امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ترک انفاق
با سلام و احترام خدمت جناب آقای حکمت؛
با عرض پوزش ابهامی برای بنده به وجود اومده،آیا می تونم این لایحه تکمیلی رو که فرمودید رو خودم تایپ کنم و بعد در دایره تمبر دادسرا،تمبر ابطال کنم؟؟؟
باید بگم که من در تهران پرونده تشکیل دادم اما با توجه به شرایط فعلیم توانایی پرداخت هزینه هایی از این قبیل رو ندارم،یکبار به دفتر خدمات الکترونیک مراجعه کردم و گفتند برای دادخواست نفقه باید حدودا 160هزار تومان تمبر باطل کنید!آیا راهی وجود داره که این کار رو بدون پرداخت این هزینه انجام بدم؟چون واقعا در شرایط بد مالی قرار دارم و در حال حاضر کارم رو هم از دست دادم!
آیا شما اطلاع دارید هزینه این لایحه تکمیلی که فرمودید در دفتر خدمات الکترونیک چقدر هست؟
ضمنا باید اعلام کنم بنده مهر رو اجرا گذاشتم ولی ایشون در جلسه دادگاه حاضر نشدند به همین خاطر محکوم شدند اما دوباره با پرداخت مبلغ 208هزار تومان از دادگاه تقاضای تجدید نظر کردند!آیا ممکنه مهر رو هم پرداخت نکنه؟؟یا به نفع ایشون تموم بشه؟؟
با تشکر و سپاس فراوان
پاسخ }
سپاس شده توسط

پیام‌های داخل این موضوع
سوال در مورد ترک انفاق - توسط مینا1992 - ۲۶ تير ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۳۸ : ۱۳

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالي در مورد مهريه ya30n 4 6,603 ۵ خرداد ، ۱۳۹۵, ساعت --> ۴۵ : ۲۰
آخرین ارسال: ya30n
Sad پرونده سازی دروغین در مورد ترک انفاق hossein_modares 1 6,631 ۱۴ دي ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۳ : ۲۲
آخرین ارسال: حکمت
  جرم انگاری تر ک انفاق،حتی در مواقع استفاده ی زوجه از حق حبس!!! مـــدافـــع عـــدالـــت 0 4,357 ۲۳ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۴ : ۱۵
آخرین ارسال: مـــدافـــع عـــدالـــت
  سوال مهم sahel 32 43,796 ۴ آذر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۵۳ : ۱۰
آخرین ارسال: sahel
  سوال مهم و فوری hugo_deepred2 5 8,249 ۱۶ مهر ، ۱۳۹۳, ساعت --> ۲۵ : ۱۵
آخرین ارسال: dadkhah

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان