امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل
درود بر شما: خدا خیرتان دهد پس با اینحساب من میتوانم مورد وکالت که انتقال هست رو خودم انجام بدم . در وکالت نامه نام پدرم به عنوان انتقال گیرنده امده ، ایا میتوانم ادعا کنم که ایشان ان زمان با ما خوب و خوش بودند و الان رفته برای بار سوم زن گرفته و مادرم رو الان ده سال هست که به امان خدا رها کرده .

ببخشید یادم رفت در مورد اجبار بگم . درسته ایشون چون بزرگ طایفه ما بودند از نفوذ و قدرت زیادی برخودار بودند ولی الان نه. همانطور که قبلا هم عرض کردم ایشون مادرم رو و حتی خودم رو تهدید کردند به انحا مختلف تا جاییکه که یادم میاد در صدد جعل امضای بنده بوداما نتونست. بعد مادر زجر دیده ام بنده رو وادار کردم به ایشان وکالت بدم .
سوال: ایا اینکه دفتر دار مورد وکالت رو برای بنده قرایت نکرد ایراد نداره؟

من حقیقتا سواد انچنانی ندارم و مدرکم سیکل هست. ایشون با زرنگی هر چه تمامتر قید کردند که بنده هیچوقت ادعایی نمیتوانم داشته باشم ، ایا بازم میتوانم مورد وکالت رو که همون انتقال هستش رو به نام کس دیگری انجام بدم؟

ایا میتوانم ادعا کنم که هیچ پولی بابت انتقال یک منزل که سندا به نام من هست دریافت ننموده ام ، کما اینه همینگونه هست. سپاسگذار میشم اگر راهنمایی نمایید تا به فضل خدا و یاری شما بزرگواران از ضایع شدن حق 9 نفر جلو گیری شود.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط amir86 - ۱۷ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۱ : ۲۰
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط Composite - ۱۶ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۸ : ۱۲
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط حکمت - ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۹ : ۱۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 507 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
  نوع مدرک تحصیلی تاثیری در آزمون وکالت دارد؟ pedram134679 2 1,969 ۱۴ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۲۰
آخرین ارسال: p30better
Tongue وکالت بلاعزل سند رسمی Mostafa50 0 1,036 ۱۲ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Mostafa50
  نحوه دادخواست نویسی پرسشگر 1 5,477 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۷ : ۰۱
آخرین ارسال: پرسشگر
  وکالت بلاعزل hamid_morad 9 10,394 ۱۸ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۵ : ۱۳
آخرین ارسال: hamid_morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان