امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در گرفتن خسارت تصادف (طرف خیلی مارمولکه)
قسمت اول پاسختان را درست انجام داده اید

اما اینکه مقصر تهدیدنموده،با داد و فریاد و تهدید به اعاده حیثیت و... در رو به هم کوبید و رفت...
از رافت شورا استفاده سوء کرده اگر دادگاه بودتا5روز زندانی میشد تا دیگر هوس برهم زدن نظم دادگاه نشود اما اعاده حیثیت تهدیدتان نموده دادخواهی وتهدیدبه افترائ یا به قول عامیانه اعاده حیثیت؟

اگردعوی شما مطالبه خسارت باشد وقراررد دعوی صادرگردد اینبار درشورا طرح دعوی مانند دعوی مطالبه وجه بابت.....باشد همان دعوی راتکرارنمائید اینبار مالک رسمی درراهور وهمسر و فرزندان مغازه دار وشریکش،برادرزاده خواهرزاده هایشان وآنان که مظنون هستیدرا طرف دعوی قراردهید اگر در شورا اسنادی ارائه نمودند که اشخاص دیگری مالک خودر وهستند مهلت بخواهید ظرف3روز دادخواست جلب شخص ثالث به شوراارائه نمائید

ملاحظه فرمودید مخالف بیانات اعضاء شورا ما نقص قانون نداریم بنده حکمت ناتوان بر دفاع از پرونده هستم به جای استفاده از وکیل بدون اشراف برقانون در شورا میروم ووقتی که حقم ضایع شد دادبرمیآورم ای وای مسلمانی نیست حق مرا نگرفتند مستقیم به من بدهند درصورتی که قاضی مجاز نیست درجلسه دادرسی وخارج از ان شماراراهنمائی کند حتی چگونه دادخواست بدهید

در پرونده ای شخصآ4خوانده متفاوت داشتم قاضی به بنده فرمودند فلانی دیگرکسی نبود خوانده قراردهی عرض کردم چرا درجلسه اول چند خوانده ثالث دارم پس از انهم چند وارد ومعترض ثالث خواهند امد تا پرونده چند سالی مهمان دادگاه باشد که حتی موجب تنوع روحیه قاضی شد

نگرا ن نباشید به حقتان خواهیدرسید اگرباقانون پیش برویدنه مخالف قانون وخودسرانه
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل در گرفتن خسارت تصادف (طرف خیلی مارمولکه) - توسط soooot - ۱۷ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۷ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  تصادف با عابر مصطفی 2 2,158 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۲ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  تصادف با عابر پیاده mazegar 5 3,733 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۹ : ۰۰
آخرین ارسال: mazegar
  تصادف Mahdiii 1 2,688 ۲ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۱۳
  کروکی تصادف Mmh72 1 3,255 ۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۰۵