امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رای عجیب دادگاه تجدید نظر
با سلام و عرض ادب مجدد خدمت اساتید ارجمند انجمن . . .

همانطور ک مستحضر بودید پرونده ما نهایتا منجر ب طلاق توافقی شد ، حضانت فرزند 2 ساله طی سند رسمی ب بنده سپرده شد . . . . اینجانب پس از اخذ سند رسمی ،دادخواستی مبنی بر سلب حضانت فرزند از خانم فلانی و تحویل ب اینجانب شدم . . . . . در برگ طلاقنامه عادی نیز واگذاری حضانت قید شده بود . . . .دادگاه بدوی در رای خود مرقوم داشته بود " باتوجه ب اینکه هنوز علقه زوجیت وجود دارد رای ب بطلان دعوی و اولویت با مادر ذکر کرده و در بند اخر رای نوشته بود مگر اینکه طرفین توافق کنند . . . .!!! . . . . ( چ توافقی بالاتر از سند رسمی !!! )
حال سوال اینجاست ک چگونه سند رسمی نادیده گرفته شده ؟!
بنده در جهت احقاق حق خودم چکار میتوانم بکنم ؟
بنابراین بنده دادخواست تجدید نظر دادم و جالبتر اینکه دادگاه تجدید نظر نیز رای دادگاه بدوی را تایید نموده . . . !!!
یعنی باز هم سند رسمی نادیده گرفته شد . . . . .
ناگفته نماند بابت چند پرونده کیفری رضایت داده بودم تا حضانت فرزندم را بگیرم ولی ظاهرا ب کاهدان زده ام . . . .
البته رای دادگاه تجدید نظر هنوز ب من ابلاغ نشده ولی ظاهرا رای قطعی است . . . . حال ب کجا میتوان شکایت برد از این ظلم گستری ها ؟!
تنها یک قانون ثابت است ، هیچ قانونی ثابت نیست !!!
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
رای عجیب دادگاه تجدید نظر - توسط hamid79 - ۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۴۶ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دادگاه صالحه برای دادن دادخواست و روند اعسار Mard30 7 10,630 ۲۳ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت
  معرفي نكردن داور به دادگاه ya30n 3 7,738 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۳ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  ازدواج دوم ، دادگاه اهل سنت ya30n 4 12,829 ۱۹ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۷
آخرین ارسال: azade1992
  حاضر نشدن مرد در دادگاه طلاق ya30n 1 6,788 ۱۷ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  نحوه شکایت از قاضی دادگاه بدوی و تجدید نظر omid110 0 6,932 ۲۶ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۴ : ۱۲
آخرین ارسال: omid110

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان