امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجتناب تامین‌اجتماعی از پرداخت مستمری به فرزند ذکور «صرفا دانشجو
با سلام خدمت مخاطب محترم بزرگوار من یک حقوقدان هستم و از نظر حقوقی و قانونی بسیار قوانینی در کشور ما وجود دارد که ذات وجودی آنها ظلم به مردم است متاسفانه این قانون بر اساس منافع دولت و نهادهای دولتی نوشته شده و از نظر بنده هم ظلم بوده و هیچ کاری هم نه از دست من و نه دیگران بر می آید حتی اگر مسئولین بیمه هم قبول کنند و شما را بیمه کنند نه از جیب من و نه از جیب دیگران چیزی کم نمیشود در این کشور بر روی اختلاس دزدی و.... سرپوش مصلحت که منشاء فقه تسنن داشته سرپوش میگذارند لذا منهم به عنوان یک حقوقدان با خواندن و تفسیر مطالب همین قانون منزجر میشوم ولی چاره ای نیست ضرب المثلی هست که میگه سنگی که نمیتوان برداشت باید بوسید و کنار گذاشت لذا اگر مسئول بیمه هم قبول کنه هم خودش زیر سوال میرود و شغلش به خطر میرود و هم همکارانش لذا بنده سعی میکنم حرف بیهوده نزنم تفکر شما اشتباه بوده چون کسی که قانون را مصوب میکند هم اشخاص کذابی هستند که الان تبلیغ میکنند و شعارهای واهی میدهند و سر مردم کلاه میگذارند همین نمایندها این بلا ها را سر شما آورده اند وقتی به مجلس میروند بجای حق مردم به چاپلوسی و دستمال به دستی مشغول هستند و به فکر رانت و پر کردن جیب خودشان و اقوامشان و کسانی که خرجشان کرده هستند خانه از پای بست ویران است خودتان را خسته نکنید در هر صورت جایی که باید بروید دیوان عدالت اداری بوده این مرجع محل تظلم خواهی مردم بوده هرچند خود این نهاد بدتر از دیگر نهادها بوده حتی شما را به شعبه جهت رسیدگی راه نمیدهند و رسیدگی غیابی بوده مگر موارد نادر مانند یقه سفیدها این نظر شخصی بنده میباشد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرداخت تاخیر تادیه حکم اداره کار siavash69.h@gmail.com 5 12,339 ۳۰ مهر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۷ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  دریافت حقوق مستمری _RooT 3 5,567 ۲۸ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۷ : ۲۳
آخرین ارسال: کامیاب
  تامین خواسته چک Soltani 1 7,437 ۳۰ تير ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۴۸ : ۲۱
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان