امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگیری و ضرب و جرح .....................
دوست گرامی جناب حکمت در مورد رسیدگی به جرم کدام متهم یا کدام متشاکی قبول جرم میکند به قول هم دانشکده ای های قدیمم که هم اکنون عده ای از آنها جزء قضات در ردههای مختلف قضایی هستند کلیه دوستان بنده اظهار میدارند اگر بخواهیم کلیه مجرمین را در قالب عناصر متشکله جرم قرار دهیم وجود اینهمه جرم و مورد ستم قرار گرفته معنی ندارد کدام قاتل کدام دزد کدام کلاهبردار ....و اصولاً کدام مجرم در زمان رسیدگی قبول جرم میکنند و ذاتاً تشخیص فرد بری از فرد مجرم و داشتن سوء نیت یا جرم انگاری شدن و نشدن و بطور کلی شابلون مذکور تئوریک بوده بیانات فرد متهم طی مراحل مختلف بیانگر نظرات بوده به نظر حضرتعالی اگر بنده به منزل خواهرم بروم هرکاری و هر سخنی دوست داشتم بگویم و ایشان را با کلماتم مورد آزار و اذیت قرار دهم و شوهر خواهرم بیاید به بنده بگویند برو بیرون و پرو و سرتق نروم و با جسارت جلوی اوبه ایستم و درگیری فیزیکی صورت پذیرد نتیجه چیست؟آیا موجبات جرم شکل دیگری دارد؟دوست گرامی جناب حکمت در همین حالت که کیلویی مجرمین را به بهانه های مختلف آزاد میکنند و به این حالت که عناوین مجرمانه از قوانین جاری حذف شده در این حالت هم کلیه عناصر متشکله جرم نادیده بوده وای به زمانی که بخواهند به صرف عدم قبول جرم توسط مجرم صدور نظر کنند اگر استنباط به عناصر متشکله مورد نظر قاضی رسیدگی کننده باشد باید اکثر قضات را به دلیل عدم نیاز مرخص کنند و یا دیگر دستگیری درد و قاتل و یا مزاحم ناموس و یا فروش مواد مخدر و راهزنی ووووو معنی ندارد پس دوست گرامی کمی به بیانات نوشته شده کاربر توجه کنید و با شابلون قانون و شرع مطابقت داده سپس نتیجه بگیریم برادر بزرگوار اگر شما بودید و برادر همسرتان باعث ناراحتی و مزاحمت همسر شما و ایجاد شکنجه لفضی مینمود و به شما دهن کجی و زورگوئی مینمود و با شما درگیر فیزکی مینمود خارج از فحاشیها در درگیری و همسرتان به علت رابطه همسری از شما از بابت این مسائل کمک میخواست ساکت و خونسرد بودید و باز هم عنان زندگی خود را به برادرش میدادید بنده چند درجه ای آذری هستم چون این اتفاق برای بنده می افتاد غیرت ناموسی من که چنین اجازه ای به برادر همسرم و حتی پدر و مادرش نمیدهد که چنین موردی برای من اتفاق بیفتد چه برسد به مسائل کیفری و حقوقی موضوع بنده چند بار عنوان نمودم که این انجمن نه مرجع قضائی بوده و نه مرجع مشخص کننده حکم توجه بفرمایید چند دفعه از ابتدا سوال نموده اند خوب آخرش چی میشه؟به چنین کاربری با این توضیحاتی که خودشان اقرار و ارائه نموده چه پاسخ باید داد؟ و در پاسخ به سوال دوست گرامی جناب حکمت نظر بنده( آیا عمل این کاربربا ورود به خانه خواهرش با اذن خواهرش بدون توسل به پلیس بدون سوء نیت جرم است؟)
(من در خانه خواهرم بودم که با وی درگیر لفظی شدم
سپس اون به شوهرش با بغض زنگ زد که بیاد خونه
بعد به من گفت برو بیرون من نرفتم بعد تیغ برداشت رگ دستشو زد
شوهرش که رسید به من گفت برو بیرون من واستادم و بیرون نرفتم
شوهرش رفت اشپزخونه و یه وسیله فلزی آورد
و توی راهرو جلوی درب آپارتمان به سرم زد و از پله ها پرتم کرد پایین
سرم پر خون شد و بلند شدم که حمله کنم بهش فرار کرد تو آپارتمانشون
زنگ زدن پلیس اومد جفتمونو بردن کلانتری و ادامه ی ماجرا)
جاب حکمت اولاً صاحب خانه اگر اجازه ورود نداده باشد برادر زن که هیچ پرزن که هیچ حتی هیچیک از اقوام سببی و نسبی خود مالک هم حق ورود ندارد و همچنین اگر کسی بازبان خوش از منزل و عنف کسی خاج نشود مالک هرگونه حقی نسبت به عنف خود دارد کسی که باید اعلان رضایت ورود را به اثبات برساند متهم پرونده بوده نه مالک چون بر اساس این اصل که نافی را نفی کافیست ملاک بوده نه نظر مزاحم همچنین با توجه به ورود مزاحم و مجروحیت همسر صاحب خانه ملاک و نظر نظر صاحبخانه است نه مزاحم و موارد بسیار دیگر به نظر بنده ایشان قطعاً مجرم بوده و جرم ایشان ورود به عنف ایجاد مزاحمت ایجاد درگیری با مالک شکنجه روانی ووو لذا با توجه به توضیحات و استلالهای اندک بیان شده به نظر بنده بله جرم است ولی همانگونه که گفتم نظر قاطع ملحق به مرجع رسیدگی کننده میباشد.ممنون از بیانات دوست بزرگوارم جناب حکمت از تندی پاسخ خود معذرت میخواهم چون در قاموس بنده مزاحمت ناموسی که تعلق به همسرش داشته از هیچ شخصی معنی و جایگاهی ندارد.
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درگیری و ضرب و جرح ..................... - توسط mehdizadeh - ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۷ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درگیری sepita 15 15,054 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۸ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  درگیری خانوادگی amirjey6770 4 5,366 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان