امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجازات داشتن مشروب در ماشین
با سلام خدمت همه عزیزان
در هفته گذشته در تالاری برای جشن دامادی یکی از دوستانم دعوت بودیم که مقداری مشروب برای من و یکی از دوستانم دادند که داخل صندوق عقب ماشینم گذاشتیم و به سمت تالار حرکت کردیم که در راه منتهی به پارکینگ تالار (200متری )توسط گشت نیروی انتظامی متوقف شدیم وبه یگان منتقل شدیم چون مشروب در ماشین من کشف شد و بخاطر اینکه برای دوست همراهم مشکلی پیش نیاید گفتم از من بوده و او خبر نداشته که بعد از صورتجلسه و با هماهنگی قاضیز کشیک دوستم همان شب آزاد شد ومن به بازداشتگاه منتقل شدم روز بعد در بازجویی و دادسرا گفتم در جشن دامادی مشروب را به من دادند و نمیدانم کی بود چون فقط داماد از دوستانم بوده و کس دیگری را نمیشناختم وموقعی که برای انجام کاری رفته بودیم موقع برگشت دستگیر شدیم و قصد خوردن مشروب را نداشتم ( چون از مشروب نخورده بودم و وبالواقع نیز قصد خوردن را نداشتیم ) بعد با یک فیش حقوقی (15 میلیون کفالت)آزاد شدم در گزارش مامورین مقدار مشروب را یک لیتر و دویست سی سی با 20 درصد الکل و بصورت دست ساز اعلام کردند . حال با توجه به مصرف نکردن مشروب و نداشتن هیچ گونه سوپیشینه ای آیا مجرم شناخته میشوم و برایم سو سابقه میشود؟ چه حکمی برایم صادر میشود ؟ چون در پرونده قید شده حمل و نگهداری مقدار 1200 سی سی مشروب در ضمن ازمن تعهد محضری که از آن تاریخ نسبت به حمل و نگهداری مشروب اقدام نکنم گرفته شد . با تشکر از لطفتان
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
مجازات داشتن مشروب در ماشین - توسط hortash - ۵ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۰۱
RE: مجازات داشتن مشروب در ماشین - توسط پونه تندرو - ۲۴ آذر ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۰۹ : ۱۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داشتن فرزند خوانده چه شرایطی دارد؟؟؟ vakilt 0 1,317 ۲۱ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۱۷ : ۱۶
آخرین ارسال: vakilt
  در خصوص تبصره ماده 452 قانون مجازات اسلامی tyrant 1 5,504 ۲۰ فروردين ، ۱۳۹۶, ساعت --> ۱۱ : ۱۹
آخرین ارسال: tyrant
  شکایت از همسایه بعلت ایجاد خسارت به ماشین hamedm 2 8,847 ۱۵ آذر ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۰ : ۱۲
آخرین ارسال: hamedm
  مجازات آسیب رساندن به مال شخصی بنده چیست ؟ peymanan 4 7,285 ۲۱ مرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۰۲ : ۱۶
آخرین ارسال: کامیاب
  پارکینگ کاملا قانونی دارم ولی کس دیگه ماشین می ندازه توش ؟ peymanan 1 5,436 ۲۰ تير ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۵۶ : ۱۲
آخرین ارسال: حکمت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان