امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حق طلاق زن براي موارد خاص
سلام دوستان

عزيزاني كه در جريان مشكل من بودن ميدونن كه هفت ماه قبل يه جر و بحثي پيش اومد و خانمم درخواست طلاق داد و يه مدت رفتيم و اومديم و رابطه ام رو خوب كردم و دادگاه اهل سنت زاهدان هم راي رو به من داد و گفت همسر بايد بره خونه شوهر ...
( البته ما عقد بوديم و هنوز مراسم عروسي رو نگرفته بوديم )

گذشت و گذشت و كدورت بين اقوام و خانواده هاي دو طرف هم خدا رو شكر حل شد ...

قرار بود اين ماه مراسم عروسي رو بگيريم
كه باز خانم بنده شرط گذاشت !!!

البته اينم بگم كه من خونه مستقل دارم ( طبقه بالاي خونه پدر مادرم )
و يكي از شروط همسر اين بود كه خونه در مكاني ديگر بگيرم كه قبول كرده بودم ...

حالا شرط جديد ايشون اينه كه من به عنوان شوهر يه دست خط با امضا بدم و بريم دفتر اسناد رسمي ثبت كنه كه اگر فردا روز من شوهر مانع فعاليت ( فيلمسازي ) همسرم شدم حق طلاق با اون باشه !!!

من كه اصلا زير بار نرفتم ... گفتم اينقدر حرف و خواسته تو زشت هست كه حتي اگه ميگفتي دست خط بده كه مانع نميشي حتي بدون حق طلاق من اين كار رو نميكردم!
هيچكس هم از فرداي خودش خبر نداره ...

به هر حال ... بنده كه واقعا الان وجدانم راحت هست
اينقدر تو اين هفت ماه پيشنهاد ازدواج مجدد و گزينه هاي متنوع و مختلفي معرفي كردن و من صبر كردم كه برگرديم سر خونه زندگي خودمون ... ولي الان خود خانم اينجوري بهونه و شرط و شروط ميزاره هر روز !

خانم بسيار خوب و دينداري حتي معرفي كردن كه خونه و ماشين داشت، كارمند رسمي دولت بود، هم سن و سال خودم بود، و وقتي گفتم من شرايطم اينه و همسرم رو طلاق نميدم و شما ميتوني فردا روز به عنوان همسر دوم بياي وارد زندگي من بشي؟ اينم قبول كرده بود!
ولي من باز خودم گفتم چهار سال با اين همسرم عقد بودم و نتونستم كس ديگه اي رو وارد زندگيم كنم، نميدونم واقعا مردي هست اينقدر فرصت بده به همسرش!

كلا دست خط و اين چيزا رو كه نميدم ...به قول ديگران اين دست خط باعث ميشه فردا روز دست خط هاي بعدي رو هم بهش بدي ...

كاري ندارم كه واقعا چطور يه نفر ميتونه از فيلم سازي و مستندسازي و اين چيزا نگذره ولي از شوهرش به سادگي بگذره ... كاش يه فيلم هم ساخته بود، متاسفانه هنوز آماتور هست همسرم و فقط يه فيلم كوتاه 2-3 دقيقه اي ساخته!!! يه روياهايي تو سرش هست مثلا جشنواره كن فرانسه بره و جايزه بگيره !!! والله بزرگان سينماي ايران نتونستن ..... اي بابا بي خيال
ميدونم اينجا جاي بحث مشاوره خانواده نيست
ولي سوالم اينه كه كلا چنين دست خط و دست نوشته هايي فردا روز باعث مشكل ميشه
وقتي حق طلاق رو بدي به همسر براي اينكه اگر فردا روز مانع فيلم سازي ايشون بشي؟!

( البته بازم تكرار ميكنم كه اصلا چنين كاري نميكنم، ولي ميخوام آگاه بشم در اين زمينه )
ممنون و بازم شرمنده كه حرف هاي منو تحمل ميكنيد ...
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
حق طلاق زن براي موارد خاص - توسط ya30n - ۱ مرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۸ : ۱۱

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مدارک لازم برای طلاق توافقی vakil 2 6,375 ۱۲ خرداد ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۲۲ : ۱۴
آخرین ارسال: afraclinic
  شرایط طلاق setare72f 1 1,713 ۷ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۴۸ : ۱۰
آخرین ارسال: keykavous
  حضانت کامل فرزند پسر توسط مادرش و درخواست طلاق internet 31 32,941 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۴۸ : ۱۱
آخرین ارسال: هشتگ11
  مزایای داشتن وکیل در طلاق توافقی vakil 0 3,258 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۱۰ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil
  طلاق توافقی و مطالبه مهریه بعد از طلاق توافقی vakil 0 4,934 ۲۲ شهريور ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۰۲
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان