امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل با خانواده عروس ، مهم و فوري
سلام به شما خوبان ، بنده مردي هستم كه 4 سال قبل با دختري نكاح كرديم ( اهل سنت هستيم هر دو ) بعد مهريه بنده 70 سكه تمام بهار آزادي هست كه خانواده عروس كه بلوچ بودند گفتند رسم ما اين هست كه وسايل يا همون جهيزيه عروس هم به گردن داماد هست ... ما هم همه رو خريديم و برديم گزاشتيم خونه عروس ... خيلي مدت گذشت و تازه امسال يعني مهر ماه ثبت شناسنامه اي كرديم و سند ازدواج هم گرفتيم ولي در اين 4 سال دختر هنوز باكره هست و يك شب هم در خانه بنده نبوده ... پدر و مادرم لطف كردند و حدود 100 ميليون خرج كردند و خانه هم براي ما آماده شد!
يك جرياناتي پيش اومد و ما گفتيم اين وضع زندگي نيست و ...
امروز رفتم وسايلي كه خريده بودم رو بيارم خونه خودم ( هيچ حرفي از طلاق و جدايي و ... ) هم نزده بودم. كه در رو روي بنده بستن و فحش دادن و گفتن وسايل مال خودمون هست!!!
بنده نيتم اين بود وسايل رو بيارم و مدتي بعد مراسم عروسي بگيريم .
ديدم اينها ارزش هيچ مراسمي ندارن ... به پدر و مادر بنده هم فحاشي كردن
گفتم اين چهار سال دست هم به اين خانم نخورده و هنوز باكره هست
از صدقه سر ما به خيلي جاها هم رسيد و يك موسسه حتي به نامش ثبت كردم!
گفتم اينجوري كه نميشه
قرار شد ريش سفيد بياريم ...
در مراسم ريش سفيدي بنده ميخوام بگم عروس كه زن قانوني بنده هست همين امروز بايد بياد خونه من ... و اگه بگن مشكلي نيست مراسم بگير و ببر
ميخوام بگم هيچ مراسمي در كار نيست ، اگه ميخواين خودتون واسه قوم و خويش هاي خودتون مراسم بگيريد ...
ولي اگر دختر در اون روز ريش سفيدي به خونه ما نياد سوالم اينه كه بايد چيكار كنم؟!
تكليف بنده چي هست؟!

و يه سري سوال ديگه اينكه وقتي اومد
ديگه نميخوام با پدر و خواهرهاش رابطه ( حتي ديد و بازديد ) داشته باشه
اين حق رو كه دارم ؟!
( فقط لطفا از لحاظ قانوني بنده رو در جريان بزاريد، چون حرف از اخلاقيات مني كه اين وسط تمام سرمايه و عمر و وقتم رفت رو يه مقدار ناراحت ميكنه ... ممنون )
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
مشكل با خانواده عروس ، مهم و فوري - توسط ya30n - ۱۳ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۰ : ۰۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تعهد همسر به ترك نكردن خانواده محمد رضایی 0 2,727 ۲۹ آذر ، ۱۳۹۷, ساعت --> ۰۵ : ۱۶
آخرین ارسال: محمد رضایی
  نفقه ، فحاشي ، مشكل با قاضي ya30n 9 9,625 ۱۰ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۱۱ : ۲۱
آخرین ارسال: dadnam
  آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت خانواده حکمت 1 4,175 ۲ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۲ : ۰۲
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  قانون حمایت از خانواده مصوب ۱۹/۱۲/۱۳۹۱ مـــدافـــع عـــدالـــت 0 3,617 ۲۸ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۶ : ۰۹
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  مشاوره از دوستان جهت طلاق(فوري) omid1359 8 11,360 ۳۰ دي ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۲۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان