امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الزام به تنظیم سند و تحویل زمینی که فعلا اجازه تفکیک ندارد
(۲۸ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۰۰ : ۲۰)Kamyab.Teymouri نوشته است: با سلام خدمت مخاطب محترم و دوست گرامی جناب حکمت به نظر بنده در مورد بیانات مخاطب ابهام وجود دارد چون مشخص نشده که شخصی که نصف ملک را خریداری نموده قبلاً بوده یا بعد از معامله مخاطب لذا هنوز مشخص نیست در هر حالت فروش مال غیر محقق شده اما دلیل آن نا مشخص است در ضمن نا مشخص است مخاطبی که از دعوی اطلاع داشته چرا همزمان اقامه دعوی ننموده؟لذا ابتدا ابهامات مشخص شود سپس میتوان جواب قابل قبولی نمود چه بسا معامله معارض بوده یا فروش مال غیر و... لذا ایشان باید مشخص کند آیا فروشنده مالک رسمی ملک بوده؟ شاید اقامه دعوی غیر به جهت تقلب و تبانی باشد و مواردی اینچنین لذا بیان تاریخ و جزئیات برای پاسخ به نظر اینجانب مهم است و همچنین آیا حکم اجراء شده یا خیر ووووو این نظر شخصی بنده بوده

باسلام وتشکر
1-شخص ثالث 2سال پس از معامله اینجانب مدعی مالکیت 1500متر از 3000متر زمین شدند.
2-فروشنده مالک رسمی بود و هست و سند رسمی دارند.
3-تبانی صورت نگرفته و طرفین کلی وقت در دادگاه صرف کرد ه اند و اقدام به گرفتن وکیل هم کرده بودند.
4-در متن قولنامه ما تصریح شده است که چنانچه شخصی مدعی مالکیت زمین مورد معامله شود فروشنده مسئول جبران خسارت خواهد بود
5-وقتی 1500متر از 3000متر متلق به فروشنده بود چگونه زمین فروخته شده مستحق للغیر در می آید؟

6-بنظر نمی آید معامله ما فضولی باشد چون بهرحال فروشنده مالک 1500متر از کل زمین بوده و 200متر از سهم خود را فروخته.
7-قیمت عرفی زمین 50میلیون تومان می باشد.خسارت تاخیر تادیه ازاردیبهشت 86 مبلغ حدود 26 میلیون تومان.آیا در صورت عدم جلب رضایت بنده من می توانم دادخوست دریافت قیمت عرفی زمین را بنمایم
8-مهمترین سوال:آیا من می توانم دادخواست تحویل عین مبیع و یا مثل آنرا که الان موجود هست رو بکنم بدون اینکه مبلغ اضافی به فروشنده پرداخت کنم؟
باسپاس
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان