امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده بالاخره به توسط یکی از واسطه ها توانستم بفهمم مشکل اصلی همسر بنده مهریه است و ایشان مهریه میخواهد نه طلاق چون از طریق همون واسطه بهش پیشنهاد طلاق توافقی دادم که گفته میخواهم باتو زندگی کنم ولی باید مهریه ام را بدهی و میخواهم به دادگاه بروم برای مهریه و جالب اینحاست که خودشم اعتراف کرده دو سال طول میکشه و زیاد عجله نکن واجازه بده قانون بین ما حکم کنه....
حال با تمام این اوصاف و چون ایشان به دنبال چنین برنامه ای هستند و ظاهرا و در حال حاضر و به هر دلیلی به دنبال طلاق نیستند چون میدانند که هیچ دستاویز قانونی برای طلاق ندارند یا اینکه واقعا مرا دوست دارد و به دنبال طلاق نیست
به نظر شما بهترین راهکار چیست؟؟؟؟
بنده چون متوجه شدم به دنبال طلاق نیست تصمیم قطعی خود را برای حکم الزام به تمکین گرفته ام فقط در حال حاضر یکی دو پرسش دیگر برایم باقی مانده که امیدوارم شما دوستان گرامی راهنماییم کنید....
اولا بنده به لحاظ مالی امکان تهیه خانه ای مجزا را ندارم یه شغل معمولی دارم با درآمد اداره کاری بنابرین عملا امکان تهیه منزل جداگانه ندارم و منزلی که قصد زندگی مشترک در آن را داشتم طبقه پایین منزل پدری ام بوده که کاملا مستقل از بالاست درسته فضاش کوچیکه در حد 65 متر اما امکاناتش جداست مثلا راه ورودی و حموم ودستشویی .... اما مشکل اینجاست که نیم دنگ از همین منزل به نام خانم بنده و در قباله ایشان می باشد و از آن طرف بنده نیز امکان مالی تهیه منزل جداگانه ندارم و همچنین این نکته که خانم بنده نیز از ابتدا موافق بوده با بنده در این منزل زندگی کند و حتی جهیزیه خود را به این خانه آورد اما اگه الان درخواست منزل جداگانه بده .... آنوقت دادگاه چه حکمی خواهد داد؟؟؟
و سوال دوم اینکه همانطور که گفتم ایشان درخواست مهریه دارن از آنجا که ما اسما عقد بودیم و به شب عروسی اسمی نرسیدیم ولی در دوران عقد بارها مواقعه صورت گرفته بوده ولی ازاله بکارتی نیز رخ نداده حالا به هر دلیل از جمله ارتجاعی بودن و... اگه بگه نا مهریه ندی تمکین نمیکنم یعنی بخواد از حق حبس استفاده کنه چی میشه ؟؟؟ من میتونم ادعا واثبات کنم ایشان قبلا تمکین میکرده و حق حبسی ندارند؟؟؟؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مشکل بزرگ یک شب قبل از عروسی - توسط یه بنده خدا - ۱۷ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۰ : ۱۷

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان