امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل
درود بر شما: خداوند متعال به شما خیر دهد
جناب فقط دو سوال : مادرم وقتی 8 ساله بودم سند خونه رو از فرد دیگری به من منتقل کرده البته و در سند نامی از پدرم نیست سال 78 مادرم رو تهدید( به طلاق و تهدید به اینکه اگه این خونه رو به نامم نکنید من هم بقیه ثروتم رو به نام اونیکی زنم و بچه هاش میکنم ){ شاید تعجب کنید این تو قوم بلوچ چیز عجیبی نیست } کرده بود یا پسرت باید به من وکالت بده تا سند رو به نام خودم بکنم و شما هم از ثروت من سهم ببرید. من هم بهش وکالت بلاعزل دادم به اجبار ، تازه از سربازی اومده بودم. حالا با خبر شدیم تا همه داراییش رو به نام اون زنش کرده و این خونه رو هم داره سند میزنه به نام خودش فقط معطل اینه که سند قبلی رو بهش تحویل بدیم تا سند نو صادر بشه ، ما که دیدیم اینطوره سند کهنه رو ندادیم. الان تو کش و قوس همین سند کهنه هستیم.
سوال 1: ایا وکالت تحت زور و اجبار اعتبار دارد؟
قوانین ابطال وکالت بلا عزل رو میدونم یکیش دیوونه شدن یکی از دو طرفه ، سوالم اینجاست که این دیوونه شدن در زمان دادن وکالت میباشد یا اگه الان دیوونه شده باشند وکالت باطله.
جناب سپاسگذار میشم سوالاتم رو در اسرع وقت پاسخ بدید چون پای ضایع شدن حق مادر و خواهرانم در میونه و اگر راهنمایی دیگری دارید خدا خیرتان دهد بفرمایید. با سپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط amir86 - ۱۷ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۱ : ۲۰
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط Composite - ۱۶ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۴۸ : ۱۲
RE: دادخواست ابطال وکالت بلاعزل - توسط حکمت - ۲۱ فروردين ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۲۹ : ۱۰

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به نرخ روز حساب کردن وجه (در ستون خواسه دادخواست) چنگیزوند 12 507 ۲۱ آبان ، ۱۴۰۰, ساعت --> ۴۳ : ۱۳
آخرین ارسال: چنگیزوند
  نوع مدرک تحصیلی تاثیری در آزمون وکالت دارد؟ pedram134679 2 1,969 ۱۴ مهر ، ۱۳۹۹, ساعت --> ۰۸ : ۲۰
آخرین ارسال: p30better
Tongue وکالت بلاعزل سند رسمی Mostafa50 0 1,036 ۱۲ آذر ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۲۴ : ۱۲
آخرین ارسال: Mostafa50
  نحوه دادخواست نویسی پرسشگر 1 5,477 ۱۳ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۷ : ۰۱
آخرین ارسال: پرسشگر
  وکالت بلاعزل hamid_morad 9 10,394 ۱۸ آبان ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۳۵ : ۱۳
آخرین ارسال: hamid_morad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان