امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم حضور فروشنده
سلام
دوست عزیز با مواردی که ذکرفرمودیدراه دشواری درپیش خواهیدداشت ودفاع از دعاوی از عهده شما خارج بالنتیجه پینهاد میکنم از وکیل دردعاوی خویش استفاده نمائید
اما پاسخ پرسش ها
1--آیا اینکه روز ۳/۱۵ روز تنظیم سند تعطیل بوده خللی در عدم حضور ایجاد میکند
در قوانین حقوقی مورد جنابعالی ارتباط به حساب مواعد دارد خیر روز تعطیل درمواعد محاسبه نمیگردد

2-- اینجانب قصد دارم وکیل گرفته و پیگیری نمایم, آیا قبل از پیگیری از طریق وکیل میشود اظهار نامه تنظیم کرد جهت اطلاع به فروشنده ,آیا برای تنظیم اظهارنامه وکیل نیاز است یا شخصا میتوانم اقدام کنم توضیح اینکه من در تهران نیستم این آپارتمان را هم دوستم که وکالت خرید از من دارد خریده ( دوستم وکیل رسمی نیست) آیا او میتواند اظهارنامه تنظیم کند
تنظیم اظهار نامه کار هر شخص غیر حقوقدان نیسچه بسا اظهارنامه ای ارسال وبه ضررخویش اقاریری اظهارنمائید.

3-- آیا الان آپارتمان رسما تحویل اینجانب میباشد و اگر شکایت کنیم برای تنظیم سند بنام ما سند تنظیم میشود
با شرایط مذکور قبض واقباض صورت گرفته بالنتیجه جناباعلی مالک محسوب میگردید مگرخلاف ان ثابت شود.

4-- آیا پس ا ز طرح دعوی اگر هزینههای شهرداری بود ما بایستی پرداخت کنیم و آیا امکان گرفتن خسارات روزی ۵۰۰ هزار تومان طبق توافق نامه است
بله هزینه های پرداختی طبق مقررات قانونی قابل مطالبه میباشد
پیشنهاد میکنم فعلآ دادخواست مطالبه خسارت تاخیردرایفای تعهدات قراردادی از مورخ 15/3/94 لغایت اجرای حکم ومطالبه خسارات تقدیم دادگاه نمائیدالبته منوط براینکه تنظیم سند از ارکان ایفای تعهدات درقراردادباشد؟
منتظر پاسخ تکمیلی دوستانم باشید
از کمک جناب عالی بسدیار متشکرم
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
عدم حضور فروشنده - توسط malijan - ۱ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۵ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم حضور خريدار در دفتر خانه mr794613 1 4,644 ۲۲ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۷ : ۲۰
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان