امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در گرفتن خسارت تصادف (طرف خیلی مارمولکه)
سلام
یک ماه پیش تو خونه نشسته بودم که همسایه ها اومدن گفتم یه خودرو در اثر دستی کشیدن کنترل ماشینش رو از دست داده و با ماشینت تصادف کرده و فرار کرده، شماره پلاکش رو برداشته بودن.
معلوم شد خودرو مال یکی از مغازه دارهای همون اطرافه که گفت خسارت رو میده.
فردا صبح زد زیر حرفش و گفت برو هر غلطی دلت میخواد بکن.
رفتم شکایت کردم و کار به شورای حل اختلاف کشید، طرف اومد اونجا و گفت ماشین مال من نیست و اگر میتونید ثابت کنید مال منه!
بوسیله استعلام از راهنمایی رانندگی کسی که پلاک به نامش بود رو پیدا کردم و معلوم شد این خودرو با قولنامه دست نویس چندین بار انتقال پیدا کرده.
شورای حل اختلاف میگه ما قول نامه دست نویس رو قبول داریم و باید تک تک این افراد رو که قول نامه دارن رو احضار کنیم و قول نامه به قول نامه جلو بریم تا ببینیم در زمان تصادف صاحب خودرو چه کسی بوده، برای هر احضاریه هم 50000 تومان تمبر باید باطل بشه که این مبالغ از صاحب ماشین گرفته نمیشه.
یعنی عملا حتی اگر با صرف صد ها هزار تومن به صاحب ماشین برسیم، میتونه چندین قول نامه جعلی درست کنه و با سند سازی خودرو رو به دوستاش منتقل کنه تا ما رو مجبور کنه انقدر برای ارسال احضاریه تمبر باطل کنیم که بی خیال بشیم.
سوال من اینه؛ چیکار کنم؟ چطور میتونم خسارتم رو بگیرم؟

پ.ن:
1- کسی که پلاک به نامشه حاظر به همکاری جهت توقیف خودرو به بهانه فک پلاک نیست (ظاهرا با صاحب حال حاضر خودرو رفیقه)
2- خلافی ماشینش رو گرفتم، خلافیش بیشتر از 1 میلیون هست و مشمول تبصره 8 هست ولی فکر نمیکنم راهنمایی رانندگی جهت توقیف خودرو به این بهانه باهام همکاری کنه.
3- به احتمال زیاد شاهد ها کار و زندگیشون رو ول نمیکنن که به خاطر من بیان دادگاه و شهادت بدن، پس باید به فکر یه روشی باشم که نیازی به شاهد نداشته باشه.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل در گرفتن خسارت تصادف (طرف خیلی مارمولکه) - توسط soooot - ۱۷ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۷ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  تصادف با عابر مصطفی 2 2,158 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۲ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  تصادف با عابر پیاده mazegar 5 3,733 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۹ : ۰۰
آخرین ارسال: mazegar
  تصادف Mahdiii 1 2,688 ۲ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۸ : ۱۳
  کروکی تصادف Mmh72 1 3,255 ۶ مهر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۵۰ : ۰۵