امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادفات جرحی
سلام و وقت.بخیر به دوستان:
اگه.براتون.مقدور هست منو راهنمایی کنین..
من ۶روز پیش تصادف کردم و من باموتور بودم و یک ماشین از بغل باسرعت نصبتا زیاد بهم زد و من باموتور کشیده شدم لاین مخالف رفتم زیر یک سواری دیگه""تو این تصادف من قفسه سینه و ریه هام اسیب شدید دیدش و بطوری که وقتی اورژانس اومد و رسیدگی کرد.در طول مسیر چندبار وایستاد تا اکسیژن وصل کنن....بگزریم افسر اون راننده سواری که زد رو مقصر اعلام کرد..در صورتی که اون اقا از اینکه من توان حرف زدن نداشتم داشت سو استفاده میکرد و منو مقصر نشون میداد که خدارو شکرجلو دوربین تصادف شد و افسر هم اخر اون رو مقصرر اعلام کرد...من ریه هام عمل کردن و قفسه سینه هام.باد افتاده بود.جدای زخم روی دست و پاهام..ازاون روز تا الان اون شخص نه پیگیر شده نه چیزی..ماشین و موتور هم پارکینگه..منم فقط امروز تونستم شماره پرونده بگیرم...درضمن من گواهینامه ندارم که افسر گفت جریمه میدی ربطی به مسایلی دیگه نداره...حالا من باید چه اقدامی بکنم تاحالا کارای اداری انجام ندادم..بعدش برای پیگیری پرونده زمان زیادی میبره؟؟ایا از بیمه.خسارت گرفتن چی اونم.زمان بره؟؟هزینه زیادی داره برای پیگیری؟؟بنظرتون.حدودا بخواید سرانگشتی بگید چقد از ببمه.میتونم.بگیرم؟؟و سوال اخر اگه ی وکیل بگیرم بهتر نیس برام.؟چون من نان اور خونه هم هستم؟وکیل تو.چه قیمتی ایا راه خوبی نیستش برام
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
تصادفات جرحی - توسط aria arman - ۱۸ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۲ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خسارت مالی در تصادف جرحی هومن ش 6 3,952 ۱ آبان ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۴ : ۲۲
آخرین ارسال: هومن ش
  تصادف جرحی Minoo 0 1,158 ۱۴ خرداد ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Minoo
  تصادف جرحی محمد ۹۱ 1 3,826 ۱۳ مرداد ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۲۹ : ۱۶
آخرین ارسال: حکمت