امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال مهم
(۱۷ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۸ : ۱۸)محمدعلی عزیزی نوشته است: با سلام خدمت تمامی عزیزان و تشکر بابت پاسخ های بجا و کامل
هم اکنون که مینویسم در کلاس مدنی نشسته ام،اما مباحثه ی دوستان همکلاسی بجایی کشید که از موضوع درس خارج شدیم و لذا فرصت مناسبی پیش آمد برای عرض ادب و بهره مندی از علم دوستان؛
در خصوص هدایا از قبیل طلا، خدمت مخاطب گرامی عارض شوم اگر قصد عدم استرداد هدایا را دارید میتوانید آنها را عوض کرده یا بفروشید!در این صورت زوج دیگر حق رجوع به هدایای داده شده را نخواهد داشت

با سلام .
ممنونم از جواب شما و همه دوستان عزیز. به من لطف کردید...

من و خانواده ام حدود چند ماهی هست که با این آقا در حال درگیری و مشاجره هستیم. ایشان حتی یکبار هم در جمع مرا کتک زدند.
هرچقدر که با خودش تماس میگیریم جواب نمی دهد یا می گوید از راه قانون وارد شو و من دیگر به تو علاقه ای ندارم، وقتی هم که پدرم با پدر ایشان تماس میگیرد می گوید به ما ربطی ندارد ، خودش خواسته ،خودش هم باید جواب بدهد.
حرفهای ایشان تضاد بسیاری با اظهارنامه ای که فرستادند دارد. اگر قصد ایشان خیر بوذ و قصدبردن مرا به خانه اش داشت ، تماس میگرفت یا پدرومادرش برای تعیین زمان عروسی می آمدند نه اینکه اظهارنامه بفرستد!!!!قصد من فقط گرفتن طلاق است ، چون ازین بلا تکلیفی خسته شده ام ، شما فکرکنید دختری به سن22 سال ، قرص اعصاب مصرف میکند.
و ازطرفی هم میدانم که او ، مرا به این راحتی طلاق نمی دهد و قصد آزار مرا دارد.
آیا من دادخواست نفقه و مهریه را بدهم؟
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
سوال مهم - توسط sahel - ۱۶ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۲ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال مهم و فوری hugo_deepred2 5 8,249 ۱۶ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۵ : ۱۵
آخرین ارسال: dadkhah
  سوال در مورد ترک انفاق مینا1992 10 16,368 ۳۱ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۳ : ۰۷
آخرین ارسال: حکمت
  سوال ، فیلم ستایش... مـــدافـــع عـــدالـــت 3 6,654 ۲۴ خرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۹ : ۱۸
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
Brick سوال در خصوص طلاق amirniazi89 4 9,786 ۹ ارديبهشت ، ۱۳۹۲, ساعت --> ۳۰ : ۱۴
آخرین ارسال: navid1000
  سوال nah 2 7,167 ۸ آبان ، ۱۳۹۱, ساعت --> ۵۷ : ۰۲
آخرین ارسال: کامیاب

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان