امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل
(۲۵ اسفند ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۲ : ۱۰)حکمت نوشته است: برادر عزیز باز هم مسامحه در ارسال
چنین ارسال نموده اید
وبه مبلغ وتنظیم سند
صحیح آن به هرمبلغ وبه هر کمیت وکیفیت ولو به شخص وکیل میباشد
علی کل حال اگر پدرتان درخصوص مورد وکالت هیچ اقدامی ننموده فوری مورد وکالت را خودتان که موکل باشید انجام دهید به این صورت که به شخص مورد اعتمادی حتی به همسرت درعوض مهریه انتقال دهید تنها طریق ممکن این است درصورتی که پدرتان به نام خودیا دیگری انتقال داده باشد یا بدهد صرفآ میتوانید ثمن تعیین شده ناچیز وکیل را درخواست کنیداگر هم قبلآ انتقال داده باشد ثمن معامله را به نرخ روز مطالبه کنید که نظریه مشورتی چند ماه قبل داریم که ثمن به نرخ روز با احتساب ان نسبت به ثمن تعیینی وکیل قابل پرداخت است.
بدرود وپاینده باشید.

درود بر شما خدا خیرتان دهد.
اگر ثمن را مختصر توضیح دهید سپاسگذار میشم.
به دلیل نا اگاهی این مصیبتها سرمان می اید . بنده گمان میکردم که با دادن وکالت کل اختیار را از دست داده ام و رو همین حساب دیگه اقدامی نکردم ( سال 78 وکالت دادم ) ایشان بدون اطلاع دنبال سند المثنی بوده و دوبار روزنامه هم شده و متاسفانه ما بلوچها فرهنگ روزنامه خوانی نداریم . تا یک ماه پیش که متوجه شدیم با مامور شهرداری برای متراژ اومده ، من هم صریحا به اداره ثبت املاک و اسناد رفتم ، انجا گفتند که سند اصلی دست شماست؟ گفتم بله، گفتند اگه امروز نمی اومدید سند جدید صادر شده بود به نام پدرتان. لذا یک درخواست مبنی بر جلوگیری از صدور المثنی گذاشتم رو پرونده.
سوال: ایا هنوز میتوانم مورد وکالت رو خودم به شخص مورد اعتمادی منتقل کنم؟
ایا شهود دروغین که شهادت داده اند که سند اصلی گم شده میتواند دلیلی بر کلک بازی و حقه باز بودن و فاقد صلاحیت بودن پدرم باشه؟.
ارزش کنونی ملک 500 تا 600 میلون هست

سپاسگذار میشم اگر اینها را بفرمایید. ممنونم
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط amir86 - ۱۷ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۱ : ۲۰
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط Composite - ۱۶ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۸ : ۱۲
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط حکمت - ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۹ : ۱۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 507 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
  نوع مدرک تحصیلی تاثیری در آزمون وکالت دارد؟ pedram134679 2 1,969 ۱۴ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۲۰
آخرین ارسال: p30better
Tongue وکالت بلاعزل سند رسمی Mostafa50 0 1,036 ۱۲ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Mostafa50
  نحوه دادخواست نویسی پرسشگر 1 5,477 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۷ : ۰۱
آخرین ارسال: پرسشگر
  وکالت بلاعزل hamid_morad 9 10,394 ۱۸ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۵ : ۱۳
آخرین ارسال: hamid_morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان