امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع پایان نامه
با عرض سلام ،من دانشجوی ارشد حقوق خصوصی هستم ،که نیاز مبرم به یک موضوع در حیطه داوری بین الملل دارم لطفا چند تا موضوع جدید و بکر در این حیطه به ایمیلم ارسال شود .
با تقدیر و تشکر
پاسخ
دوست گرامی به نظر بنده این سایت با توجه به رسالتی که دارد کمک به اشخاصی که نیازمند مشاوره حقوقی در دادگاهها میباشند را مینماید و در این زمینه میتوانید به مدیر گروه دانشکده خود و یا اساتید مشاور و راهنای خود و یا اساتید دانشگاه خود مراجعه فرمائید و تا آنجا که بنده اطلاع دارم داوری بین الملل زیر شاخه حقوق بین الملل میباشد مگر در مواردی بسیار کم و محدود و آن موارد نیز به نظر بنده ذاتاً مربوط به حقوق بین الملل بوده که اساتید بین الملل با تکیه بر آن موارد سعی میکنند خود را به حقوق خصوصی بچسبانند در هر صورت تشریف ببرید و موضوع پایان نامه خود را در یکی از زمینه های حقوق خصوصی تغییر دهید چون به نظر بنده در نوشتن پروپزال و پایان نامه دچار مشکلات فراوان خواهید شد چون در بحث حقوق بین الملل و تعارض قوانین با توجه به داوری بین المللی بیس حقوقی هر کشور مانند حقوق اسلامی و حقوق رومی ژرمنی و کامن لا اختلافات بسیار وجود دارد که نیازمند آشنائی و تسلط کامل به زبان فرانسه و انگلیسی و ریفرنسهای مربوطه بوده و همچنین نیازمند قدرت تحلیل بالا و تمیز مسائل باشید و به فرض انجام آن شما در زمان دفاع با توجه به حضور اساتید بزرگ و سوالات بسیار در نمره پایان نامه شما حتماً تاثیر بسیار خواهد داشت و باعث کم شدن نمره خواهد گردید مگر اینکه شما دانشجوی دانشگاه آزاد باشید که در واحدها و دانشکده های این دانشگاه در کل کشور از نظر دانشجو و اساتید آن حضور اساتید مطرح کشور اصولاً معنا و مفهومی ندارد زیرا به نظر بنده زمانی پایان نامه و دفاع ارزش دارد که در زمان ارائه و دفاع حتماًبزرگان حقوق حضور داشته و نام آنه در آن بیان شده باشد و با عرض پوزش از اینگونه بیان هدف بنده این نیست که بگویم مدارک دانشگاه آزاد و یا اساتید آن فاقد تراض علمی میباشند چون مشاهده نموده ام که دانشگاههای آزاد کمترین بهره را از اساتید برجسته و دکترین حقوق مینمایند و به فکر هزینه کمتر هستند و در مقاصع ارشد و دکتری از دانشجویان دکتری جهت تدریس استفاده مینمایند و یا از دکترینهای فاقد سابقه علمی و پژوهشی استفاده میکنند و اگر حضرتعالی از اساتید مشاور و راهنمای با سابقه استفاده کنید به دلیل پائین بودن پیشینه علمی مدیر گروه از قبول آن اساتید ممانعت میکنند که نمونه آنرا در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد به عینه در خانواده خود دیده ام از اینکه غلط املائی داشته پیشا پیش پوزش می طلبم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
با عرض سلام دوباره ،ممنون از این که راهنمایم کردین خومم احساس می کنم اگه تو این زمینه کار کنم کم میارم آخه زبانم خوب نیست ،از استاد دانشگاهها مشاوره خواستم چند تا موضوع هم پیشنهاد شده ولی موضوعات چیزی نبوده که من خوشم بیاد میشه لطف کنید تو حیطه مسئولیت مدنی چند موضوع جدید و به روز بهم بگید
با تقدیر و تشکر فراوان
پاسخ
(۲۷ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۶ : ۰۹)ghafari نوشته است: با عرض سلام دوباره ،ممنون از این که راهنمایم کردین خومم احساس می کنم اگه تو این زمینه کار کنم کم میارم آخه زبانم خوب نیست ،از استاد دانشگاهها مشاوره خواستم چند تا موضوع هم پیشنهاد شده ولی موضوعات چیزی نبوده که من خوشم بیاد میشه لطف کنید تو حیطه مسئولیت مدنی چند موضوع جدید و به روز بهم بگید
با تقدیر و تشکر فراوان
خانم غفاری نمیدونم کدام شهر تشریف دارید و در کدام دانشگاه مشغول به تحصیل بوده و در چه زمینه ای از حقوق خصوصی شما بیشترین مطالعه و بیشترین تسلط را دارید چون هر دانشگاهی جهت انجام و ارائه پایان نامه سبک و ثیاق خاص خود را دارد و اخلاقیات هرکدام مختلف میباشد ولی به نظر بنده باتوجه به وجود منابع فقهی بسیار و حتی ترجمه شده در بازار کتاب و یا آرشیو کتابخانه های ملی و یا دانشکده های حقوق شما میتوانید موضوعات مختلف و بسیاری را پیدا کنید و در اینمورد شما میتوانید از اساتید مشاور و راهنمای خود مشاورات لازم را بگیرید چون بیان موضوع توسط اشخاص دیگر موجبات ناراحتی اساتید شما را فراهم نمود و همچنین سعی کنید اساتید راهنما و مشاور شما تخصص آنهاگرایش حقوق خصوصی باشد چون این مسئله بسیار مهم در زمان دفاع شما میباشد و کمکهای شایانی به شما خواهد نمود.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ
سلام،یه دنیا تشکر از این که جوابو میدین ،من هم استاد راهنمام و هم استاد مشاورم دکتری حقوق خصوصی دارن و یک موضوع در حیطه مدنی از طریق استاد راهنمام پیشنهاد شده بود و طرح اولیه پاین نامه رو هم نوشتم و موضوع خیلی ساده و قدیمی بود به همین خاطر تصمیم گرفتم موضوعمو با مشورت استاد راهنمام عوض کنم که ایشان چند تا موضوع در حیطه بین الملل یا داوری بهم پیشنهاد دادن ولی بنده به دلیل اینکه زبانم ضعیف است و با توجه به راهنمای شما و اساتید دیگر تصمیم گرفتم در حیطه مسئولیت مدنی که منابع داخلی هم زیاد است کار کنم و لی متاسفانه هیچ موضوع بروز و جدید در این زمینه پیدا نکردم و تنها یک هفته برای پیدا کردن موضوع وقت دارم و بنده ساکن اصفهان هستم که تو دانشگاه غیر انتفاعی تحصیل می کنم ،خواهشا کمکم کنید تا چند موضوع پیدا کنم بعد از تحقیق تو این موضوعات در اخرش با مشورت استاد راهنما موضوع رو انتخاب کنم
با تقدیر و تشکر فراوان
پاسخ
(۲۷ شهريور ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۲۰)ghafari نوشته است: سلام،یه دنیا تشکر از این که جوابو میدین ،من هم استاد راهنمام و هم استاد مشاورم دکتری حقوق خصوصی دارن و یک موضوع در حیطه مدنی از طریق استاد راهنمام پیشنهاد شده بود و طرح اولیه پاین نامه رو هم نوشتم و موضوع خیلی ساده و قدیمی بود به همین خاطر تصمیم گرفتم موضوعمو با مشورت استاد راهنمام عوض کنم که ایشان چند تا موضوع در حیطه بین الملل یا داوری بهم پیشنهاد دادن ولی بنده به دلیل اینکه زبانم ضعیف است و با توجه به راهنمای شما و اساتید دیگر تصمیم گرفتم در حیطه مسئولیت مدنی که منابع داخلی هم زیاد است کار کنم و لی متاسفانه هیچ موضوع بروز و جدید در این زمینه پیدا نکردم و تنها یک هفته برای پیدا کردن موضوع وقت دارم و بنده ساکن اصفهان هستم که تو دانشگاه غیر انتفاعی تحصیل می کنم ،خواهشا کمکم کنید تا چند موضوع پیدا کنم بعد از تحقیق تو این موضوعات در اخرش با مشورت استاد راهنما موضوع رو انتخاب کنم
با تقدیر و تشکر فراوان
مخاطب محترم شما نفرمودید که در چه زمینه ای از حقوق تسلط بیشتری دارید به این دلیل که شما در نوشتن پروپزال و پایان نامه خود علاوه بر استناد به منابع حقوقی باید خودتان نیز قدرت تحلیل و استنباط را نیز باید داشته باشید لذا شما لطف کنید تسلط خود را نسبت به هر یک از بخشهای حقوق مدنی بفرمائید تا نسبت به ارائه موضوع به شما کمک کنیم تا بتوانیم موضوعی را پیشنهاد بدهیم که هم منابع زیاد داشته و هم بیان و نوشتن و تحلیل آن برای حضرتعالی راحت تر باشد
پاسخ
سلام ،من تسلطم در حیطه مدنی و مسئولیت مدنی است و تقریبا تمامی مباحث این دو حیطه رو بلدم و بیشترین مطالعاتم در این دو حیطه است و از لحاظ علاقه نیز به این دو حیطه علاقه مندم .و فرقی در مباحث حقوق مدنی از لحاظ تسلطم نیست هر چند که تعهدات و سقوط تعهدات و خانواده و مالکیت بیشتر کار کردم.
پاسخ
مخاطب محترم با توجه به کم بودن پایان نامه در زمینه مالکیت فکری (وجوه اتفاق و افتراق بین مالکیت فکری و مالکیت مالی (از لحاظ منقول و غیر منقول و نقل و انتقال)و موارد حقوقی و قانونی حاکم ) و یا در مورد (برسی فقهی و قانونی حقوق متصوره در مورد مالکیت تجاری و مسکونی در قانون ایران) وجود موارد بسیار دیگر جهت تحقیق لذا این دو مورد جهت تحقیق دارای گسترههای بسیار بوده که میتوانید با توجه به تعداد صفحاتی که میخواهید بنویسید بخشهای مورد نظر خود را در آن محدود کنید وبه نظر بنده میتوانید حداقل در هرمورد بین 50 تا 500 صفحه بنویسید و احتمالاً شما نیازمند 50 تا 100 صفحه تحقیق میباشید که به راحتی میتوانید این مقدار را از کتابهای اساتید و یا مقالات و پایان نامه های قابل دسترسی استفاده و بنویسید و دفاع از آن هم برای شما بسیار آسان خواهد بود
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تحویل پارکینگ مزاحم به جای پارکینگ قید شده در مبایعه نامه Khalili 3 3,786 ۳۰ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۹ : ۱۲
آخرین ارسال: rasta
  آزمون قضاوت نیاز به پایان خدمت دارد؟ Miss MikiMouse 1 2,292 ۸ بهمن ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۲۰
آخرین ارسال: vakil
  کلاه برداری در یک موضوع pedrammax 4 7,225 ۲ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  گم کردن وصیت نامه توسط دادگاه soooot 2 5,753 ۲۴ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۹ : ۱۳
آخرین ارسال: کامیاب
  مسدود کردن چک با نامه دادگاه mehdi_hidden 5 28,171 ۲۶ مهر ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان