امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در خصوص شکایت واهی و تهمت و افترا
سلام
من در يک فروشگاهي به مدت يک سال صندوق دار بودم که امين مالک فروشگاه بودم و براي دخل از جيب پول مي زاشتم و مي گرفتم
بعد از يک سال مالک فروشگاه من رو اخراج کرد و بعد به من تهمت دزدي زد و با پيغام رسوندن توسط اينو اون ادعا کرد ماشينتو به نامم کن يا 40 ميليون بهم بده يا منزلتوتنو به نامم کن وگرنه ازت شکايت مي کنم
که شکايت کرد و ادعا کرد 100 ميليون ازم دزدي کرده و البته مدرکي هم برا 100 ميليون نداد و بازپرس هم قرار 25 ميليوني تعيين کرد که چون نداشتم دو شب در زندان خوابيدم و با همون فيلم هاي دوربين مداربسته که من در حال جا به جا کردن پول بودم که همه هم مي دونستن من براي چي پول مي زارم مي گيرم و دو شاهد ساختگي که يکي معتاد بود و يکي يک بساز بفروش ورشکسته اونم با شهادت اين که تو فيلم ديديم پول بر مي داره با مي برده از فروشگاه(منظور خريدهام بود) و با پارتي بازي من رو محکوم به 6 ماه حبس نمود. البته دوست خودم هم جزو شاهد ها بود و اون تنها کسي بود که واقعيت رو گفت که البته حتي در دادگاه هم قاضي شهادت اون رو نديد حساب کرد(به علت همون پارتي بازي)
خلاصه در دادگاه تجديد نظر درجا تبرئه شدم
حالا هدف از اين همه توضيحات اين بود مي خواستم بدونم من الان مي تونم چه نوع شکايتي مطرح کنم و چه مجازاتي بهش مي دن؟آیا امکان داره بتونه تبرئه بشه؟
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
سوال در خصوص شکایت واهی و تهمت و افترا - توسط iceboy67 - ۱۳ شهريور ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۱۵ : ۲۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افترا و تهمت armita83 3 1,809 ۱ اسفند ، ۱۳۹۸, ساعت --> ۱۲ : ۱۵
آخرین ارسال: حکمت
  شکایت بابت جرائم ایرانیان خارج از کشور octagon 6 9,590 ۲۷ بهمن ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۲ : ۱۰
آخرین ارسال: octagon
  تهمت و افترا m.a.a.tabriz 5 7,518 ۲۴ دي ، ۱۳۹۴, ساعت --> ۲۳ : ۲۱
  درخواست پاسخ به سوال کیومرث بتیانه 6 9,223 ۱۸ اسفند ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۴۳ : ۱۹
آخرین ارسال: کیومرث بتیانه
  سوال در مورد نقص قرار pyman21 1 4,099 ۱۶ آبان ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۴ : ۱۹

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان