امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتیجه
باسلام وعر ض ادب
سرور گرامی درپیرو عرایض ارسالی دیروز بعرض برسانم مجددا دادخواستی بموجب بند 1 و2 ماده 429 ق .اد.م تنظیم وتقدیم شد وپس از دستور معاونت محترم کل محاکم تجدید نظر حسب دستور مدیر محترم دفتر دادگاه فردا تحویل میدهم
امروز به دادگاه رفتم وگفتم که جهت تقدیم شکایت تبانی بردن مالغیر وحیله وتقلب نیاز به اصول مدارک میباشد حکم 593-18/6/93 ودادخواست معترض ثالث وضمائم ان که اداره راه اخیرا تقدیم نموده بود وحکم فوق صادرشده است که بدون ابلاغ دادخواست وضمائم وبدون ابلاغ وقت دادرسی واینجانب در جلسه دادرسی حضورنداشته ام و حق دفاع از من سلب گردیده واگر حضور داشتم شاید با توجه باینکه اداره راه جزء اصحاب دعوی نخستین است ومحکوم علیه حکم 820 و در دادنامه 1097 نیز محکوم میباشد
مطمئنا اعتراضش رد میشد النهایه حکم 593 اعتراض ثالث ودادخواست وضمائم امروز 5 / 12 /93 توسط مدیر محترم دفتر ابلاغ وتحویلم شد حالا حکم صادرشده که بهر نحوی سعی وتلاش میکنم تا مانع این بی عدالتی شوم وبهر فرد مقام قضائی متوسل تا حصول نتیجه ادامه میدهم که بعدا" انگشتم را نگزم که اگر این کار را میکردم اینگونه نمیشد وغیره معالوصف از جنابعالی بخاطر قبول زحمات متحمله سپاسگزار وتشکر دارم واگر اجازه بدهید ومرحمت بفرمائید بابت کمک به سایت ودرقبال این همه زحمت شماره حساب اعلام که مبلغ نا قابلی بهدف ارتقاء وادامه سایت تقدیم نمایم واگر لازم میدانید بهمین طریقبرای شکایت بعدی وهرچه مرا به حقوقم نائل میسازد راهنمائی بفرمائید – خدانگهدار

(۵ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۰۸)حکمت نوشته است: سلام
اگر جلسه اول دادرسی تشکیل نشده پیشنهاد میکنم خواسته ای که براساس حیله وتقلب منجر به حکم متصرف حقیقی بوده رامسترد ودر دادسرا آنراطرح نمائید پس از محکومیت میتوانید مجدد آنرا در دادگاه تجدیدنظر طرح نمائید البته این قسمت استردادخواسته دراعاده دادرسی را تجربه ندارم از تجارب سایر دوستان بهره مندشوید.
بله دیروز 4 /12 /93 ساعت 10 صبح اولین جلسه بود که دادرس گفت باید حکم جزائی دال بر اثبات حیله وتقلب بیاری حالا نمیدانم که بعدا اگر حکم این شکایت صادر گردد میتوانم مجددا اعاده دادرسی تقدیم نمایم یا این مورد حذف میگردد ضمنا در دادخواست امروز 5 / 12/ 93 تقدیم کردم بموجب بند 1 و2 ماده 429 تاکید در ستون خواسته کردم که دادرس بموجب بند دال ماده 91 رسیدگی نفرماید ورسیدگی توسط یکی از قضات دیگر دادگاه تجدید نظر علی ابدل هرچه درکمال بی طرفی وجهت رفع هرگونه شک وشائبه انجام گیرد که فردا دادخواست را تحویل میدهم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
نتیجه - توسط کیومرث بتیانه - ۴ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۲ : ۱۲

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تا نتیجه شکایت در وزارت کار چه باید کرد rezayeto 1 5,308 ۱۵ فروردين ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۹ : ۱۷
آخرین ارسال: vakil
Heart دلیل عدم اعلام نتیجه دادگاه نجف زاده 1 5,751 ۲ بهمن ، ۱۳۹۰, ساعت --> ۵۳ : ۱۷
آخرین ارسال: vakil

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان