امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چک بلا محل
مخاطب محترم اولاً شما مشخص نکردید اقدام کیفری کرده اید یا حقوقی یا هم زمان هم شکایت و دادخواست ضمن رسیدگی داده اید چون فرق بسیار است بین شکایت و ارائه دادخواست پس ابتدا این وضعیت را مشخص کنید و همچنین اسناد لازم الاجراء مانند سفته و برات در صورت واخواهی و تعهدات اسناد رسمی جزء اسناد لازم الاجراء و چک هم در حکم سند لازم الاجراء بوده و دریافت خسارت احتمالی در قرار تامین یا دستور موقت خلاف قانون در زمان صدور قرار میباشد و قرار تامین یا دستور موقت به محض ارائه دادخواست به دلیل خارج بودن از بروکراسی رسیدگی یعنی قرار تامین و دستور موقت باید سریع و خارج از نوبت رسیدگی و نسبت به آن نیز جهت جلوگیری از تضیع حق ذی نفع تصمیم گیری شود اگر تقاضای تامین نموده باشید و نسبت به صدور قرار تامین تاخیر و اطاله دادرسی شده باشد کاملاً بیانات دوست گرامی جناب حکمت صراحتاً صحیح بوده اما در مورد رسیدگی چون رسیدگی دارای تشریفات و آئین خاص بوده و بستگی به شلوغ یا خلوت بودن و حجم پرونده های شعبه داشته فقط شما تکلیف دارید از مدیر دفتر با توجه به فراهم بودن شرایط رسیدگی دلیل دادن وقت نظارت پیاپی چیست را جویاشوید حتماً در مورد پرونده شما مشکلی وجود دارد که دادگاه وقت نظارت داده شاید هم قاضی راساً توسط ظابطین قضائی دستور برسی اعسار شما را داده و ضابطین مشغول تحقیق در مورد اعسار شما بوده که اینهمه طول کشیده چون بنده یک مورد را عملاً دیده ام که قاضی قبل از رسیدگی ماهیتی به دعوی اعسار قرار تحقیق محلی مدعی اعسار را توسط ضابطین قضائی صادر نموده بود که من واقعاً تعجب کردم از این موضوع چون این عمل مخالف شکلی قانون اعسار بوده پس از برسی متوجه شدم قاضی به جهت جلوگیری از تضیع حق بیت المال و حق خوانده و اقناء درونی چنین دستوری صادر نموده بودند پس ابتدا دلیل را برسی سپس نسبت به بیان شرح موضوعی پرونده خود اقدام به ارائه طرح سوال نمایید این نظر شخصی بنده بوده
بالا ترین محکمه وجدان است.و بالاترین پشتوانه مطالعه و تفکر در امور.
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
چک بلا محل - توسط amir86 - ۱۲ مرداد ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۶ : ۲۳

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان