امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل با خانواده عروس ، مهم و فوري
مخاطب محترم زنی که تمکین نمیکند و از حق حبس استفاده میکند به نظر بنده مشمول نفقه نبوده و نیست و همچنین از باب استرداد هدایا هم همانگونه که دوستان فرمودند داد خواست داده و اگر مهریه را کامل پرداخت نموده اید دادخواست استرداد نیمی از مهریه تا زمان تمکین را بدهید و موارد بسیار دیگر تا ایشان را با حربه های مالی فلج کرده تا مجبور به تمکین شود مثلاً موسسه را اگر ثبت شده تقاضای انحلال بدهید و.... کمی فکر و دقت لازم بوده چون قائدتاً کسی اگر چیزی را بنا کرده باشد خودش هم میتواند آنرا ویران کند در ضمن مخاطب محترم شما دارید پاسخ اشتباهات کارهای نسنجیده و بدون تفکر خود را میدهید و نتیجه اعمال غلط خود را به پای عدم پاسخ به محبت خود و بی قانونی میگذارید لذا در صورتی که بگونه ای هزینه نموده اید که قابل استرداد نمیباشد اقدام علیه خود نموده اید و شما باید خودتان را زیر سوال ببرید نه قانون و کشور را لذا خودکرده را تدبیر نیست و همچنین همسر بنده نیز از زادگاه و محل سکونت شما و هم کیش شماست اما ایشان واقعاً خوب مومن نجیب و خانه دار قانع و بساز بوده و این حاصل طریقه رفتار و برخورد بوده شما ابتدا فکر کنید در زندگی و رفتار خود چه اشتباه پایه ای نموده اتید و خودتان را با تفسیر حق به جانب گول نزنید چه بسا محبت زیاد لطف زیاد عدم رفتار بجا خودش ظلم در حق خودتان باشد و موارد بسیار دیگر هیچکس حق ندارد حاصل عدم انجام رفتار و اعمال خود را به قانون و غیر انتقال دهد چون در قانون همه اعمال تقریر شده است در کجای قانون آمد زنی که هنوز به صورت عملی وارد نشده شما خودسر بروید موسسه ثبت کنید مهدکودک تاسیس کنید و...... و عمل خود را اخلاقی و قانونی تفسیر کنید و قانون را مسئول بدانید شما اگر مهریه را کامل داده اید اشتباه کرده اید شما باید در اینگونه موارد مهریه را به حساب خاص نزد دفتر خوانه بریزید و سر دفتر با راهکارهای خاص مطابق قانون نصف مهریه را پرداخت و پرداخت نیم بعدی را مشروط به تمکین و در همان حساب خاص نگهداری میکند در ضمن هنوز در کشور ما باب نشده دختری را که عقد میکنند جهت آزمایش به پزشکی قانونی ارشاد کنند و موارد بسیار دیگر که حق زوج بوده را انجام نمیدهند پس دوس گرامی بخواهم بیان کنم اکثریت اموری که شما بیان فرمودید از با ب میل شخصی خود و از جهت ابراز عشق و محبت از نظر شخص شما بوده آیا از نظر طرف مقابل چنین بوده؟ اگر طرف مقابلتان چنین نظری داشت عمل موافق نظر شما می داشت نه اینکه مدتی به ظاهر بله سپس خیر لذا این بیانات عملاً و فی نفس توجیه اشتباه خودتان میباشد فقط کمی فکر کنید من نه میخواهم از طرف شما دفاع کنم و نه از قانون میخواهم هم حضرتعالی و هم کسانی که احتمالاً این موضوع را مطالعه میکنند را بسیار اندک در حد بضاعت علمی و تجربی خود نسبت به واقعیات ارشاد کنم چه بسا شاید در عمل بنده نیز کمی در زندگی اشتباه داشته باشم اما از واقعیات هیچگاه فرار نمیکنم و یا اعمال خود را توجیه نمیکنم با عرض پوزش از کلیه دوستان و اینکه نصیحت نموده ام چون فکر میکنم مخاطب محترم حضرتعالی نمیخواهید باور کنید همان یک جمله کوتاهی را که در ارسال قبل خدمت شما بیان نموده بودم .از بیانات ساده و عامیانه خود نیز پوزش میطلبم
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.تلفن دفتر انجمن جناب خدائی فر46 30 92 66 - 021 جهت تماس
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مشكل با خانواده عروس ، مهم و فوري - توسط ya30n - ۱۳ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۰ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تعهد همسر به ترك نكردن خانواده محمد رضایی 0 2,727 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۱۶
آخرین ارسال: محمد رضایی
  نفقه ، فحاشي ، مشكل با قاضي ya30n 9 9,625 ۱۰ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: dadnam
  آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت خانواده حکمت 1 4,175 ۲ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۲ : ۰۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  قانون حمایت از خانواده مصوب ۱۹/۱۲/۱۳۹۱ مـــدافـــع عـــدالـــت 0 3,617 ۲۸ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۶ : ۰۹
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  مشاوره از دوستان جهت طلاق(فوري) omid1359 8 11,360 ۳۰ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان