امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصادف و فرار راننده
با سلام
سوالی داشتم که قبلا هم جواب دادید ولی هنوز نقطه مبهمی در ذهنم هست/
راننده خاطی به عمد به من زد و متواری شد پس از بیست و یک روز توانستیم پیدایش کنیم فعلا با یک فیش حقوقی ازاد هست طی شش ماه که گذشته حاضر به یک دلجویی کوچک هم نشد از ناحیه پا صدمه دیدم و رباط صلیبی و مینیسک پایم را عمل کردم متخلف در جواب بنده که گفتم بیا کارهای بیمارستانی من را انجام بده گفت یک برگ کوپن بیمه خرجت کردم و به من دیگه زنگ نزن و غیره...
من سوال کرده بودم که دیه من چقدر میشود فرمودید:
( درحقیقت دیه مقدرشما 4 ضرب در 1650000تومان میباشد مگراینکه جراحات دیگریهم منظورشده باشد )
تا الان من نزدیک چهار میلیون تومان فقط رباط متوفا خریدم و پیوند زدم و حدود شش میلیون تومان هم شرکت نفت تا الان برای من خرج کرده...
سوال بنده این است
1- اگر کلیه مخارجی را که شرکت نفت برای من انجام داده بخواهم از فرط خاطی مطالبه و به حساب شرکت نفت واریز کنم (برای تنبیه ایشان) ایا از دیه من کسر میشود؟
2- کلیه مخارجی را که بنده طی شش ماه متحمل شدم شامل چهار ماه استراحت پزشکی که حقوقم را به نصف کاهش داده و مخارج تاکسی تلفنی که طی بیست روز جهت پیدا کردن ایشان خرج نمودم.و همچنین مخارج جزعی از قبیل دستبندم و ساعتم که شکسته به عهده کیست و چگونه مطالبه کنم.
3- من از چه طریقی میتوانم از قاضی محترم بخواهم که لااقل برای مدت کوتاهی هم که شده ایشان را برای عبرت جامعه زندانی کنند چون به عمد زد و متواری شد و پس از پیدا شدن گردن کلفتی هم کرده میگه من پشتم قرصه هر کاری میخوای بکن...
4- اگر من نقص عضو بهم بزنم و تا اخر عمر پایم معیوب شده باشد دیه بنده چه میشود؟
تشکر میکنم از همه شما عزیزان که وقتتان را برای مردم بدون هیچ چشم داشتی صرف میکنید
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
تصادف و فرار راننده - توسط majid haghbin - ۱۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۳۶ : ۱۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شکایت تصادف hatampour68 0 1,402 ۱۷ شهريور ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۲ : ۰۵
آخرین ارسال: hatampour68
  تصادف با عابر مصطفی 2 2,158 ۲۷ مهر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۲ : ۰۰
آخرین ارسال: vakil
  تصادف با عابر پیاده mazegar 5 3,733 ۱۱ شهريور ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۳۹ : ۰۰
آخرین ارسال: mazegar