امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگیری و ضرب و جرح .....................
مخاطب محترم شما به پاسخ بنده توجه نفرموده اید بنده بر اساس بیان شما نسبت به ورود به منزل شوهر خواهرتان و گریه انداختن و بیرون نرفتن و درگیری از نظر بنده با توجه به قوانین جاری شما را گناهکار میدانم نه اینکه محکوم کنم محکومیت و رسیدگی توسط مرجع رسیدگی کننده بوده در ضمن کسی که عمل خلاف قانون انجام میدهد تکلیف به عذرخواهی دارد حال مثلاً شما میخواهید از این تکلیف خود داری کنید لذا توجه داشته باشید هرکس هر عملی انجام دهد چه مثبت و چه منفی در مقابل اعمالش مسئول است شما سوالی طرح کردید و درخواست راهنمایی و اعلان نظر نموده اید درصورتی که هنوز اطلاع ندارید این انجمن محل اعلان نظر است نه اعلان رای پس کمی نسبت به بیانات خود و پاسهای بنده و دیگر دوستان توجه کنید سپس نتیجه گیری حکایت شما خود گویم خود خندم خود مرد هنرمندم بوده و نتیجه گیری شما هم مانند حکایتتان دوست گرامی طرح کننده سوال یا از سوال خود و از پاسخ دهنده و مقام او خبر دارد یا ندارد اگر داشته باشد متوجه سوال و پاسخها شده یا خیر دوست گرامی در ضمن بنده هیچ رابطه خادم و مخدومی و یا دوستی نزدیک و یا دادرس و یا بازپرس و یا قاضی شما و یا باری تعالی نبوده و نیستم و نخواهم بود که عاقبت کار را بدانم و تصمیم بگیرم متاسفانه فکر میکنم تا کنون به محاکم مراجعه ننموده شما حتی حق سوال کردن را بدون اجازه ندارید تا بقیه امورتان پس کمی به اعمالتان فکر کنید کسی نگفت رای به نفع شما و یا دیگری صادر میشود بنده گفتم با توجه به بیاناتتان و اقاریرتان مرتکب خلاف قانون نموده اید خواه پند گیر خواه ملال شما را به خداوند متعال میسپام
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
درگیری و ضرب و جرح ..................... - توسط mehdizadeh - ۱۹ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۷ : ۰۷

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درگیری sepita 15 15,054 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۸ : ۲۱
آخرین ارسال: حکمت
  درگیری خانوادگی amirjey6770 4 5,366 ۱۳ خرداد ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۱۰ : ۲۰
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان