امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگیری و ضرب و جرح .....................
بذارید من یه کمی بیشتر مساله رو و کاملتر توضیح بدم
شاید دوستان بهتر متوجه ماجرای اتفاق افتاده شوند!!
***(ببخشید اگه از اول کاملا دقیق موضوع رو ننوشتم و باعث ناراحتی تون شدم)

اولا بگم که بنده هم مثل شما اذری زبان هستم و روی ناموسمون مخصوصا خواهر خیلی زیاد حساس هستیم

من تا همین 20روز قبل "به درخواست خواهرم" دنبال کارهای طلاقش بودم به دلیل عدم دادن نفقه و خرجی و بی و بند و باری همسرش
و توی این مساله حدود 200هزار تومن هم خرج خواهرم کردم و چندین روز هم توی گرما از اینم اتاق به اون اتاق شدم که وظیفم بوده
مسالشون پیش رفت تا اینکه شوهرش وقتی فهمید قضیه جدیه و باید مهریه بده و ... بدون معذرت خواهی و هیچی خواهر ما رو برگردوند
اینا رو گفتم که بدونید من تنها کسی هستم که هوای خواهرمو دارم و پدرمون بی خیاله و مادرمون هم از دنیا رفته

حالا روز ماجرا من و خواهرم بحثمون شد و طرف شوهرشو جلو من گرفت واسه همین من ببخشید خیلی سوختم
و گفتم که زنگ بزنه شوهرش بیاد ببینم من با اون حرف میزنم
و وقتی خواهرم زنگ زد به شوهرش بعدش پشیمون شد چون دوست نداشت من با شوهرش درگیر بشم
بعد بدون اینکه من متوجه بشم رفت رگشو زد بعد اومد به من گفت برو بیرون تا نیومده من گفتم نه بزار بیاد
(سر بد رفتاریهای قبلیش به خواهرم هم ازش شاکی بودم و وایستادم)

***حالا اینجا رو دقت کنید:
وقتی شوهرش اومد و گفت که بیا برو بیرون من دقیقا از درب آپارتمانش بیرون رفته بودم و دقیقا توی راهرو بودم
درسته مقاومت کرده بودم ولی بیرون اپارتمان بودم که دوید به سمت اشپزخانه وسیله فلزی آورد و منو زد و بعد از پله ها پرتم کرد پایین
پس من از خانش خارج شده بودم و به حرفش گوش داده بودم!! و اون بود که دعوا رو در بیرون آپارتمانش ادامه داده!!

ضمنا من تو این دعوا بعد از ضربه ای که به سرم وارد شده حافظه ام ضعیف شده و بعضی کارهایی که میکنم رو فراموش میکنم
پشت کمرم هم شیشه بریده که موقعی که رفتم پزشکی قانونی متوجه نشدم و فقط در مورد سرم نوشتند

معذرت میخوام اگه از اول مثل آدم کامل واستون نگفته بودم ماجرا رو
لطفا کمکم کنید و بگید اخر اخرش چه حکمی واسم میبرن؟ نمیگم شما قاضی هستید و این حرفا
فقط میخوام بدونم در بدترین حالت چه حکمی واسه من داده میشه؟؟

ممنونم از لطفتون ...
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درگیری و ضرب و جرح ..................... - توسط mehdizadeh - ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۷ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درگیری sepita 15 15,054 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۸ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  درگیری خانوادگی amirjey6770 4 5,366 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان