امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمین معوض
(۲۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۶ : ۲۰)کیومرث بتیانه نوشته است: باسلام متقابل خدمت خواهرگرامی
احتراما درموردخواسته جنابعالی نکات ذیل را اعلام بفرمائید تا پاسخ منطبق با قانون تقدیم گردد
مشخصات زمین شماره پلاک فرعی واصلی (ایا تفکیک شده یا نشده یا بصورت مشاعی است ؟ تاریخ مبایعه نامه ؟
را اولا پس ازانجام معامله زمین موردمعامله به تصرف مرحوم پدرشماداده شده یا خیر ؟
ایا اگرزمین بتصرف خریدارداده شده اثار وابنیه ای دران وجوداشته یا خیر ؟
منظوراز اسناد وسلسله انتقالات موجوداست ایا اسنادرسمی است یا عادی ؟
منتظرپاسخ شماهستم
ممنون از توجه شما
پلاک 149/
حدود اربعه زمین در سند رسمی اولیه بنام مالکین رسمی اولیه مشخص است زمین 220 متر قطعه 42 بین سه مالک که هر یک سند دودانگ مشاع را داشته اند.
لکن به دلیل بازداشت زمین توسط فردی که قبل از انقلاب مالک کل اراضی بود مدتها سند رسمی زدن برای ملک غیر ممکن شده است، لذا پدرم با تنظیم مبایعه نامه عادی در بنگاه املاک هر سه سند رسمی را از مالکین رسمی گرفته و نیز وکالت بلاعزلی نیز از این مالکین گرفته است
این اتفاقات در سال 84 افتاده -

پس از آن مالک قبل از انقلاب دعوایش رد شد و بازداشت از روی اراضی برداشته شد.
لکن شهرداری حدود 50 قطعه از این اراضی را که همه 220 متری بودند در طرح خدمات شهری قرار داد و با مالکین اینطور توافق شده که زمینی در پائین این منطقه را به 50 مالکین می دهد. به همین منظور زمین پائین را میخکوبی نمود و مثلا قطعه من که 42 است در انتهای کوچه با قرعه کشی جانمائی شده و در حال اصلاحات و تغییرات در اداره ثبت و شهرداری میباشند.
هیچ وقت هیچ تصرفی از قبیل دیوارکشی بر روی زمین من و حتی باقی مالکین 50 قطعه انجام نشده است.
در ضمن تا بحال به شهرداری و ثبت نرفته ام و بجای پدرم امضاء نموده ام چون امور مربوط به این اراضی توسط هیات امنائی منتخب صاحبین اراضی پیگیری می شود.

مجددا از توجه و عنایت جنابعالی تشکر می کنم.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
زمین معوض - توسط رزا - ۲۳ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۲ : ۲۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تفاوت سند زمین شهری با منگوله دار چیه؟ mg_mahyar 4 9,502 ۱۷ ارديبهشت ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۲۲
آخرین ارسال: کامیاب
  خرید زمین قولنامه ای alzmg 2 8,039 ۲۹ فروردين ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۲
  خرید زمین به صورت شریکی behnam277 3 7,950 ۳۰ آبان ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۵۲ : ۰۰
  زمین تجاری مسکونی مشاع ramin-alipour 9 15,847 ۲۰ آذر ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۳ : ۱۸
آخرین ارسال: ramin-alipour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان