امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با چه عنوان شکای کنم
سلام
اقا حکمت من نمیدانم چرا ؟ افراد واشخاصی که قصد دارند به صورت معامله گنگ وابهام دار انجام دهند در بدوا بفکر مشورت وتشریک مصاحی نیستند و با هر قصدی که در سرشان پرورش یافته معامله می نمایند وقتیکه عاقبت بضررشان میشود بفکر درمان وبهبودی وضع می افتند
ایا با اینگونه راهنمائی ها وزحمات میتوان ومیشود تمام قصورات وکسورات را تامین نمود ؟ بنظرم ایشان در انجام معامله بنفع خود وتا حدی بضرر شرکایش موفق نشده چه بسا خریدار هم با فکر این موضوع جلو امده وقبول کرده سه دانگ را 220 م وسه دانگ را 185 م خریداری کند تعجب بیشتراینست که شرکا چطوری قبول کردن که سهم انان 185 م است وسهم ایشان 220 م یا اینکه خبرنداشتند ومخفیانه بوده که امر جالب وپسندیده ای نیست ودرثانی قیمت ملک هرچه باشد بین شرکا عادلانه قابل تقسیم است نه کسی بیشتر نه کسی کمتر
2- درمورد معامله ماشین میباید قبل از ردوبدل شدن بها یا خود خریدار با علم واگاهی وبازدید ماشین دقیقا دقت می نمود یا اینکه توسط فرد منتخب ومتخصص این بازدید انجام میشد حالا که معامله شده وشرایط وضعیت در مبایعه نامه ذکرنشده چه یک تیکه رنگ چه دورنگ باشد معامله شده فکر نمیکنم اثباتش ساده باشد . بنظرم مشکل قیمت ماشینه که خریدار برای بهدف رسیدن به پولش به این نحو معامله عجولانه تن داده است
به عقیده ام راهی ندارد وبفکر معاملات بعدی باشند وقبل از هر معامله ای مشورت با اهل فن ومتخصص را فراموش نفرمایند
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
با چه عنوان شکای کنم - توسط hortash - ۲۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۶ : ۱۶

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصلاح عنوان شغلی از کارگر به تلمبه چی پمپ بنزین alijahangiri 8 14,790 ۲۵ بهمن ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۸ : ۰۰
آخرین ارسال: کامیاب
  استفاده از فایل صوتی به عنوان مدرک در دادگاه ؟ bloori 6 22,122 ۲۱ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۶ : ۰۲
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  چند مورد عنوان اتهام علیه این همسایه مزاحم وجود دارد؟ om-zaf 11 16,137 ۱۳ ارديبهشت ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۳
آخرین ارسال: حکمت
  کمک فوری در خصوص اصلاح عنوان شغلی نزد تامین اجتماعی KIMIA2005 11 17,000 ۲۰ اسفند ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۰۲ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  آیا عنوان خیانت در امانت را دارد؟ مـــدافـــع عـــدالـــت 2 6,562 ۱۲ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۱۰ : ۰۱
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان