امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالبه ی ثمن معامله
منزلی را به قیمت 50 میلیون فروختم از این 50 میلون ده میلیون به عنوان ودیعه ی اجاره نزد موجر ماند من برای پنج ماه مستاجر موجر شدم و 20 میلیون قرار شد به صورت 4 قسط ، هر قسط 5 میلیون به من پرداخت بشود در فروشنامه در قسمت دریافت و پرداخت وجه چیزی ننوشتیم قرار شد بعد از پرداخت 20 میلیون اقساط و تبادل رسید در فروشنامه مندرج گردد در مورد ودیعه ی نزد موجر دوسال است درگیر هستیم و در مورد الباقی ثمن معامله هم آخرین جلسه ی تجدید نظر برگزار شد خریدار هیچ دفاع موجهی نداشت چون نه در فروشنامه قیدی از پرداخت شده نه شاهدی دارند و نه رسید پرداخت دارد و نه چکی داده است . دادگاه به من فروشنده سوگند داد .
خریدار گفتند اگر فروشنده پولش را نگرفته چرا در جریان درگیری ما در موضوع اجاره هیچ اشاره ای به الباقی ثمن نکرده ؟ بعبارتی چرا دیر شکایت کرده ؟ از طرفی خریدار از مدیر بنگاه هم در موردی شکایت کرده است و یقه ی او را گرفته است قرار است بنگاهدار بیاید به نفع او شهادت بدهد و او هم در مورد آن موضوع بخصوص به بنگاهدار رضایت بدهد. 1- سرنوشت پرونده چه خواهد شد؟ آیا قاضی میتواند بعد از اینکه به من قسم داده به مدیر بنگاه هم قسم بدهد ؟ آیا استناد به موضوع اجاره و اینکه چرا بعد از گذشت دو تا قسط شکایت کرده ام به نفع خریدار قانونی است؟ آیا قاضی می تواند بنگاهدار را ملزم به حضور در دادگاه و شهادت بکند؟ آیا شهادت بنگاهدار با توجه به خصومتی که مابین ما است و همچنین شکایت کذایی بین بنگاهدار و خریدار مسموع است ؟ متشکرم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مطالبه ی ثمن معامله - توسط 13881355 - ۳۱ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۵۸ : ۱۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  استعلام هویتی، استعلام و مطالبه ارث lonelinesspains 0 1,389 ۱ آبان ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۱۳
آخرین ارسال: lonelinesspains
  مطالبه ی خسارت 13881355 1 5,688 ۹ آبان ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۰ : ۱۹
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  ممانعت از معامله 13881355 3 6,824 ۲۸ شهريور ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۸ : ۱۵
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  چگونگی اجرای حکم مطالبه وجه seha 1 6,682 ۲۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۱ : ۱۳
آخرین ارسال: vakil
  معامله فضولی fardin20 5 10,236 ۲۴ اسفند ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۳۰ : ۱۴
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان