امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این موضوع حقوقی هست یا کیفری ؟
باسلام حضورجناب کامیاب وسپاس از پاسخ های محکمه پسندوخانم دادخواه وکسب اجازه از بزرگان

برای بنده پیش آمده که آشنائی بخاطر محکومیت مالی در بازداشتگاه دادگستری بوده اقوامش متوسل به بنده شده اند چاره ای نبوده خودم از کارت عابرم به امضاء خودم بنام ایشان قبض بانکی را پر کرده وبه اقوامش داده ام،درچنین موردی بنده براحتی میتوانم مطالبه وجه از ایشان بنمایم اما خدارا چه کنم که ناظر وحاضراست
بدهکار پول نقدبرایم اورده برای رفع شبهه گفتم برو واریز کن به حسابی که از کارتم برداشت شده
بساز بفروش اسنادی دراختیاردارد که دلیل پرداخت میباشد حتی اگر بنام مالک اصلی باشد ید او دلیل مالکیت میباشد اما اینکه موضوع میتواند دلیل برخیانت درامانت باشد دادگاه ها در وکالتنامه در چنین مواردی بسیار محطاط عمل مینمایند واغلب آنرارد مینماید وارشاد به دعوی حقوقی مینماید همانگونه که جناب کاماب نیز فرمودند تامین دلیل بدهید تااز طریق فوق العاده یعنی اعمال اعاده دادرسی شاید به حق خودبا نقض دادنامه علیه خودتان پیروز شویدضمنا اعمال ماده18طی آئین نامه ای نسخ وصرفآ دراختیارریاست محترم قوه قضائیه قرارگرفته که آنهم شر یطی من جمله شکایت دردادسرای انتظامی قضات واثبات خلاف بین بودن حکم دارد
علی حسب مراتب باز هم نظر شخصی ام را عرض مینمایم موضوع از مصادیق خیانت درامانت نیست بساز وبفروش صرفآ سند بنام مالک اخذ نموده دادخواست های حقوقی دیگری هم وجوددارد که میتوانیددرجهت احقاق حق تقدیم دادگاه حقوقی نمائید
ما بیشتر،
از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از واقعیتها...............
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
این موضوع حقوقی هست یا کیفری ؟ - توسط h_dev - ۱۶ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۴ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انچه در مورد داوری حقوقی باید بدانیم arazco 0 105 ۱ شهريور ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۳۱ : ۱۶
آخرین ارسال: arazco
  نیازمند نظریات حقوقی دوستان در مورد اجرای احکام کامیاب 1 3,758 ۱۴ تير ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۶ : ۱۳
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  دوستان خواهشمندم هرگونه نظر حقوقی داشته در اینمورد بیان بفرمائی کامیاب 4 8,994 ۱۹ بهمن ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۳ : ۰۲
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  آیا این موضوع طلب خسارت بر خسارت است ؟ h_dev 20 25,278 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۱ : ۰۹
آخرین ارسال: h_dev

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان