امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مهم
مخاطب محترم فکر میکنم متوجه نشدید مجدداً همراه سوالهایتان پاسخ میدهم
ببخشید جناب تیموری من 3 تا برگه دادخواست بگیرم و در هر برگه بنویسم مقدار 110 سکه مهریه ام میباشد؟
خیر منظور این است طی 3 مرحله نسبت به دریافت مهریه خود اقدام میکنید مرحل اول وصول شد مرحله دوم را شروع میکنید و اگر همسرتان وضعیت مالی خوبی دارد و کل مهریه قابل وصول و تامین باشد در همان بدو امر میتوانید کل مهریه را وصول کنید ولی اگر شما در بدو امر 110 سکه را مطالبه کنید مشخص میشود میزان دارائی وی کفاف میکند یا خیر سپس اقدامات بعدی اگر در تهران سکنی دارید میتوانید باید به مراکز خدمات الکترونیک قضایی مراجعه و در شهرستانها به مجتمعهای قضایی مراجعه کنید آنه خودشان شما را راهنمایی خواهند نمود

بعد چقد مقوم کنم؟ دادخواست اعسار هم از همان اول بدهم؟
اینمورد را هم با مشاوره با شعب میتوانید با کمترین مبلغ مقوم کنید ناراحت نباشید و در مورد اعسار هم شما هم میتوانید در دادخواست یا بصورت مجزا همراه دادخواست مطالبه مهریه اقدام شود بعضی از محاکم قبول میکنند باهم باشد بعضی میگویند منجز و جدا باشد بستگی به محاکم داشته و در زمان ارائه دادخواست اعسار از پرداخت هزینه دادرسی حتماً استشهاد محلی عدم تمکن مالی یادتان نرود که جزء مدارک و ادله اثبات اعسار بوده و شهود را هم باید در زمان رسیدگی همراهتان پس از تعیین وقت ببرید

برای دادخواست توقیف اموال باید به دادگاه شماره حساب همسرم رو بدم یا نه خودشون استعلام میکنند؟
بله هم شماره حساب یا حسابها و در صورت داشتن سپرده شماره حساب سپرده و در صورت داشتن اموال معرفی اموال منقول و غیر منقول لازم بوده که پس از معرفی خود دادگاه از بانکها و مراجع معرفی شده استعلام خواهد نمود پس معرفی با شما بوده و استعلام با دادگاه مجری
از دوستان خواهش میکنم در صورت داشتن وقت نسبت به توضیح بیشتر اقدام کنند هر چند خانم دادخواه قبلاً این زحمت را در پاسخهای قبلشان کشیده اند ولی در صورت امکان ساده تر و عامیانه تر زحمت را بکشند که واقعاً زحمات خوانم دادخواه قابل تقدیر و تشکر بوده و هست این نظر بنده بوده خواهسمند است کلیه دوستان در صورت قصور این حقیر نسبت به تکمیل و ارشاد بیشتر اقدام بفرمایید
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
سوال مهم - توسط sahel - ۱۶ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۲ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال مهم و فوری hugo_deepred2 5 8,249 ۱۶ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۵ : ۱۵
آخرین ارسال: dadkhah
  سوال در مورد ترک انفاق مینا1992 10 16,368 ۳۱ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۳ : ۰۷
آخرین ارسال: حکمت
  سوال ، فیلم ستایش... مـــدافـــع عـــدالـــت 3 6,654 ۲۴ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۹ : ۱۸
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
Brick سوال در خصوص طلاق amirniazi89 4 9,786 ۹ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۰ : ۱۴
آخرین ارسال: navid1000
  سوال nah 2 7,167 ۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۷ : ۰۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان