته چی غلط و باید چیکار کنم یعنی دو جان گرفتار شدم و نمیدونم باید واقعاً چیکار کنم!
این مطلب را جایی خوندم لطفا راهنمایی بفرمائید چون فکر می کنم به مشکل بنده نزدیک باشه:
نقل‌قول: سلب حضانت از زن بعد از واگذاری حق حضانت

سوال : در صورتی که زن و شوهر با توافق از هم طلاق بگیرند و مرد حق حضانت فرزندان را به زن واگذار کند آیا مرد بعد از مدتی می تواند تقاضای سلب حضانت فرزندان را از زن بنماید

پاسخ : ‌زوجین مزبور با توافق خویش حضانت فرزندان مشترک را به زوجه محول نموده و بر همین اساس اقدام به طلاق کرده‌اند، هرگاه زوج بر خلاف توافق خود، تقاضای سلب حضانت فرزندان را از مادر بنماید، اگر علت حادث و جدیدی برای سلب حضانت از زوجه عنوان نکرده باشد، با توجه به تعیین تکلیف این قضیه با توافق زوجین و لازم‌الوفا بودن توافق مزبور بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی، موضوع خواسته زوج محکوم به ردّ است.

نیاز به راهنمایی و استفاده از تجارب اساتید و دوستان محترم
با سپاس
پاسخ
اساتید محترم لطفا راهنمایی بفرمائید امروز یه خانم وکیل تماس گرفتند و گفتند که وکیل همسرم هستند و برای طلاق توافقی چیکار می خواهید بکنید و اینکه باید هر دوتون زیر برگه رو امضاء کنید که نمیتونیم با هم زندگی کنید و بعد هم مشاوره و بعدش هم طلاق و حضانت کامل با مادرش و ...
نکته ای که وکیل اشاره میکرد این بود که همسرم نمیتونه خودش اقدام کنه چون زن برای جدایی باید یه ادله و چیزی داشته باشه که مثلا به علت ندادن نفقه و خرجی و این جور چیزها اومده شکایت کرده و در نتیجه میگفت شما باید باشید و بیاید و اینجور چیزها
لطفا راهنمایی بفرمائید
با سپاس
پاسخ
خسته نباشید
در آستانه آشتی و صلح هستیم
با سپاس
پاسخ
خانم وکیل کاملآ صحیح بیان نموده اند علی ایحال تمکین وظیفه زوجه وتهیه ملزومات آن از جمله نفقه واثاث البیت ومنزل در شان خانوادگی زوجه تکلیف بر زوج میباشد چه اگر غیرازاین باشد زوجه با طرح شکایت ترک انفاق با تعقیب کیفری و ثبوت عسر وحرج در جهت دادخواست طلاق مواجه خواهد گردید
تا جنابعالی کدام را اراده کنید؟
ما بیشتر،
پاسخ
(۱۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۲ : ۱۳)حکمت نوشته است: خانم وکیل کاملآ صحیح بیان نموده اند علی ایحال تمکین وظیفه زوجه وتهیه ملزومات آن از جمله نفقه واثاث البیت ومنزل در شان خانوادگی زوجه تکلیف بر زوج میباشد چه اگر غیرازاین باشد زوجه با طرح شکایت ترک انفاق با تعقیب کیفری و ثبوت عسر وحرج در جهت دادخواست طلاق مواجه خواهد گردید
تا جنابعالی کدام را اراده کنید؟

در آستانه آشتی و صلح هستیم
ممنون
پاسخ
سلام
شرمنده مزاحم میشم
دوستان این طور که معلومه دخالت های خانواده همسر و عدم تفاهم و مشکلات زیادی که هست اگه ادامه بدهیم هیچ فایده ای نخواهد داشت و نداره
مادر خانم بنده و خانواده اش چون خیلی سهل انگار هستند و خیلی ساده میترسم یه بلایی سر بچه بیاد و گفتم حضانت رو میدهم ولی اونها میخواهند که هیچ ادعایی در مورد سلامت و ... بچه نداشته باشم و الان موندم باید چیکار کنم
چون میگن یا حضانت بچه رو بده و بگو هیچ ادعایی در مورد بچه نداری یا اینکه بچه رو بیا ببر و یا مهریه اش رو بزارند اجرا یا حق و حقوقش رو یا ... البته می دونند من پولی ندارم بدهم اخرش به جاهای باریک میکشه مثل زندان و بدبختی های دیگه که خودتون بهتر خبر دارید
شرطشون دقیقا اینه که اگه اتفاقی برای بچه افتاد من هیچ ادعایی نداشته باشم!
و الان موندم چیکار کنم
لطفا دریغ نکنید
با تشکر
پاسخ
سلام
نگران فرزندتان نباشید خانمی که صرفآ برای حضانت فرزند از تمامی حقوق ونفس خودبا عدم ازدواج مجدد میگذرد قطعآ چون جان خودش ازفرزند مراقبت خواهد نمود در صورت قصور میتوانید از جنبه عمومی موضوع رابه دادستان گزارش نمائید ضمن اینکه چنانچه چنین حضانتی رادادید تکلیف نفقه فرزند خیلی مهم است
ما بیشتر،
پاسخ
(۲۳ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۰ : ۲۱)حکمت نوشته است: سلام
نگران فرزندتان نباشید خانمی که صرفآ برای حضانت فرزند از تمامی حقوق ونفس خودبا عدم ازدواج مجدد میگذرد قطعآ چون جان خودش ازفرزند مراقبت خواهد نمود در صورت قصور میتوانید از جنبه عمومی موضوع رابه دادستان گزارش نمائید ضمن اینکه چنانچه چنین حضانتی رادادید تکلیف نفقه فرزند خیلی مهم است

ممنون
این قسمتش رو متوجه نشدم:
ضمن اینکه چنانچه چنین حضانتی رادادید تکلیف نفقه فرزند خیلی مهم است
با سپاس
پاسخ
یعنی اینکه میخواهید نفقه فرزندرا تا رشد فرزند خودتان تقبل کنید یا همسرتان درقبال حضانت ؟
ما بیشتر،
پاسخ
(۲۴ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۰۶ : ۱۵)حکمت نوشته است: یعنی اینکه میخواهید نفقه فرزندرا تا رشد فرزند خودتان تقبل کنید یا همسرتان درقبال حضانت ؟

سلام خسته نباشید جناب حکمت و سایر اساتید
هفده فروردین نامه رو تقدیم دادگاه کردن که اونجا هم فرستادند برای مشاوره
و جلسه آخر قبل از نهایی شدن هم دیروز مشاوره بودیم دیروز همسرم گفت که ما نصف نفقه بچه رو میخواهم و از پس مخارجش بر نمی آییم
و من هم تو این مدت به خاطر مشکلات شخصی رفتم یه اتاق در حد 10 متر اجاره کردم با ماهیانه 200 تومن و دارم به سختی زندگی می کنم و الان با این وضعیتی که اینها تراشیند واقعا برام سخته که بخواهم ماه تا ماه حدود 125 هزار تومن هم بابت نفقه بچه بدهم
الان موندم چیکار کنم
مشاوره هم وقت داده نوزده تیرماه که بریم برای نهایی شدن و نوشتن ختم نامه مشاوره و ارسال به دادگاه
میخواستم ببینم اون که مشاوره مینویسه حکم قطعی هست و ازمون امضا میگیرند یا خیر
و کلا تکلیف چیه این وسط
من نه پولی دارم بابت نفقه بچه بدهم حتی خرج و هزینه خودمم به زور دارم میدهم
با سپاس

ببخشید در ادامه اون همش تهدید میکنه که مثلا برای همین دو زار نفقه یا مثلا برای فلان می اندازیمت زندان این ها میتونند من میتونم کلا بگم طلاق نمیدهم و بیا یه جایی حالا هر نقطه ای از شهر به هر اندازه که شد بیا زندگی کن با اینکه میدونم این و خانواده اش دیگه حاضر نیستند با من ارتباطی داشته باشند من هم میخواهم اگه شما راهنمایی بفرمائید دبه در بیارم بگم کلا طلاق نمیدهم حالا که اینطور شد!
مهریه هم 514 سکه است که من یک سکه هم ندارم که بدهم هیچی من در بساط ندارم و کار خاصی هم ندارم!

جدایی ما هم این شکلی بود که مادر خانمم یک اپارتمان فکسنی به ما داده بود که از شهریور 94 اونو قفل زده و بچه ام و همسرم رو با خودش برده خونه خودشون و اکثر وسایل هم برداشته به عنوان خرج بچه و بعد هم که حضانت و سایر قضایا که قبلا عرض شد
پاسخ
سلام
چی بگویم والله؟
بیستون را عشق کند وشهرتش فرهادبرد
جوان عزیز ،پدرعزیز،مادرگرامی شمائی که میدانی ومیدانید فرزندتان حتی پس از شما صاحب514میلیون تومان نخواهد شد تا ذمه خودراپرداخت نماید چرا زیر بار مهریه های اینچنینی میروید؟
مگر قحطی همسر شده؟
پرسش
دبه در بیارم بگم کلا طلاق نمیدهم حالا که اینطور شد!
مهریه هم 514 سکه است که من یک سکه هم ندارم که بدهم هیچی من در بساط ندارم و کار خاصی هم ندارم!

میتوانی بگوئی طلاق نمیدهم وکیل آن خانم هم بلافاصله شکایت ترک انفاق از شما خواهد نمودودوسال حبس درانتظارخواهد بود وبا تکرا ر عدم پرداخت نفقه همین شکایت تکرارخواهدگردیدتا با دادخواست طلاق به جهت عسر وحرج هم طلاق میگیرد و مهریه را هم مطالبه خواهدنمود وهمچنین نفقه را نیز مطالبه مینماید

اینهمه که ملاحظه شمارایکنند صرفا برای گروگانی است که نزدشان دارید یعنی فرزند مشترک

پس از مشاوره قاضی تصمیم خواهدگرفت
ما بیشتر،
پاسخ
نیگاه کنید من که برای طلاق توافقی با این شرایط دیگه حاضر نباشم چه اتفاقی میوفته و دیگه مشاوره اخر که 19 تیرماه هست نروم برای نوشتن نامه نهایی و یا برویم و من بگویم که نفقه فرزند که اینها گفتند نصفش یعنی ماهیانه 125000 تومن بدهم هم ندارم که بدهم واقعا هم ندارم و بعد اینها هم که شاید قبول نکنند و همه چیز بلاتکلیف میماند یا توی این مدت خودم تلفنی بهشون بگم!
و بگویم من طلاق نمیدهم و الان هم یک پارکینگ کرایه کردم به متراژ 15 متر قولنامه هم دارم بیاد زندگی کنیم
یا اینکه بگویم من یه خونه هر نقطه شهر که شد بنا به وسع مالی براش میگیرم بیاد سر خونه و زندگیش!
ضمناً این جایی هم که الان اجاره کردند آدرسش رو ندارند و فعلا که دستشون به من نمیرسه! راهی دارند که بخواهند منو پیدا کنند!
در ضمن ده ماه هست خونه که مال مادرش بوده و اومده قفل زده دخترش رو هم برده خونه خودش و وسایل رو هم گرو کشی برداشته اینها دردی از من دوا میکنه بخواهم مطرح کنم برای شکواییه!
لطفا راه هایی که در پیش روی دارم رو راهنمایی کنید که طلاق توافقی رو بهم بزنیم چی میشه و بعد من برم شکواییه بنویسم یا نه دستشون رو بزارم تو حنا و اونام که جامو نمی دونند!

با سپاس
پاسخ
تا کی دستشون رو میخواهید بگذارید توی حنا؟
آنها هم طرخ شکایت ترک انفاق با محکومیت طرح دعوی طلاق با توجه به عسروحرج خواهند نمود وبا صدور حکم طلاق به پرداخت مهریه ونفقه اعم از ایم گذشته وحال و3ماه عده محکوم خواهید شد

ببینید با آنچه بیان نمودید دل رحم ترین قاضی حتی اگر پسرخاله ات باشد با شرایطی که بیان نمودید ناچار به محکومیت شماست.
حال خود دانید؟
ما بیشتر،
پاسخ
جناب حکمت متوجه منظورتون نمیشم اینکه زنم از خونه رفته با بچه رفته خونه مادرش و برنگشته دو بار هم رفتم سراغش برنگشته ترک چی هست!
اخه من که الان یه جایی اجاره کردم اونم که بر نمیگرده و میخواهد طلاق توافقی بگیره منم با شرایط اونا طلاق توافقی نمیدهم و میگم حالا که نفقه بچه رو میخوای برگرد سر خونه و زندگیت!
این به نظرتون محکومیت داره برای چی آخه!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 660 ۲۳ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۷ : ۱۲
آخرین ارسال: vakilt
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان