امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگیری و ضرب و جرح .....................
مخاطب محترم بنده پاسخ شما را داده ام عین پاسخ از پاسخ بالا کپی پیست میکنم با کم تغییر همانگونه که بارها گفتم دقت کنید بنده کراراً پاسخ داده ام شما علاوه بر دقت بیشتر در پاسخهای قبل میتوانید از قسمتقیل از بالا حدوداً در خط 9 به بعد توجه کنید از این راحت تر نمیدانم چگونه بیان کنم
(مجازات شما در دعوای خانوادگی نا مشخص است ولی اگر به فرض محال هم رضایت نباشد در صورت نداشتن سابقه کیفری جزای نقدی بوده به همراه مجازات تعلیقی و اگر اظهار ندامت نزد قاضی بکنید و به قول عامیانه اظهار توبه کنید که در همان بدو ورود به منزل خواهرتان پشیمان شده و توبه کردید که دیگر دخالت نکنید امکان سقوط مجازات و جود دارد در ضمن در مورد شما ملاک نظر قاضی رسیدگی کننده و برداشت وی شرط و ملاک است این نظر شخص بنده بوده)
در ضمن شما دارید جهت محاکمه به محاکم میروید نه جهت قمار به قمارخانه چون به نظر بنده این اصطلاح ببرم و ببازم مناسب و در شان محاکم نیست و بجای آن میتوان حکم به نفع کن صادر نشود و یا اگر دادگاه به نفع من نباشد و یا اصطلاحات کاملتر بکاربرد
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درگیری و ضرب و جرح ..................... - توسط mehdizadeh - ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۷ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درگیری sepita 15 15,054 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۸ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  درگیری خانوادگی amirjey6770 4 5,366 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان