امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین معوض
سرکارخانم خواهرمحترمه رزا
ببخشید از اینکه پاسخ قبلی بنده موردتائید مدیرمحترم انجمن نبوده فلذا با اختیارات ایشان حذف گردید ودرپی ان باستحضار میرسان
بنظرم چون موضوع خواسته جنابعالی هرچند منشا" واحددارد اما از نظر حقوقی دوتا است یکی تقاضای سند الزام به سند وانتقال سند بقوت مبایعه نامه ووکالتنامه ودوم اینکه تقاضای مطالبه حدنصاب مالکانه (معوض زمین ملکی شما
1- دعوی علیه فروشندگان مطرح به خواسته الزام به تنظیم (یا انتقال سند )
2- دعوی علیه شهرداری وفروشندگان به خواسته تقاضای مطالبه حدنصاب مالکانه زمین ملکی تان که موردنیازشهرداریست وتملک یا توافق تملیک نموده است
اگر توافقی بین مالک (شما یا هرفرددیگری وجوددارد به قوت ان نیزامکان مطالبه بند 2 استوارتر خواهدشد
واینکه علت توقیف زمین قبل ازانقلاب چه بوده وچرا زمین درتوقیف بوده است این موضوع را سوال میکنم که خدای نکرده مشکلی دراتی رخ ندهد زیرا اگر زمین بواسطه تقاضای مالک ویا هرفرد دیگری درتوقیف بوده است انجام هرگونه معامله چه عادی ویا رسمی ظاهر یا خفاء صوری یا غیرصوری مکافات خواهدداشت
ضمنا بفرمائید که ایا شما تنهاورثه هستید یا افراد دیگر (اخوان وخواهرانی هستند)
اگرنیازدارید که متن پیش نویس درخواست یا دادخواستهارابرایتان بنویسم شما هم خواهر من محسوب هستید وقابل احترام ازمربی ام یاد گرفته ام خمس اطلاعاتم را باید بیدریغ تقدیم نیازداران کنم چون دستم را گرفتند باید دستگیرشوم منتظرپاسخ هستم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
زمین معوض - توسط رزا - ۲۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۲ : ۲۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت سند زمین شهری با منگوله دار چیه؟ mg_mahyar 4 9,502 ۱۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  خرید زمین قولنامه ای alzmg 2 8,039 ۲۹ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۲
  خرید زمین به صورت شریکی behnam277 3 7,950 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰
  زمین تجاری مسکونی مشاع ramin-alipour 9 15,847 ۲۰ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۳ : ۱۸
آخرین ارسال: ramin-alipour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان