امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگیری و ضرب و جرح .....................
مخاطب محترم آذری بنده نه جسارت کردم و نه میکنم بنده به ساده گویی و رک گویی در این انجمن شناسه هستم و هاشیه هم نمیروم باز هم شما مقصرید به این دلیل که شما نباید در این مسائل مداخله کنید و اگر به فرض حال بخواهیم مورد شما را بیان کنیم اگر هر مشکلی خواهر شما داشته باشد باز هم مجوز ورود به منزل دیگری نبوده و نیست فقط زمانی که خواهر شما به منزل پدرتان بیاید آنهم فقط پدرتان و یا وکیل خواهرتان حق مداخله داشته و نه شما حتی در هیچ حالتی ورود به منزل خواهرتان بدون مجوز شوهرش غیر ممکن است و مسائل بسیار دیگر در هر صورت برادر عزیز باز هم شما متهم هستید ولی همانگونه که قبلاً گفتم انتهای این پرونده رضایت است یک نصیحت دیگر خواهر شما مستقل بوده و زندگی شخصی او با همسرش نتنها به شما حتی به پدرتان هم ارتباط ندارد و همچنین تنها کسی که در صورت درخواست خواهرتان میتواند او را یاری کند آنهم خارج از منزل شوهرش پدرتان بوده شما که کاسه داغتر از آش نیستید پس دوست عزیز به زندگی و آینده خودت فکر کن نه دیگری حتی پدر و به احتمال زیاد کلیه بستگان شما را نصیحت و سرزنش میکنند نه کس دیگر را پس حکم شما در دعوای خانوادگی نا مشخص است ولی اگر به فرض محال هم رضایت نباشد در صورت نداشتن سابقه کیفری جزای نقدی بوده و اگر اظهار ندامت نزد قاضی بکنید و به قول عامیانه اظهار توبه کنید که در همان بدو ورود به منزل خواهرتان پشیمان شده و توبه کردید که دیگر دخالت نکنید امکان سقوط مجازات و جود دارد در ضمن در مورد شما ملاک نظر قاضی رسیدگی کننده و برداشت وی شرط و ملاک است این نظر شخص بنده بوده در ضمن به نصایح من در موارد اشاره شده خوب فکر کنید امیدوارم مورد شما ختم به خیر شود و شما دیگر هوس به قول خودتان کمک به کس دیگر حتی خواهرتان را هم نکنید که اینگونه کمک از منظر قانون دخالت بوده که کمک در اینگونه موارد عرفاً ریش سفیدها پا درمیانی و کسانی را که اختلاف دارند نصیحت میکنند پس تا زمانی که پدرتان زنده بوده شما اصولاً و قانوناً کاره ای نیستید الان باز هم میگویم به فکر اظهار ندامت و دریافت رضایت به هر شکلی باش تا به فکر مجازات خداوند هم بنده و هم کلیه مسلمین را به راه راست هدایت کند
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درگیری و ضرب و جرح ..................... - توسط mehdizadeh - ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۷ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درگیری sepita 15 15,054 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۸ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  درگیری خانوادگی amirjey6770 4 5,366 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان